Boğa Burcu Erkeği İyi Bir Eş Olur Mu?

Boğa Burcu Erkeği İyi Bir Eş Olur Mu?
13 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 293 kez okundu.

Boğa burcu erkeği iyi bir eş olur mu ? Bu burç erkekleri nadir bulunur desek yeridir. Sessiz, sakin, ılımlı ama bir o kadar da inatçıdır. Her işi inat ettiler ise yapabilirler lakin diğer burç erkeklerine göre biraz daha yavaş yaparlar. Acele etmezler ama yaptıklarını işin de hakkını verirler. Bunun sebebi fazlasıyla sakin ve sabırlı olmalarıdır. Fakat böyle olmalarına rağmen onları sakın zorlayayım demeyin. Çünkü sınırlarını zorlarsanız gerçekten sinirden çıldırmış bir boğa erkeği görebilirsiniz ki bunu asla istemezsiniz.

Boğa erkekleri dışarıda yemek yerine evde yemekten çok hoşlanırlar. Ev yemeklerine düşkünlerdir. Bir de anneleri gibi yemek yapıyorsanız onları daha mutlu edemezsiniz. Sağlıklı yemeğin yanında doğallığa da çok önem verirler. Onlar için doğal olan her şey mutlu olmaları için yeterlidir. Boğa burcu erkeği doğal ortamları çok sever. Onlara huzur verir, yaşadıklarını hissettirir. Sakin ve sabırlı olmalarının bir etkenidir. Bu doğallık sadece çevre etkenler değildir. Onlar doğal, samimi insanları severler. Bu durum aşk hayatlarında da dostluklarında da önemlidir. İki yüzlü, çıkarcı, yalancı insanları asla sevmezler. Onlar için önemli olan gerçek güzellik samimiyettir. Yani iç güzellik 🙂

Boğa erkeği karşısına çıkan insanları hayatına alacaksa eğer kendisine bir şey katmasını ister. Kendisinden bir şeyler götürecek bilgisiz ve boş insanlara tahammülleri pek yoktur. Çünkü boşa zaman harcamayı sevmezler. Kendilerine her alandan bir şeyler katıp ne kadar geliştirirlerse o kadar şanslı ve güçlü olduklarını düşünürler.

Boğa burcu erkekleri tam aşk erkeğidir. Nazik ve fedakardırlar. Sade, içten ve dürüst severler. Eğer böyle bir erkeklerle karşılaşmış iseniz gerçekten çok şanslısınız. Çünkü sadakatle sevdiklerine bağlıdırlar. Bu yüzden evlenmek için fazla vakit kaybetmeyin derim 🙂

Boğa burcu erkekleri çalışmayı çok severler. Kazançları fazla ise keyfine çalışırlar. Ama çok çalıştıkları için çok yorgun ve keyifsiz olurlar. Huysuz ve can sıkıcı olmalarını istemiyorsanız dinlenmesine yardımcı olun.

Boğa burcu erkeği iyi bir eş olur mu ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git