Boğa Burcu Erkeği Aşık Olduğunu Nasıl Belli Eder ?

Boğa Burcu Erkeği Aşık Olduğunu Nasıl Belli Eder ?
21 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 372 kez okundu.

Boğa burcu erkeği aşık olduğunu nasıl belli eder ? Bu burç erkeği çok duygusal olmasına rağmen duygularını da bir o kadar belli etmeyen bir yapıya sahiptir. Hayatına giren her bayan ilk zamanlar bir taş gibi katı biriyle karşılaşabilir. Tabi ki sizi tavlamak için elinden geleni yapacaktır orası farksızdır ama sizinle beraberken kendisini size karşı kapalı bir kutu gibi gösterecektir. Hemen herkese her şeyini anlatamaz bu burç erkekleri. Size istediği kadar aşık olsun yinede anlatmaz. Sizden yeterince güveni aldıktan sonra kendisini size açmayı başlar. Belkide ona bu özelliğinden dolayı kızıyor olabilirsiniz ama bizce o en doğrusunu yapıyor. Yoksa bazı şeyler önceden önlem alınmadığı sürece büyük hatalara yol açabilir.

Boğa burcu erkeği yukarıda da bahsettiğimiz gibi eğer ki çok aşık olursa ve güvenirse size bütün hayatını açacaktır. Bilmek istediğiniz bütün sır perdelerini size anlatmaktan çekinmeyeceklerdir. Ve aynı zamanda boğa erkeği aşık olduğu zaman o katı görüntüsünden, içine kapanık yaşantısından vazgeçip adeta bir çiçek gibi hayatınıza girecektir. Tanıdığınızdan çok daha iyi bir adamla karşılaşacaksınızdır. Bu durum başlarda sizi oldukça şaşırtsa da, her geçen gün kendisine daha da aşık etmeye sağlayacaktır.

Boğa burcu erkeği eğer ki aşık olursa size sürekli sürprizler yapmak isteyecektir. Yüzünüzü güldürebilecek her hareketi kendisine amaç belleyecektir. Aynı zamanda doğaları gereği kıskanç olan bu burç erkekleri sizi çok fazla kıskanacaktır. Bu kıskançlıktan dolayı etrafınızda pek fazla erkek olmasından haz etmeyecektir. Hayatınıza karışmak ve yön vermek isteyeceklerdir. Bir tek onlara ait olun ve bir tek onları sevin isterler.

Boğa erkekleri genelde aşık olurlarsa size bir sürü mektuplar, şiirler ve şarkılar yazıp dururlar. Sizi göklere çıkarırlar adeta. Bütün duygularını döktükleri o mektuplarda size her şeyi tek bir cümleyle hissettirmeye çalışırlar. Yalnız size duygularını yansıttığı gibi aynı ilgiyi sizden de görmek isterler…

Boğa burcu erkeği aşık olduğunu nasıl belli eder ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git