Kahve Falında Tavus Kuşu Görmek

12.04.2015
Kahve Falında Tavus Kuşu Görmek

Kahve falında tavus kuşu görmek, fal sahibinin güzel bir yuva kuracağı ve rızkının genişleyeceği anlamına gelir. Kişinin hayatında yeni bir sayfa açılacağına; dert ve sıkıntılarından kurtularak rahatlayacağına, muhabbetli kısmetinin kapıda olduğuna işaret eder. Yapılan duaların kabul olması demektir.

Aşk Yorumu

Bekar olan bireylerin eli yüzü düzgün, dünyalar güzeli bir insan ile izdivaç kurabileceğinin işareti olabilir. Sizin için kusursuz olduğunu düşündüğünüz bir insan ile tanışarak, evlilik yapacağınızın göstergesidir. Bir süredir geri planda kaldığınız sosyal hayatınıza önemli bir değişim yaşayarak geri dönecek ve gözde bir insan olacağınızın işaretidir. Aynı zamanda kıskanç bir sevgiliye ve bir nebze de olsa geçireceğiniz iç daralmasına yorumlanabilir. Sürekli zamanı kovaladığınız için sorumlulukların fazlalığı ile özel hayatınızı aksatıyor olabilirsiniz. Bu konuda bir tempo oturtmaya çalışıp, sakinleşmeli ve olaylara pozitif yönden bakmayı öğrenmelisiniz.

Para Yorumu

Maddi açıdan rahat edeceğinizi işaret eder. Kendi işini yapan kişiler için yakında maddi yönden refaha erişeceklerinin habercisidir. Borcu olanların borçları bitecek ve sonunda kazanacakları paranın bereketini görebileceklerine işarettir. Hayalini kurduğunuz huzura ulaşmanız yakındır.

Kahve falı yorumcularına göre kişinin birikmiş borçlarını ödeyerek rahatlayacağına ve kazandığı paranın bereketini görmeye başlayacağına işaret eder. Bu sayede problemlerinden uzak kalarak, servete de kavuşacaksınız.

Maddi açıdan müjdeli haberler alacağınızı gösteren bu figür, maddiyata yönelik konularda daha şanslı olacağınızı gösterir. Hatta miras kalması söz konusu bile olabilir. Yine beklenmedik bir yerden gelecek toplu para ile, satın almak istediğiniz yüklü bir meblağdaki eşya ya da mülke tez vakitte sahip olacağınızı gösterir. Refahınız artacak, kendi ilgi alanlarınıza yönelik çalışmalar içerisine gireceksiniz. Eş arayanlar ve para dileyenler ile ayrı anlamlara gelen bu sembolde, Tavus kuşunun tüylerinin fazlalığı, gelecek paranın miktarını belirler.

Aile ve Yaşam Yorumu

Hayatınızdaki bazı insanlara karşı zor durumda kalacağınızı gösterebilir. Tavus kuşu, güzelliğinin yanı sıra sesi oldukça çirkin olan bir hayvandır. Bu sembol, çok samimi olduğunuz bir arkadaşınızın ya da akrabanızın size sıcak ve samimi davranıp arkanızdan iş çevireceğine işaret olabilir. Dedikoduya, kötü konuşmalara ve yüksek sesli yapılacak olan kavgalara yorumlanır. Bu dönemde kendi kabuğunuza çekildiğiniz için herkesten kaçmak isteyebilirsiniz. Hayata olan bakış açınız değişebilir. Kısa bir süre önce yaşamış olduğunuz olaylar üzerinde ki perdeler aralanarak gerçekler gün yüzüne çıkabilir.

Aynı zamanda bu figür, güler yüzlü insanlar ile de tabir edilebilir. Aileniz, arkadaşlarınız ve yakın dostlarınızın sevgisini ve varlığını her daim hissedeceğiniz bu dönemde, onlardan alacağınız manevi güç ve destek çok önemlidir. Yakın zamanda akraba veya arkadaş çevrenizde bir tartışmaya dahil olabilirsiniz. Fakat bu durumda çok dikkat etmeli aynı zamanda soğukkanlılığınızı asla kaybetmemelisiniz.

İş ve Kariyer Yorumu

Size herkesin imreneceği ve kıskançlık ile bakacağı bir hayatınız olacağına işarettir. Etrafınızdaki kıskanç insanların sembolü olabilir. İş hayatınızla ilgili son zamanlarda fazlasıyla zaman problemi yaşıyorsunuz. Size zamanın yeterli gelmediğini, sürekli zamanı kovaladığınızı düşünceleri içerisinde olduğunuzdan sürekli gergin bir halde oluyorsunuz. Özellikle bu dönemde kendinizi sakinleştirmelisiniz. Zaten siz kendinizi sakinleştirdiğiniz zaman iş temponuz kendiliğinden rayına girecektir.

Kariyerinizde uzun zamandır üzerinde uğraştığınız bir işin, sonunda hayalini kurduğunuz yüksek bir mertebeye, hasret duyduğu üne kavuşacağınız anlamına gelir. Ümit ettiğinizi galibiyeti işaret eder. Zorlukla ve sıkıntıyla kazandığınız zaferi, hayalini kurduğunuz huzuru uzun süren çabalarınız sonunda hak etmenin mutluluğunu yaşayacaksınız. Bu doğrultuda iyi bir kazanca sahip olacak, ayrıca ailenizden ve arkadaşlarından büyük beğeni ve saygı kazanacaksınız. Görkemli ve zengin bir hayata gireceğinizin habercisidir. Fakat asla bu görkemli döneme kanıp yaşayacaklarınızın gözünüzü boyamasına ve sizi değiştirmesine izin vermemelisiniz. Aileniz ve yakın dostlarınızla aranızı iyi tutmalı ilişkilerinizi asla koparmamalısınız, çünkü bu çıkışınızın bir düşüşü de olabilir ve bu dönemde sevdikleriniz size güç vermek ve destek olmak için yanınızda olacaktır.

Sağlık Yorumu

Genellikle alacağınız iyi haberlere işarettir. Aynı zamanda bazı olumsuz şeyler yaşayabileceğinizin habercisidir. Aklınızdan geçen kötü düşünceler, tereddütler var ise bunları bir kenara atmalı, her zaman hayatınıza pozitif yönden bakmalısınız. Çünkü aklına gelen her olumsuz düşünce sizi yıpratır ve aynı zamanda yaşayacaklarınızın da gerisinde bırakır. Tavus kuşu zarafet ve incelik anlamı taşımaktadır. Bu dönemde sağlınız açısından önemli gelişmeler sizi beklemektedir.

Uzun zamandır aşmaya çalıştığınız hastalıkların üstesinden geleceğinizi gösterir. Aynı şekilde uzaktaki bir akrabanızdan yine sağlık ile ilgili alacağınız bir haber sizi oldukça mutlu edecektir. Beden ve ruh sağlığınız açısından kafanızı her daim zinde tutmalı, kötü düşünceleri uzaklaştırmalısınız. Alacağınız iyi haberlerde zaten buna vesile olacaktır. Beslenmenizi aksatmamanız gereken yoğun bir dönem geçireceksiniz. Bu yüzden sağlıklı ve doğru beslenmek için bir uzmandan tavsiye alabilir, takviye edici gıdalar ve vitaminler kullanabilirsiniz. Her bakımdan oldukça şanslı bir döneme gireceksiniz ve size gelen bu şansı iyi bir şekilde değerlendirmeniz yine sizin elinizdedir.


Kahve Falında Açılmamış Tavus Kuşu Görmek

Fal sahibinin yakın zamanda vereceği karar ile birlikte mutlu olacağı ve adeta kendini yenilenmiş gibi hissedeceği anlamına gelir. Kişinin ruh eşini bularak kendini güvende hissedeceğine ve hayatının bir anda çok güzel bir şekilde değişeceğine işaret eder. Yaşanan stres ve sıkıntılardan uzaklaşma demektir.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.