Boğa Burcu Erkeğinin Kalbi Nasıl Kazanılır?

Boğa Burcu Erkeğinin Kalbi Nasıl Kazanılır?
19 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 307 kez okundu.

Boğa burcu erkeğinin kalbi nasıl kazanılır ? Bir kişinin kalbini kazanmak için ne gerekir? Bunun için özel bir çaba mı göstermek gerekir yoksa bu kimya ile mi alakalıdır? Karşıdakinin kalbini kazanmak için özel olarak bir şey yapılmalı mıdır yoksa kendi olduğumuz gibi mi davranmalıyız? Aslında bu konu görüldüğü gibi ardında pek çok soruyu da getiriyor. Çünkü bir kişinin kalbini kazanmanın yolları olabilir de olmayabilir de. Bu tamamen kişiler arasındaki uyuma ve kimyaya bağlı. Sizinle kafa yapısı çok farklı olan bir kişiyle beraber olmak için çaba harcamak boşuna olabileceği gibi bazen kimyaların tutup hemen ilk görüşte aşık olunabilme olasılığı da var. Her şekilde bu tamamen iki kişi arasında biten bir durum.

Boğa burcu erkeğinin ise karşısındaki kişiden ilk görüşte etkilenmesinin belli yolları var. Bu bir venüs burcu olduğu için bu burcun insanının da en çok önem verdiği şeyler kendine güven, estetik ve güzellik. Haliyle de boğa burcu erkeği biriyle tanıştığı zaman ilk olarak bunlara bakıyor. Eğer karşısında alımlı bir bayan varsa hemen dikkatini çekiyor bu burcun erkeğinin. Haliyle de karşıdaki kadına ilgi göstermeye başlıyor. Eğer onun dikkatini çekebilmeyi başardıysanız bir sonraki adıma geliyor sıra. O sizi tanımaya çalışıyor ve bunun için oldukça fazla sorular soruyor. Hatta o kadar çok soruyor ki bazen sizi bıktırabiliyor. Eğer sorduğu sorulara verdiğiniz cevaplar hoşuna gittiyse kalbini kazandınız demektir. Muhtemelen sizden hoşlanan bir boğa erkeği vardır. Tabi bunlar o kadar kolay olmuyor. Onları etkilemek için vakit harcamak gerekiyor. Boğa erkekleri için emek vermeniz gerekiyor. Eğer o bu emeği görürse size karşılığını misli ile verecek ve ilişkinizde oldukça düşünceli ve romantik olacaktır. Eğer kendinize aşık ederseniz muhtemelen aradığınız erkeği bulmuş olursunuz.

Boğa burcu erkeğinin kalbi nasıl kazanılır ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git