Boğa Burcu Erkeği Pişman Olur Mu?

Boğa Burcu Erkeği Pişman Olur Mu?
19 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 857 kez okundu.

Boğa burcu erkeği pişman olur mu ? Bu burç erkeğinin karakterindeki en net özelliğine inatçı olmasını söyleyebiliriz. Aldığı kararlarda oldukça iyi düşünüp, acele karar vermeyen bir yapıya sahiptir. Çok fazla duygularıyla hareket etmeyip verdiği kararı mantığıyla göz önünden geçirir. Boğa burcu erkeğini verdiği karardan vazgeçirmek oldukça zor,  hatta genelde imkansızdır. Kendinden ve aldığı kararlardan ödün vermeyen boğa burcu kararlılığını sürdürecektir. Kendine olan güveni oldukça yüksek olan boğa burcu erkeği geri adım atmayan yapıya sahiptir. Verdiği karardan vazgeçmek diye bir şey yoktur. Çünkü sabırlı ve sakin bir yapıya sahiptir. Bir karar almadan önce kendisine zaman verir, zamanı değerlendirir. Her şeyi gözden geçirir ve sonrasında karar alır. Karar verirken aceleci davranmadığı için kendisi için doğru olanı seçtiğini düşünür. Sorumluluklarının farkındadır ve kararlarının sonuçlarını göze alırlar.

Boğa erkeği oldukça bilinçli bir kişiliktir. Anlık duygularla karar vermezler. Verdikleri karar sonucunda yaşayacakları ve karşılaşacakları durumları göze alarak hareket ederler. Her konuda üstlerine düşeni yapan, sorumluluk bilincinde olan bireylerdir. İnsanların fikirlerine önem verirler, onları dinlemekten kaçınmazlar. Boğa erkekleri karşısında ki kişilerinde düşüncelerini dinlerler, tavsiyelerini veya eleştirilerini değerlendirirler ve bunların doğrultusunda karar alırlar. Elbette boğa burcu erkeği de verdikleri kararları gözden geçirirler ama kararlı ve inatçı yapıları kararlarında pişmanlık duymalarını engeller. Bu burç grubu mantıklı olan fikirlere açıktır ama pişman oldukları çok nadir görülür. Bilinçli bireyler oldukları için anlık duygularına yenilmezler. Aslında verdiğin karardan pişman olmak her birey için kötü hissettirecek bir durum olabilir. Çünkü verilen kararlar sonucunda hayatımız da farklılıklar yapmışızdır. Eğer bir pişmanlık hissi olursa tekrar hayatımıza yön vermemiz gerekir. Boğa burcu erkekleri bu durumları göz önünde bulundurarak, bilinçli düşünerek karar vermesi sonucunda pişman olduğunu görmek çok nadirdir diyebiliriz.

Boğa burcu erkeği pişman olur mu ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git