Balık Burcu Erkeği Romantik Midir ?

Balık Burcu Erkeği Romantik Midir ?
29 Haziran 2017 tarihinde eklendi, 173 kez okundu.

Balık burcu erkeği romantik midir ? Balık burcu erkekleri söz konusu ise aşk hayatında utangaç tavırlar sergileyen bir insan var demektir karşınızda. Balık burcu erkeği çok kırılgan ve narindir, duyguları ise hızlıca değişebilir. Tam da bu yüzden başak burcu erkekleri için istediği gibi bir kadın bulması zaman alacaktır. Her ne kadar gerçek aşklarını bulmaları zaman alacak olsa da hayatlarına giren her kadına karşı kibar, nazik, ince ve düşünceli tavırlar sergilerler. Balık burcu erkekleri romantik midir sorusuna evet cevabını verebiliriz. Kibar, ince ve düşünceli tavırları sayesinde birçok kadını etkilemekte başarılıdırlar.

Çevrelerinde ya da onu tanıyan insanlarda çapkın oldukları izlenimini bırakırlar. Bunun sebebi ise kadınlara olan ilgilerinin çok fazla olmasıdır. Bütün kadınlarda farklı farklı güzellikler bulabilirler ve bu yüzden de çevrelerindeki kadınlardan etkilenme oranları yüksektir.
Aşk konusu ise balık erkekleri için büyük önem taşır ve genelde hep aşkın peşinde koşarlar. Pes edip aşkın peşini bıraktıkları pek görülmemiştir.

Balık erkekleri aşk hayatlarında karşı taraftan onlar için şuana kadarki en önemli erkek olduğunu duymak ister. Yani bir kadının ona hayatının erkeği olduğunu söylemesini duymak ister ve buna göre davranır bunun için çabalarlar. Zaten balık burcu erkeği de karşısındaki kadına özel olduğunu ve kendisi için çok değerli olduğunu hissettirir. Fakat yazının başlarında da söylediğim gibi balık burcu erkeğinin duyguları çabuk değişir ve bu durum kesinlikle unutulmamalıdır.

Balık burcu erkekleri, biraz şüphecidir aşk hayatında balık erkeği. Bazen karşısındakinin sevgisinden şüphe duyabilir ve dürüst olup olmadığı konusu üzerinde düşünebilir, hatta bu yüzden karşısındakini yargılayabilir. Bu sebeple de aslında balık erkeği bu açıdan karşısındaki kişiye rahatsızlık verebilir ne yazık ki.

Yine de balık erkeğinin duygusal olduğunu ve duygularını her seferinde en derinden yaşadığını da bilmenizi isterim. Balık burcu erkeği aynı zamanda karşısındaki kişinin de duygusal olmasını bekler. İlişkide yaşadığı duyguları tek başına yaşamak istemez. O partnerini sahiplenir, ondan sözünü esirgemez, dürüst davranır, değer verir, önemser ve bütün bunları karşıdaki kişiden de bekler. Dolayısıyla bir balık ile aşk yaşayacaksanız, duygusal olmalı ve onun duygularına onun kadar net bir şekilde karşılık vermelisiniz. Böylece balık burcu erkeği romantik ruhunu size göstermekte çekinmeyecektir.

Balık burcu erkeği romantik midir ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git