Kahve Falında Tavus Kuşu Görmek

12.04.2015
Kahve Falında Tavus Kuşu Görmek

Kahve falında tavus kuşu görmek, fal sahibinin çok renkli ve eğlenceli günler geçireceğine dalalettir. Sevdiği insanlar ile birlikte huzur dolu ve bol bol gezeceği bir hayatı simgeleyen tavus kuşu güler yüzlü insanlar ile de tabir edilmektedir. Bazı fal yorumlarında herkesin imreneceği ve kıskançlık ile bakacağı bir hayata işaret eder ve aynı zamanda kıskanılan bir sevgiliyi de temsil etmektedir.

Bir nebze iç daralmasına yorumlanır. Zamanın size yeterli gelmediğini, sürekli zamanı kovaladığınızı düşünüyorsunuz ve bu yüzden sürekli gergin bir halde hayatta sürükleniyorsunuz. Bu konuda sakinleşmelisiniz. Siz temponuzu buldukça zaman da rayına girecektir. Ayrıca geçmeyeceğini sandığınız yaraların geçtiğini bile fark etmeyeceksiniz. İyileşecek ve daha iyi bir insan olmak isteyeceksiniz. Şu sıralar manevi yönünüzü destekleyici hamlelerde bulunmanızda fayda var.

Uzun uğraşlarının sonunda ümit ettiği yüksek bir mertebeye, hasret duyduğu üne, cefa ile birlikte hayal ettiği galibiyete işaret eder. Ayrıca zorlukla kazanılan zafere, sıkıntıyla kavuşulan varlığa, hayalini kurduğu huzura, uzun süren çabaların sonunda hak ettiği şerefe de işaret eder. Hayallerin gerçekleşeceğine, mutlu olunacağına, güvenli bir şekilde yaşamaya, istenilen bir beraberliğe, sorunlardan uzak olunacağına, huzura kavuşulacağına, sevince ulaşacağına, ilişkisinin iyi gideceğine, mutlu zamanlara işarettir. Fal sahibi problemlerinden uzak kalır, servete ve üne kavuşur, dostlarıyla refah içinde bir ömür geçirir, iyi bir kazanca sahip olur, faydalı işlerle uğraşır ve tüm bunların sonunda da çevresinden özellikle de arkadaşlarından büyük beğeni ve saygı kazanır.

Gösterişli ve şaşalı bir yaşama dalalet edilir. Bilindiği üzere tavus kuşu kültürümüzde beğenilen ve farklı bulunan bir canlıdır. Bu nedenle de falına baktıran kişinin, görkemli ve zengin bir döneme gireceğinin habercisi olabilir. Yakın bir zamanda zengin bir kişiyle izdivaç yapıp cemiyet hayatına girebilir yada yüklü bir miktar da kendisine miras kalabilir. Ama unutulmamalıdır ki her güzel şeyin bir sonu vardır. Yani kişi bu görkemli döneme kanmamalı ve kendisinin değişmesine izin vermemelidir. Çünkü her çıkışın bir düşüşü vardır ve düştüğünde yine yanında ailesi olacaktır. Ailesi ve yakın dostlarıyla aranızı iyi tutmalı ve ilişkilerinizi koparmamalısınız. Yine bilindiği üzere tavus kuşu güzel ve renkli bir canlı olmasına karşın sesi çok kötüdür. Bu durumda çevrenizde dedikoducu kişilerin olduğuna ve çok yakında bir tartışma yaşayacağınıza işaret eder.

Aşk Hayatı

Herkesi etkilediğiniz anlamına gelir. Tavus kuşu, rengarenk ve görkemli bir kuş türü olduğundan aynı özelliklerini falda kendisini gören kişiye de yansıtır ve fal bu özelliklerine bakılarak yorumlanır. Renkli bir hayat ve eğlenceli bir kişiliği ve göz alıcı güzelliği de simgeleyen bu kuş, etrafındaki herkesi kendilerine hayran bırakır. Bu figür, bekar olan bireylerin eli yüzü düzgün, dünyalar güzeli bir insan ile izdivaç kurabileceğinin işareti olabilir. Sizin için kusursuz olduğunu düşündüğünüz bir insan ile tanışarak, evlilik yapacağınızın göstergesidir. Bir süredir geri planda kaldığınız sosyal hayatınıza önemli bir değişim yaşayarak geri dönecek ve gözde bir insan olacağınızın işaretidir. Aynı zamanda kıskanç bir sevgiliye ve bir nebze de olsa geçireceğiniz iç daralmasına yorumlanabilir. Sürekli zamanı kovaladığınız için sorumlulukların fazlalığı ile özel hayatınızı aksatıyor olabilirsiniz. Bu konuda bir tempo oturtmaya çalışıp, sakinleşmeli ve olaylara pozitif yönden bakmayı öğrenmelisiniz.

Para

Maddi açıdan rahat edeceğinizi işaret eder. Kendi işini yapan kişiler için yakında maddi yönden refaha erişeceklerinin habercisidir. Borcu olanların borçları bitecek ve sonunda kazanacakları paranın bereketini görebileceklerine işarettir. Bu figür aynı zamanda hem olumlu hem olumsuz şekilde yorumlanmaktadır. Hayalini kurduğunuz huzura ulaşmanız yakındır. Hayal ettiği galibiyete bu yolda gösterdiğiniz uzun uğraş ve çabaların sonucunda ulaşacaksınız. Bu sayede problemlerinden uzak kalarak, servete de kavuşacaksınız.

Maddi açıdan müjdeli haberler alacağınızı gösteren bu figür, maddiyata yönelik konularda daha şanslı olacağınızı gösterir. Hatta miras kalması söz konusu bile olabilir. Yine beklenmedik bir yerden gelecek toplu para ile, satın almak istediğiniz yüklü bir meblağdaki eşya ya da mülke tez vakitte sahip olacağınızı gösterir. Refahınız artacak, kendi ilgi alanlarınıza yönelik çalışmalar içerisine gireceksiniz. Eş arayanlar ve para dileyenler ile ayrı anlamlara gelen bu sembolde, Tavus kuşunun tüylerinin fazlalığı, gelecek paranın miktarını belirler.

Aile ve Yaşam Alanı

Hayatınızdaki bazı insanlara karşı zor durumda kalacağınızı gösterebilir. Tavus kuşu, güzelliğinin yanı sıra sesi oldukça çirkin olan bir hayvandır. Bu sembol, çok samimi olduğunuz bir arkadaşınızın ya da akrabanızın size sıcak ve samimi davranıp arkanızdan iş çevireceğine işaret olabilir. Dedikoduya, kötü konuşmalara ve yüksek sesli yapılacak olan kavgalara yorumlanır. Bu dönemde kendi kabuğunuza çekildiğiniz için herkesten kaçmak isteyebilirsiniz. Hayata olan bakış açınız değişebilir. Kısa bir süre önce yaşamış olduğunuz olaylar üzerinde ki perdeler aralanarak gerçekler gün yüzüne çıkabilir.

Aynı zamanda bu figür, güler yüzlü insanlar ile de tabir edilebilir. Aileniz, arkadaşlarınız ve yakın dostlarınızın sevgisini ve varlığını her daim hissedeceğiniz bu dönemde, onlardan alacağınız manevi güç ve destek çok önemlidir. Yakın zamanda akraba veya arkadaş çevrenizde bir tartışmaya dahil olabilirsiniz. Fakat bu durumda çok dikkat etmeli aynı zamanda soğukkanlılığınızı asla kaybetmemelisiniz.

İş ve Kariyer

Size herkesin imreneceği ve kıskançlık ile bakacağı bir hayatınız olacağına işarettir. Etrafınızdaki kıskanç insanların sembolü olabilir. İş hayatınızla ilgili son zamanlarda fazlasıyla zaman problemi yaşıyorsunuz. Size zamanın yeterli gelmediğini, sürekli zamanı kovaladığınızı düşünceleri içerisinde olduğunuzdan sürekli gergin bir halde oluyorsunuz. Özellikle bu dönemde kendinizi sakinleştirmelisiniz. Zaten siz kendinizi sakinleştirdiğiniz zaman iş temponuz kendiliğinden rayına girecektir.

Kariyerinizde uzun zamandır üzerinde uğraştığınız bir işin, sonunda hayalini kurduğunuz yüksek bir mertebeye, hasret duyduğu üne kavuşacağınız anlamına gelir. Ümit ettiğinizi galibiyeti işaret eder. Zorlukla ve sıkıntıyla kazandığınız zaferi, hayalini kurduğunuz huzuru uzun süren çabalarınız sonunda hak etmenin mutluluğunu yaşayacaksınız. Bu doğrultuda iyi bir kazanca sahip olacak, ayrıca ailenizden ve arkadaşlarından büyük beğeni ve saygı kazanacaksınız. Görkemli ve zengin bir hayata gireceğinizin habercisidir. Fakat asla bu görkemli döneme kanıp yaşayacaklarınızın gözünüzü boyamasına ve sizi değiştirmesine izin vermemelisiniz. Aileniz ve yakın dostlarınızla aranızı iyi tutmalı ilişkilerinizi asla koparmamalısınız, çünkü bu çıkışınızın bir düşüşü de olabilir ve bu dönemde sevdikleriniz size güç vermek ve destek olmak için yanınızda olacaktır.

Sağlık

Genellikle alacağınız iyi haberlere işarettir. Aynı zamanda bazı olumsuz şeyler yaşayabileceğinizin habercisidir. Aklınızdan geçen kötü düşünceler, tereddütler var ise bunları bir kenara atmalı, her zaman hayatınıza pozitif yönden bakmalısınız. Çünkü aklına gelen her olumsuz düşünce sizi yıpratır ve aynı zamanda yaşayacaklarınızın da gerisinde bırakır. Tavus kuşu zarafet ve incelik anlamı taşımaktadır. Bu dönemde sağlınız açısından önemli gelişmeler sizi beklemektedir.

Uzun zamandır aşmaya çalıştığınız hastalıkların üstesinden geleceğinizi gösterir. Aynı şekilde uzaktaki bir akrabanızdan yine sağlık ile ilgili alacağınız bir haber sizi oldukça mutlu edecektir. Beden ve ruh sağlığınız açısından kafanızı her daim zinde tutmalı, kötü düşünceleri uzaklaştırmalısınız. Alacağınız iyi haberlerde zaten buna vesile olacaktır. Beslenmenizi aksatmamanız gereken yoğun bir dönem geçireceksiniz. Bu yüzden sağlıklı ve doğru beslenmek için bir uzmandan tavsiye alabilir, takviye edici gıdalar ve vitaminler kullanabilirsiniz. Her bakımdan oldukça şanslı bir döneme gireceksiniz ve size gelen bu şansı iyi bir şekilde değerlendirmeniz yine sizin elinizdedir.


 

Kahve Falında Tavus Kuşu Kanadı Görmek

Fal sahibinin ekonomik açıdan rahatlayacağına ve zenginleşeceğine işarettir. Yakın dönemde bir çok yönden kısmetleriniz açılabilir. Bu şansları iyi değerlendirmeli hayatınıza güzel bir yön vermelisiniz. Yakın çevrenizde bir tartışmaya dahil olabilirsiniz. Ancak bu durumda çok dikkat etmeli ve soğuk kanlılığınızı korumalısınız. Ziynetinizin, zenginliğinizin ve güzelliğinizin artacağı gösterir. Kişinin bir hayır yapacağına, bir iyilik yaparak birini sevindireceğine ve güzel günler yaşayacağına işaret eder. Ayrıca gücün ve delilin simgesi olarak bilinmektedir. Çözümü zor olan bir sorunla yüzleşeceğine, mağdur olmaya, can sıkıcı bir vaziyete girmeye, sıkıntılar yaşamaya, yorulur. Süslü bir karakteriniz olduğunu gösterir. Kendine bakmayı seven, kendinizi beğenen bir yapınız vardır. Bu huyunuz bir çok kişinin size sempati duymasını sağlıyor. Kıskananlarınız da mevcut olsa da fark etmez. Dostunuz düşmanınızdan fazla olduğu için size karşı hamle yapabilecek cesarete sahip kimse yok. Ayrıca bakımlı ve titiz kişiliğiniz yüzünden örnek alınıyorsunuz. Sizin gibi olmak isteyen kişiler mevcut. Bu kişilere yardım etmeli ve yol göstermelisiniz. Bu iyiliğinizin karşılığını fazlasıyla alacaksınız.

Genellikle iyiye yorulur fakat bazı olumsuz şeyler yaşayabileceğinizin göstergesidir. Hayırlı bir kısmetin, bol kazancın ve yeni bir iş başlangıcının habercisidir. Bir genç kız tez zamanda evlilik yoluna girecek demektir. Bu evlilik her iki taraf için de gayet olumlu ve hayırlı gelişmelere gebedir. Eğer fal sahibinin aklında tereddütler var ise bunları bir kenara atmalıdır. Çünkü aklına gelen her olumsuz düşünce onu yıpratacaktır ve olayların gerisinde kalmasına sebep olacaktır. Deniz aşırı yolculuğa işarettir. Akademik ya da iş hayatınızda, uzak bir ülkeye yolculuk yapabilirsiniz. Bu yolculuk sizin için çok büyük bir nimet olacaktır. Zira bu yolculuk sayesinde kafanızda ki problemleri daha rahat irdeleyebilme şansınız olacak. Eğer geri döndüğünüzde bıraktığınız kişileri aynı bulamazsanız şaşırmayın. Yokluğunuzdan fırsat bilmek isteyen insan sayısı sandığınızdan fazla. Yine de üzülmeniz çok yersiz olacaktır. Çünkü bu sayede hayatınızdan elemek istediğiniz tüm o boş insanlardan kurtulmuş olacaksınız. Sanırım bu aralar yakınlarınızı sınamanın tam vakti. Güzel bir geleceği simgeler.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Kanat


 

Kahve Falında Büyük Tavus Kuşu Görmek

Tıpkı diğer kuşlar gibi haber niteliğinde olmaktadır. Fakat gösterişli ve büyük olduğu için alınacak haberin müjdeli ve beklenen niyetin gerçekleşme haberini müjdelemektedir. İş hayatınızda başarıya ulaşmanız için gereken destek ve imkanlara kavuşup ilerleyeceğiniz. Yeni başladığınız işinizde ilerleceksiniz. İş ortamında sevilen biri olduğunuz için diğer iş arkadaşlarınız tarafından taktir gördüğünüz ve bunun ödüllendireleceği şeklinde değişik şekillerde yorumlanır. Uzun zamandır beklediğiniz ve hayatınızı sanki bu gelecek habere endekslemişsiniz. Bu haberle birlikte hayatınızda büyük değişiklikler olacaktır. Güzel şekilde yorumlansa da sizin alacağınız bu haberle birlikte sizi kıskanan bir arkadaşınızdan beklemediğiniz bir hareketle karşılaşıp hayal kırıklığına uğrayacağınız da ifade edilir. Tavus kuşunun güzelliğine ve büyüklüğüne rağmen alacağınız haberle birlikte yaşayacağınız olumsuzluklarında beraberinde gelip sizin üzülmenize sebep olacağından dikkat etmeniz gerektiği ve manevi olarak kendinizi doyurup, bir anda havaya girmemenize de yorumlanmaktadır.


 

Kahve Falında Beyaz Tavus Kuşu Görmek

Tüm bunların yanında, aşk hayatınızla da ilişkilendirilebilir. Aşık olduğunuz kişinin ilgisizliğinden bunalmış bir haldesiniz. Yine de ona değer veriyor ve geçmişin hatırına bir çok hatasını görmezden geliyorsunuz. Bu konuda daha fazla fedakar olmanıza gerek yok. Şuan katlanabiliyorsunuz diye hayatınız boyunca katlanabileceğinizi sanmayın. Zira hayat ilerledikçe katlanma sınırınız düşecek ve daha fazla taşıyamadığınız bu yükü bıraktığınızda , değiştiğinizi iddia edip, kendilerine hiç bakmayacaklardır. O yüzden kendinizi bu kadar hırpalamayın ve işleri çok geç olmadan rayına koymaya çalışın.

Her zaman zarafet ve incelik anlamı taşımaktadır. Bu yüzden fal sahibinin hayatını renklendirecek gelişmeleri yada hayatına anlam katacak birini müjdeler. Feraha erilecek günler için biraz daha sabır gösterilmesi gerektiğini vurgular. Birdenbire düzelmeye başlayan iş hayatını da simgelemektedir. Bir süredir yolunda gitmeyen işlerin ve çatlak seslerin kesilip, yerini güzel günlere ve olumlu gelişmelere bırakması demektir. Eğer tavuskuşu fal fincanının ağzına yakın bir yerde belirmiş ise fal sahibine çok yakın bir akrabasından miras kalacağına işaret eder. Kişiliği çok temiz birini ifade etmektedir. Bilinen en kuvvetli anlamı ile etrafına yardım saçan kişi demektir. Bu kişi genellikle fal sahibi olarak yorumlansa da tavuskuşunun etrafında beliren simgelere göre de şekillenebilir. Eğer tavuskuşu tek başına duruyor ise bu kişi fal sahibi demektir ve yardımsever biri olmasından dolayı çok rahat bir vicdana sahip demektir.


 

Kahve Falında Tavus Kuşu Tüyü Görmek

Kafanızda kurmuş olduğunuz saçma sapan olayları bir kenara bırakmanızın zamanı geldiğine ve hayatınıza daha çok odaklanmanız gerektiğine tabir edilir. Eve giren berekete ve bolluğa yorumlanırken bir diğer yoruma göre de ailenizin birlik ve beraberliğini korumak için her zaman birlikte kararları vermeniz gerektiğine işaret etmektedir. Sevdiğiniz kişiyle mutlu bir geleceğe imza atmak için önemli kararlar alacağınıza ve geleceğiniz çok parlak olacağına işaret etmektedir. Şansınızın yaver gittiği bir dönemde olduğunuza, uzakta olan bir akrabanıza misafirliğe gideceğinize ve bu misafirlikten oldukça kazançlı geri döneceğinizi göstermektedir. Karşınızdaki insanları kırmamak için kendinizi ilk başta dinlemeniz gerektiğine ve sinirlerinize her zaman hakim olmanız gerektiğine yorumlanmaktadır.

İçinizdeki kuşkuları yenmek için sevdiğinize güvenmeniz gerektiğine, partnerinizin sizi çok sevdiğine sizi asla aldatmayacağına ama sizin bu güven sorunuzun halletmeniz için ya partnerinizle açık açık konuşmanız gerektiğine yada sevginize tamamen güvenerek olayları akışına bırakmanız gerektiğine tabir edilir. Okul içinde bir tartışmaya tanık olduğunuz ve bu tartışmadan galip geldiğinizi görürseniz hayatınızda oldukça şanslı bir döneme gireceğinize ve bu şansı iyi bir şekilde değerlendirmeniz gerektiğine yorumlanmaktadır. Çoğu zaman ise kısmet anlamına gelmekte. Özel hayatınızda uzun süreli bir aşkın yaşanacağını ifade eder. Bu hayırlı olayların yaşanacağına işaret eder. Esen rüzgar meltem biçiminde ise heyecanlı günlerin sizi beklediğine delalet eder. Son günlerde yaşadığınız olaylar sizi korkutmuyor, tehlike yaşatmıyor ve sizi bulunduğunuz ortamdan başka bir yere götürüyorsa dini yönden ehli biri olacağınıza, işinizde önemli bir mertebeye yükseleceğine ve ticarette kazançlı bir döneme gireceğinize işaret eder. Dostlarınızın kıymetini bilmeniz gerektiğine ve bu gibi arkadaşların kimseye nasip olmayacağı anlamına gelir. Falınızda görmüş olduğunuz yağmurun her tarafa yağdığını görmüşseniz yaşamakta olduğunuz mutluluğun çevrenize de yansıyacağına kendinizle birlikte birçok kişiyi mutlu edeceğinize ve ev içine huzur getireceğinize tabir edilir. Yakın zamanda aileye katılacak yeni bir ferdi de müjdeleyebilir. Uyuyan birini uyandırmaya çalıştığınızı görmek, o kişinin göremediği ya da fark edemediği bazı şeyleri onun görmesi için yardımcı olacağınızı ve doğru yolu bulmasında katkı sağlayacağınızı gösterir.


 

Kahve Falında Tavus Kuşu Kafası Görmek

Büyük ve önemli işlere imza atmaya tabir olur. Bir hedef uğrunda önemli çabalar sarf etmeye ve yorulmaya delalettir. Bu yorgunluğun sonunda hedefe adım adım yaklaşmaya ve başarılı olmaya işaret eder. Tatlı yorgunlukların sonunda hayırlı kazançlar elde etmek anlamına gelir. Artan kazanca ve büyüyen zenginliğe delalettir. Mutlulukları paylaşmaya ve güzel günlerin yaşanmasına işaret eder. Sahip olunan değerleri başka insanlarla paylaşmak anlamına da gelir. Bu paylaşım sonunda mutluluğun perçinlenmesine dikkat çeker. Bu başarıların mutlu bir ilişkinin temelini atacağının da göstergesidir. Bu kişi ile uyumlu bir birliktelik ve ciddi bir ilişki söz konusu olabilir.

Anı anını tutmayan değişken kişiliği temsil eder. Anlık olarak yanardöner bir kişilik sergileyen yönünüze dikkat çeker. Bu kişilik özelliklerinin farkında olmadığınızın ve kimi zaman insanları üzebildiğinizin göstergesidir. Bilhassa özel hayatta bu özelliklerinizi dizginlemeniz ve törpülemeniz gerektiğine delalettir. İlişkinizin sağlıklı yürümesi açısından fedakarlığın gerekliliğine dikkat çeker. Hayatınızdaki kişiyi kaybetmek yerine sahiplenmeniz gerektiği anlamına gelir. İnsanlar üzerinde bıraktığınız etkinin olumlu olması gerektiğine işaret eder.

Bunun için kişisel eleştiri yaparak, olumsuz özelliklerinizin yerine olumlu olanlarını koymanız gerektiğini salık verir. Ufak bir çaba ile bu problemlerden arınmanızın mümkün olduğu anlamına gelir. Birtakım şeyleri yıkmak yerine yapmanın önemini simgeler. Böylelikle yaşantınızda mutluluğun hakim olacağını gösterir. Kişilik gelişiminin önemine dikkat çeker. Oturmamış karakter özelliklerinin can yakıcı olabileceğine tabir olur. Karşılıklı mutluluk ilkesi ile her iki tarafın da mutluluğu için çaba gösterilmesinin gerekliliğine delalettir.


 

Kahve Falında Tavus Kuşu ve Kalp Görmek

Hayatınızda sağlam adımlarla ilerlediğiniz anlamına gelir. Geleceği düşünerek hareket ettiğinizin göstergesidir. Sizin disiplinli ve planlı bir kişi olduğunuz anlamındadır. Arada bir yaşadığınız sorunlar olsa da sabırlı karakteriniz ile özel hayatınızı dengede tuttuğunuz doğrudur. Sevgiliniz veya eşinizle uyumlu bir birliktelik sağladığınıza delalet eder. Yaşadığınız küçük sorunları kolaylıkla çözebilmeniz mümkündür. Yaşadığınız her sıkıntıda güçlü bir şekilde ayakta durduğunuzun göstergesidir. Aşk hayatında hassas ve dikkatli olduğunuz anlamına gelir. Hayatınızda biri yoksa mutlaka yakında biriyle tanışacaksınız demektir. Karşınızdaki kişiyi tanımaya çalışmak size mutlu bir ilişkinin kapılarını aralayacaktır. Bu süreçte ön yargıları bir tarafa bırakmayı salık verir. Huzurlu, mutlu ve sakin bir evliliğin sizi beklediğinin habercisidir.

İş hayatında sağlam ve emin adımlar atmaya dikkat çeker. Başarıya ulaşmak için gösterdiğiniz çabanın sonucunda başarı elde edeceğinizi gösterir. Hayalleriniz ve hedefleriniz doğrultusunda çalışarak ulaşmanızın mümkün olduğuna tabir olur. Yaptığınız planları sorunsuz bir şekilde uygulamaya koyacağınız ve sonuçta istediğinizi elde edeceğiniz anlamındadır. Yorgunluğun sonucunda manevi ve maddi zafere ulaşmaya tabir edilir. Hayallerinize ulaşırken sevdiklerinizin ve ailenizin desteğini göreceğiniz anlamına da gelir.

Bu destekler size çok iyi gelecek ve daha çok çalışmanızı teşvik edecektir. Sonuçta mutluluğu sevdiklerinizle birlikte paylaşacağınız güzel günlerin gelmesine delalet eder. Küçük seyahatler yapmak anlamına gelir. Bu seyahatlerde yaptığınız bağlantılar sayesinde yeni iş fırsatları yakalamanız da mümkündür. Artan gelire ve bol kazanca işaret eder. Bolluk, bereket ve zenginlik dolu bir hayatın sizi beklediğini müjdeler.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Kalp


 

Kahve Falında Açılmamış Tavus Kuşu Görmek

Bir yolculuğa çıkacağınızı simgeler. Bu yolculukta oldukça keyifli zamanlar geçireceğinize delalet eder. Yeni yerler keşfetmeniz veya bir yakınınızın yaşadığı yere gitmenizin mümkün olduğu anlamına gelir. Bu yolculuk sizde hoş anıların kalmasına sebep olacaktır. Eşyalarınızı değiştirmeniz anlamına da gelir. Eski eşyaları yenilemek, farklı tasarımlar yapmak da söz konusu olabilir. Kendinizi rahatlatmak için yaptığınız bu değişimin size çok iyi geleceğine işarettir.

Yaptığınız bu değişimle kendinizi de yenilenmiş hissetmeniz mümkündür. Maddi kazancınızın artmasına delalettir. Yeni girişimler yapmak ve bol gelir elde etmek anlamına da gelir. Güzel haberler almak anlamına da gelir. Hesapta olmayan bir gelir kazanmak ya da bir yerden toplu para almak gibi sürpriz durumlarla karşılaşmanız mümkündür. Bunun sonucunda oldukça keyifli anların sizi beklediğine delalet eder.

Cimri olan insanı simgeler. İş hayatında ve özel hayatında paylaşımcı olmayan, paraya çok önem veren insana delalettir. Aşırı tutumlu tavırları ve paylaşıma karşı karakteri temsil eden bu kişinin cimri bir kişi olarak tanındığını gösterir. Bu kişinin bu özelliği sebebiyle etrafında çok insan olmadığını da gösterir.

Bazı sorunlu karakter özelliklerine delalettir. Sorunlu kişinin olumsuz karakter özelliklerini düzeltmek için çaba göstermesi gerektiğine delalet eder. Bir iş yerinde çalışıyorsanız kademe olarak ilerlemeniz anlamına da gelir. Bu ilerleme sizin kendi çabanızla hak ettiğiniz bir ilerlemedir ve sonucunda mutlu olacağınızı gösterir. Bazı durumlarda hayatta önünüze çıkan sorunlara delalettir. Bir dönem sorunlarınızı çözmeye çalıştığınızı gösterir. Aynı zamanda bazı sosyal girişimlerinizin olacağı anlamına da gelir.

Daha Fazla Kaynak:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.