Kova Burcu Erkeğini Etkilemenin Yolları

Kova Burcu Erkeğini Etkilemenin Yolları
29 Haziran 2017 tarihinde eklendi, 180 kez okundu.

Kova burcu erkeğini etkilemenin yolları nelerdir ? Aradıkları partner kafalarında tasarladığı biri olmalıdır. Kesinlikle sakin bir yapıya sahip kadınlardan hoşlanmazlar. Konuşmayı sevmeyen içine kapanık sürekli düşüncelere dalan birini yanında görmeyi istemezler. Genellikle erkeklerin çoğunluğu konuşkan neşeli sosyal olan bayanları isterler. Çünkü mutlu bir kadının yanında her zaman erkek mutludur. Mutsuz bir kadının yanında erkek üzgün ve somurtarak gezer ki böyle olmayı hiç bir erkek kabul etmez. O nedenle onu etkileyip, aklından çıkmak istemiyorsanız; eğlenceli bir yapınız olsun.

Kova Burcu Erkeğini Etkilemenin Püf Noktaları

Toplumda sizin yanınızda gezdiği zaman bütün dikkatlerin sizin üzerinde olmasını ister. Herkesin gözü sizin üstünüzde olacağı için, doğal olarak onun da gözü sizin üstünüzde olacaktır. Arkadaşlarının ilgisini çekerseniz onu etkilemekte güzel adımlar attığınızdan emin olun.

Kova burcu erkekleri, genellikle neşeli kadınlardan hoşlanırlar. Sevimli, neşeli kadınlar ilgilerini hemen çeker. Toplum da güler yüzlü bir partner ile gezmek isterler. Etkilemek istiyor iseniz hep gülümseyin.

Sosyal aktivite onlar için çok önemlidir. Müzik dinlemeyi çok severler. Bir kulaklık hediye ederek onu kendinize bağlayabilirsiniz. Hem ilgisini çeker, hem de hediyeye baktıkça sizi hatırlar. Böylelikle aklında kalıcı olursunuz.

Kova erkeği, sosyal medyayı kullanmayı aşırı derecede sever. Etkilemek istiyor iseniz ; sosyal medya hakkında bilginiz olsun. Güncel olan olaylar hakkında fikriniz bir düşünceniz olsun.

Genellikle toplumda yer edinen, gayet büyük kitleye sahip arkadaş çevresi vardır. Arkadaşları ile ilgilenmeyi, konuşmayı çok sever. Eğer etkilemek istiyor iseniz; arkadaş çevresi ile samimi davranışlar da bulunun. Hatta arkadaşları ile arkadaşlık kurmaya başlarsanız, gözünde sonsuz değeriniz olacaktır.

Kıskanç olan kadınları asla sevmezler. Birlikte olduğu partnerinin ona güvenmesini, kıskanmamasını ister. Toplumda gezinirken kıskançlık yapıp huzurunuzu bozmayın. Çünkü onların aklından asla aldatma fikri geçmez. Aldatma fikrine oldukça sinir olurlar. Hatta aldatan erkeklere karşı tavır alırlar. Bir erkeğin partnerine karşı olumsuz düşünceli olması onun hayat felsefesine karşıdır. Bir erkek her zaman bir kadınına bağlı olmalıdır. Eğer onu baştan çıkarmak etkilemek istiyor iseniz ; asla kıskanmayın, güvenin ve mutlu olun.

Kova burcu erkeğini etkilemenin yolları nelerdir ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git