Yay Burcu Erkeğine Alınabilecek Hediyeler

Yay Burcu Erkeğine Alınabilecek Hediyeler
8 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 557 kez okundu.

 Yay burcu erkeğine alınabilecek hediyeler nelerdir? Yay burcu erkeği özgürlüğüne düşkündür. Bu yüzden siz de sevgilinizin özgür hissedebileceği şık ve enteresan hediyelerle, özel günlerini daha özel ve daha anlamlı kılabilirsiniz. Daha önce almadığı, değişik tasarımlardaki hediyelerle karşısına çıkmanız onun için de unutulmaz bir deneyim olacak. Bu tasarımlar aynı zamanda erkek arkadaşınızın çevresindeki insanların da ilgisini çekebilecek nitelikte. Sevgilinize alabileceğiniz hediyelerden biri köpek tasarımı şeklinde üretilmiş bir notluk olacaktır. Üstelik sevgilinize bu hediyeyi verirken köpeğin ağzına sıkıştırabileceğiniz sıcak ve samimi bir not da sevgilinizin içini ısıtacaktır. Dokunulduğunda otomatik olarak saati gösteren ahşap tasarımlı bir masa saati de yay erkeği hoşuna gidecek bir hediye olacaktır.

Yay Burcu Erkeğine Alınabilecek En Güzel Hediyeler

yay burcuna alınabilecek hediyeler

Yay burcu erkeği, aynı zamanda keyfine düşkündür. Bu anlamda sevgilinize küvette sıcak bir banyo keyfi yapmasında yardımcı olacak dalgıç tasarımlı bir lavabo tıkacı da hediye edebilirsiniz. Sevgilinizin arası teknoloji ile iyiyse, ona dokunmatik ekran kalem, alabilirsiniz. Bu şık ve kullanışlı aksesuar her model telefonda işe yarayacağı için sevgiliniz bu kalemle telefonunu çok daha rahat kullanacaktır. Yay burcu erkeğine alabileceğiniz bir diğer ilginç hediye, silinebilir notluktur. Bu burç notluk ile sevgiliniz, gün içinde unutmaması gereken küçük detayları artık çok daha kolay şekilde aklında tutabilecek. Ayrıca enteresan bir seçenek olarak, sevgilinize şeş beş saat alabilirsiniz. Bu burçlar, sevgilinize şık bir hediye almanız için bir başka alternatif, ona yazdığınız sevgi dolu notları gece olduğunda okuyabileceği fosforlu kalemlerdir. Aynı zamanda video çekme özelliği olan tasarım defterler de yay burcu erkeğinin ilgisini çekebilecek enteresan hediyeler arasındadır.

Yay burcu erkeğine alınabilecek hediyeler nelerdir ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git