Sir Ağda Yanıkları Nasıl Geçer ?

07.07.2016
Sir Ağda Yanıkları Nasıl Geçer ?

Sevgili hanımlar pürüzsüz pırıl pırıl parlayan bir cilt hepimizin tek isteğidir. Bu nedenle de bir çok uğraş veririz. Elimizden geleni yaparız. Bu konuda bayanların en sık başvurduğu yollardan biri de hiç şüphesiz ki sir ağda yöntemidir. Sır ağda ile tüm vücutta ki istenmeyen tüylerden saniyeler içinde kurtulmak ve pürüzsüz bir tene kavuşmak mümkün ve çok kolaydır. Fakat sır ağda sonrası oluşan kızarıklık her bayanı rahatsız eder. Sir ağda sonrası kısa bir süre vücutta yanma oluşur. Bu normal bir durumdur ve doğal bir takım yöntemler ile de geçirmek elbette mümkündür. Sır ağda sonrası oluşan yanıkları yok etmek ise biraz daha zahmetli ve zor bir iştir. Bu yüzden de epey zahmet isteyebilir.

İlk olarak yapmanız gereken sir ağda sonrası vücudun hava almasını sağlamak ve kurumasını da önlemektir. Sir ağda yanıkları, ağda sonrası vücut havasız kalır ise vücut çok daha fazla kızarırsa oluşmaktadır. Bu nedenle yapmanız gereken, bir nemlendirici yardımı ile vücudunuzu nemlendirmek ve hava almasını sağlamaktır. Bu sayede sır ağda sonrası oluşan kızarıklığı büyük ölçüde azaltır hatta yok edebilirsiniz.

Sir ağda sonrası oluşan kızarıklığa en iyi çözüm yollarından biri de bir süre duş almamak ve o bölgeye hemen sıcak su değmesini engellemektir. Bu sayede yanıklar çok daha kısa süre de geçer. Eğer sır ağda sonrası hemen duş alır iseniz, sıcak su vücuda daha da zarar ve kızarıklık oluşumu da buna bağlı olarak artış gösterir. Bu nedenle de sık sık yapılan bu hatadan mutlaka kaçınmak gerekir. Sır ağda sonrası vücudu bir nemlendirici krem yardımı ile nemlendirmek en doğru olanıdır. En sağlıklı ve doğru yöntem de budur diyebiliriz.

Bunun dışında en etkili yöntemlerden biri de limon sürmek olabilir. Sır ağda sonrası vücutta kararma ve yanma görülür. Bazı bölgeler de ise kızarıklık ve yanıklık görülür. Bu gibi istenmeyen yanıklara en iyi çözüm yolu yanma oluşan o bölgeye limon ile masaj yapmaktır. Limon ile kararmalar da gözle görülür oranda yok olur ve cildiniz tazelenir. Bu nedenle sir ağda sonrası bir çok bayan limon yöntemine başvurur. Sir ağda yanıkları en çokta aynı bölgeden iki kez geçildiği takdirde oluşur. Bu sebeple uygulama sırasında hassas olunmalıdır.

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.