Boğa Burcu Erkeği Nasıl Aşık Edilir?

Boğa Burcu Erkeği Nasıl Aşık Edilir?
14 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 2.543 kez okundu.

Boğa burcu erkeği nasıl aşık edilir? Boğa burcu erkeğine aşık olurken onun bazı özelliklerini görmezden gelirsiniz. Fakat boğa burcu erkeğinin nasıl aşık edilir diye sorarsanız o zaman boğa burcu erkeğinin özelliklerini burada görmezden gelemezsiniz.

Boğa burç aşık olan kadınlar için hazırlanan bu makaleye başlamadan önce sizlere boğa burcu erkeğinin özelliklerinden bahsedelim. Boğa burcu erkeği tüm burç erkekleri arasında en katı, en inatçı, en azimli burçtur. Karar alamdan önce çok fazla kararsızdırlar. Fakat boğa burcu erkeği karar verdikten sonra onun kararını değiştirme çok zordur. Boğa burcu burçlar arasında en güçlü burç olarak bilinmektedir.

Boğa Burcu Erkeğini Aşık Etmenin Yolları

Boğa burcu erkeği çok hareketli bir yaşantıya sahip değildir. Daha çok sade bir sosyal hayatı vardır. Boğa burcu erkeği küçük şeylerden bile çok mutlu olan bir kişiliğe sahiptir. Boğa burcu insanları kişilik olarak renkli ve sorumluluk sahibidirler. Boğa burcu erkeği tam anlamıyla iş koliktir. Yaptıkları her işi başarıyla bitirmeyi amaç ederler. Parasal konuda iyidirler ve geleceklerini garanti altına alırlar.
Boğa burcu erkeğin aşk hayatı ise, boğa burcu erkeği aşk hayatında ciddi beraberlik peşindedir.

Boğa erkeği kendisine layık olabilecek kadını her zaman beklerler. Birlikte oldukları kadını yeri geldi mi kıskanırlar. Romantik kişilikleri vardır ve bu romantik halleri ilişkilerine yansımaktadır. Aşk hayatlarında çok duyarlı bir kişiliğe sahiptirler.

Peki, boğa burcu erkeği nasıl aşık edilir? Siz eğer bir boğa burcu erkeğine aşıksanız işiniz çok kolaydır. Çünkü boğa burcu erkeği aşık oldukları kadına karşı hep ciddi düşünceler ile yaklaşırlar. Bu yüzden boğa burcu erkeğini aşık etmenin yolu ona ciddi olduğunu belirtmenizdir. Boğa burcu erkeği karşısındaki kadının ona mutluluk veren bir kadın olmasını ister. Bu yüzden boğa erkeğine karşı daha şefkatli davranın.

Nezakete bayılırlar. Kendileri her zaman nezaketli ve kibarlık içinde olurlar. Toplum içerisinde nezaketleri ile dikkat çekerler. Nezaketi karşısında partnerinden de aynı şekilde nezaketli olmasını bekler. Kendinize aşık etmek istiyorsanız; her zaman nezaketli ve kibar olun. Nezaketli oluşunuz asla gözünden kaçmaz.

Hastalık konusunda çok hassastırlar. Çok kolay hasta olmazlar. Genellikle nezle hastalığını geçirirler ve çok zor atlatırlar. Hasta olunca çok halsiz kalırlar. Her doktora güvenip kendilerini teslim etmezler. Araştırmalarını iyice yaparlar. İlaç içmeyi hiç sevmezler. Eğer böyle bir durumla karşılaşır iseniz hastalık konusunda fazla zorlamayınız. Sakin davranın, ısrar etmeyin.

İlişki de kendinin sözünü geçmesini ister. İlişkide iktidarı sever. Hayatınızı onun akışına bırakın. Sizi mutlu etmek için elinden geleni yapar.

Toprak grubuna girer. Toprak grubu burçlara, dinginlik özelliğini verir. İlişkiye başlamadan direk konuşmalar yapamaz. Bu özelliğinden dolayı çekingen tavırlar sergiler. Onun konuşmasına yardımcı olun. Boğalar sevgili olduktan sonra konuşkan biri haline gelir. Size alışırsa espriler bile yapar.

İlişkide hep aklındaki kadını arar. Bulana kadar asla pes etmez. Bu yüzden toplum tarafından çapkın olarak adlandırılır. Sizin kulağınıza gelen duyumlara aldırış etmeyiniz. Sadece ilişkinize odaklanın. Size karşı duygularına ve samimiyetine inanın.

Mükemmelliğe önem verirler. Eğer etkilemek istiyorsanız , mükemmel olun. Onu her konuda mükemmel olduğunuzu ispatlayın.

Yeme, içmeye bayılırlar. Boğazlarına aşırı düşkünlerdir. Aşık etmek isterseniz;ona bol bol yemek yapın. Ne kadar hamarat biri olduğunuzu gösterin.

Karşısındaki insana en güzel değeri verirler. Onu üzdünüz mü sizi aynı şekilde üzer. Mutlu mu ettiniz aynı şekilde mutlu olursunuz. Kısacası ne ekerseniz onu biçersiniz. Uyumlu olun, mutlu edin. Güzel değerler verin ki sizi her zaman mutlu etsin.

Boğa burcu erkeği nasıl aşık edilir ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git