Boğa Burcu Erkeği Nasıl Sürprizlerden Hoşlanır?

Boğa Burcu Erkeği Nasıl Sürprizlerden Hoşlanır?
27 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 357 kez okundu.

Boğa burcu erkeği nasıl sürprizlerden hoşlanır ? Bu burç erkeğinin sahip olduğu inatçı karakter sayesinde başa çıkamayacağı hiçbir şey yoktur. Kimi zaman bu inatçılık ikili ilişkilerinde sorunlar meydana getirse de inatçı oldukları gibi azimli ve istikrarlı oluşları ile de hiç kimseye hiçbir taviz vermeden eylemlerini hayata geçirmekten geri kalmazlar.

İş adamı, işletme müdürü, bölge sorumlusu görevlerinde yer alanlar genellikle bu burçtan çıkmakta olup iş hayatında disiplinli ve düzenleyici oluşları ile bilinmektedirler.

Zaman kavramına kıymetli bir kişilikmişcesine muamele yapan boğa burcu erkeği her zaman dakik olmaya özen göstermekte, bulunduğu zaman içerisinde tüm duyguların ve davranışların tadını doyasıya çıkarmak için de çaba sarf etmektedir.

Yaşamında her şeyin gittikten sonra  hiçbir şeyin bir daha geri gelemeyeceğini düşünerek hareket eden boğa erkekleri burçlar arasında en sağlam, en kuvvetli, duygusal açıdan en soğuk olan burç olarak nitelense de aslında şefkate ve sevgiye ihtiyaç duyan naif burçların başında gelir.

Boğa burcu erkeği şaşırtıcı bir şekilde özel günlere büyük önem vermekte ve birlikte olduğu kadının daima hoş sürprizlerle karşısına çıkmaktadır. Duygu ve davranışları bumerang gibidir, birlikte olduğu kadından da her zaman aynı davranış ve özveriyi bekler.

Boğa erkeği için birlikteliği ayakta tutan en önemli unsur: Sevgilisinin ya da eşinin onun mutluluğunu ve huzurunu düşünerek ona sürprizler yapıyor olmasıdır. Kusursuz olarak düşünülmüş bir tatil planına asla hayır diyemez. Veyahut bir yurt dışı seyahati ile görmediği yerleri keşfetme arzusundan dolayı onu kolayca baştan çıkarmak mümkündür.

Tabii ki her zaman lüksüne düşkün değildir. Okuryazar niteliği olan bir boğa burcu erkeğinin sıradan bir günde kapısını elinizde bir kitapla çaldığınızda da onu mutlu etmek mümkündür. Bunların yanı sıra her erkek gibi onun da kalbine giden yol midesinden geçmektedir. Ona yapılan bir tepsi börek ya da bir tencere sarma sürprizi de onun mutlu olmasına yetecektir.

Boğa burcu erkeği nasıl sürprizlerden hoşlanır ? Bu burç erkeği oldukça duygusal ve içine kapanık bir yapıdadır. Bu nedenle duygularını çok fazla dışa vurmayı ve belli etmeyi sevmez. Genellikle iç dünyasında yaşayan boğa erkekleri dertlerini, düşüncelerini ve duygularını paylaşmaktan ziyade kendi içinde yaşamayı ve kendi içinde yaşayıp hesaplaşarak çözmeyi tercih eder.

Bu nedenle boğa burcu erkeği terk edildiği vakit çok büyük tepkiler göstermesi beklenmez, beklenemez. İçinde fırtınalar kopsa dahi sakin ve sessiz bir şekilde terk edilmeyi kabullenir. Daha doğrusu kabullenmiş görünür. Aslında işin açığı öyle değildir. Her ne kadar dışarıya karşı sakin ve sessiz bir tavır takınsa da içinde fırtınalar birbiri ardına kopar ve onun içinde büyük bir sinir durumu oluşur.

Boğa erkeği terk edildiğinde ilk olarak sakin bir biçimde karşılayıp içine atsa da bunun dışa vurumu oldukça zorlu bir sürecin işaretidir. İlk haftalar terk edilmenin üzüntüsü ile içine kapanır ve sakin yaşantısına devam eder. Bu nokta da herkes çok fazla umursamadığını düşünse de aslında işler son derece farklı biçimde ilerler. İlk hafta boğa burcu erkeği için aslında bir şok aşamasıdır ve oldukça zorlu bir süreçtir. Bir anda terk edilip dağıldığı için zihninde ki resimleri ve olayları birleştirmekte zorlanır. İlk hafta bu nedenle kafası boştur ve her hangi bir üzüntü belirtisi göstermez. Bu aşamadan sonra onun için oldukça karmaşık bir süreç kendini gösterir. Sessizliği bünyesinden söküp atar ve tam manası ile bir avare moda geçer. Eğer seviyorsa sürekli düşüncelere dalar, hayal dünyasından çıkamaz bu süreçte hiçbir şey ona mutluluk adına bir şey vermez. Bu nedenle sürekli kendini sosyalleşmeye yöneltir. Kafasını bu yönde doldurarak unutmak adına adeta çırpınır.

Boğa burcu erkeği nasıl sürprizlerden hoşlanır ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git