Boğa Burcu Erkeği Neyi Sevmez?

Boğa Burcu Erkeği Neyi Sevmez?
13 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 443 kez okundu.

Boğa burcu erkeği neyi sevmez ? Bu burç erkeğinin en belirgin özelliği inatçı olmasıdır. Bu yüzden kararına ve fikrine saygı duyulmadığında inatçı ve sinirli yapısı ortaya çıkar. Yalan dolandan ve saygısızlıktan nefret eden boğa burcu, arkadaşlık ilişkilerine son derece önem verir. Öyle ki onun için hayatında kötü gün dostları bulunur. Ağırbaşlı ve saygılı yapıda olup, sululuğu sevmediği gibi saygısız insanlardan da nefret eder. Hareketlilik ve sosyallikten ziyade ailesi boğa erkeği için daha ağır basar. Ailesine düşkün olması onun evcimen yapıda olduğunu gösterir. Boğa burcu erkeği için dış görünüş ve bakım aşk hayatının öncüleridir. Bu yüzden bakımsız kadınları sevmez. Genellikle sabırlı ve saygılı yapıda oldukları için acelecilikten ve kabalıktan hoşlanmazlar. Aşk hayatında ise sürekli sorun çıkaran, onu dinlemeyen ve ona uymayan kadınlardan uzak durmayı tercih eder. En belirgin özelliği inat olduğu için aşk hayatında her zaman söz sahibi olmak ister. Ona karşı çıkan olduğunda da öfkeden deliye döner. Kendisine uymayan ve inatlaşan kişiden nefret etmeye başlar.

Boğa erkekleri aşk hayatında ise kendine bakan, modayı takip eden, konuşmasını bilen ve iletişimi güçlü olan kadınları sever ve onlar için sosyal aktiviteler de önemlidir. Silik yani zayıf karakterli kadınlardan hoşlanmadığı gibi, güçlü kadınlardan da hoşlanmaz. Uç hareketlerden hoşlanmayan boğa erkeği için ayakları yere basan, ölçülü davranışları olan, mantıklı ve yönetebileceği kadın idealdir. Kendisine akıl danışılmasından da hoşlandığı için ben biliyorum havasında olanlardan nefret eder.

Genel olarak kibar, naif, zarif, diksiyonu düzgün kadınlardan hoşlanan boğa erkeği için girişken, gösterişli, coşkulu kadınlar itici gelmektedir. Ailesine özellikle annesine çok düşkündür, bu yüzden ailesine yapılan eleştiriyi sevmez. Ayrıca cinsellik ve hijyen önemlidir, ilişkilerinde bunları arar.

Boğa burcu erkeği neyi sevmez ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git