Boğa Burcu Erkeği Kıskanılmaktan Hoşlanır Mı ?

Boğa Burcu Erkeği Kıskanılmaktan Hoşlanır Mı ?
21 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 620 kez okundu.

Boğa burcu erkeği kıskanılmaktan hoşlanır mı ? İnsanlar çoğu zaman sahip olduklarını kıskanır iken kimi zamanda gelir ki sahip olamadıklarını elde edemedikleri için kıskanırlar.  Kıskanmayı bu kadar bilirken kıskanılmayı da bilir miyiz acaba. Boğa burcuysanız eğer kıskanılmak sizin için bulutların üzerinde yürürken aldığınız hazdan farksız değildir.

Boğa erkekleri gerek kıskanmayı gerekse kıskanılmayı ilişkilerinin olmazsa olmazlarının başına koymasalar bile kıskanılmak onların çok hoşuna gider. Düzen timsali hırslı, dengeli yaşayan, birçok duyguyu uçlarda yaşamayı severken ikili ilişkilerdeki kıskanma ve kıskanılma duygularını aşırı yaşamayı sevmez bir boğa. Bu burç erkeğini aşırı ilgimizle avuçlarımızdan kaçırabileceğimiz gibi bazen de bu kıskançlığımız karşısında bizi ödüllere ilgiye boğabilen bir durumu da kendinize yaşatabilirsiniz. Yani kaleyi içten fethetmişsiniz eğer boğaya yaptığınız her hareket onun hoşuna gidecektir. Aşk hayatında takıntılı ve ciddi düşünen boğayı gevşek ve yapmacık bir şekilde kıskanmanız durumunda boğa erkeği sizi boynuzlarıyla etrafa savurabilir. Ancak aksi durumda onun da istediği ciddi ve tutkulu tavırla onu kıskandığınızı belli ettiğinizde size bir kere daha aşık olacak ve sizin için artık geleceği düşünüyor olacaktır diyebiliriz.

Seven insan kıskanır düşüncesiyle yola çıkarsanız bir boğa erkeğinden olumlu sonuçlar alacaksınız diyebiliriz çünkü boğa da bu düşünceyi doğrulayanlardandır. Her insanda olduğu gibi boğada ego birazın üstünde fazladır. Bu da demek olur ki boğa burcu erkeği kıskanılmaya bayılır ve şımarmaktan dört köşe olur. Onlar için duygusal anlamda kıskanılmasın yanı sıra gerek iş hayatında olsun gerekse sosyal ve aile hayatında kıskanılmakta çok hoşuna giden bir durumdur. Çünkü eğer bir boğa burcu normal bir hem cinsleri tarafından kıskanıldı ise, kıskanıldığı konuda çok iyi yaptığını bu konuda bir numara olduğunu düşünür. Aynı zamanda buda yetmezmiş gibi bir kenara çekilerek onların kıskanç dolu bakışlarını görerek mutluluğunu şahlandırır.

Boğa burcu erkeği kıskanılmaktan hoşlanır mı ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git