Boğa Burcu Erkeği Neye Sinirlenir?

Boğa Burcu Erkeği Neye Sinirlenir?
21 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 370 kez okundu.

Boğa burcu erkeği neye sinirlenir ? Oldukça duygusal ve ihtiraslı bir yapısı olan boğalar, kolayca sinirlenebilen bir yapıya sahiptirler. Fazla sabırlı olmaları da ise bu durumla tam tersi çelişen bir durumdur diyebiliriz. Fakat yeri gelir ve sinirleri taşarsa ortalığı da yakıp yıkabilecek bir özellikleri de vardır. İçlerinden resmen bir alev topu üzerinize fırlayabilir. Ve siz o anın verdiği şokla ne yapacağınızı bilmeden elinizin ayağınızın karıştığına şahit olabilirsiniz. O yüzdendir ki bu burcun sinirli anına tanık olmanızı tavsiye etmeyiz, yoksa kalbinizi paramparça yapabilirler ve bazı şeylerin onarılmasını engelleyebilirler.

Boğa erkekleri sinirlendikleri zaman genelde tırnaklarını yerler ve bu hareketleriyle dikkat çekerler diyebiliriz. Ansızın havada uçan bir sivrisineğe veya yoldan geçen herhangi birine sinirlen diklerine şahit olabilirsiniz. Siz onların daha neye sinir olduğunu anlamadan son olarak olayın size patlama ihtimali ise neredeyse yüzde yüzdür.

Peki, boğa burcu erkeğini bu kadar sinir edebilecek şeyler nelerdir biliyor musun? Gelin bunları maddelere ayırarak biraz inceleyelim.

Israr. Bunu tekrardan büyük harflerle vurgulayarak yazmak istiyorum. ‘ISRAR’. Diyelim şu an karşınızdaki boğa erkeği son derece sinirli bir halde. O halde sakın onun tersine gidecek sözlerde bulunup ısrarlarda bulunmayın. Bu kelimenin etrafında dolanmayın bile. Yoksa sizi o an füzeyle uzaya uçurabilir.

İşler olur da istemediği gibi giderse… Karşınızda somurtan bir surat görüyorsanız anlayın ki işleri yolunda gitmiyordur ve sinirli yapısına bürünmüştür.

Boğa burcu erkeği hayatlarının sürekli değişmesinden pek hoşlanmaz. Gerek arkadaşları gerek evi veya işi olsun sürekli değişmesini sevmezler. Onlar için hayatları standart belirli şekilde ilerlemelidir.

Geçmişte yaptığı hataları yüzüne vurmayın

Olur da canı sıkkın olan boğaları mutlu etmek isterseniz onlara şahane bir yemek hazırlayabilirsiniz. Yemek konusunda pek ayrım yapmayan boğa erkekleri ne yapsanız yiyebilecek özelliktedir ve bu yaptığınızla çokta mutlu olacaktır…

Boğa burcu erkeği neye sinirlenir ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git