Kahve Falında Midye Görmek

Kahve Falında Midye Görmek
21 Ekim 2015 tarihinde eklendi, 1.362 kez okundu.

Kahve falında midye görmek, kısa bir zaman zarfında alacağınız müjdeli bir haber anlamı taşımakta. Çoğunlukla karşınıza çıkacak olan bir sürprize ve bundan dolayı hazırlıklı olmanız anlamına gelir. Fincanda beliren midye kadar şekli ve konu da falın doğru bir biçimde yorumlanabilmesi için çok önemlidir. Eğer açık bir biçimde ise sakladığınız bir sırın açığa çıkacağı ve açığa çıkan bu sır ile ferahlayacağınız anlamına gelmekte.

Kariyerinizde gerçekleşmesini arzu ettiğiniz projelerin hayata geçmesi için biraz zaman gerektiğini temsil eder. Karşınıza çıkacak olan problemler karşısında sabırlı ve sakin olmanız gerekli. Özellikle özel hayatınızda yaşayacağınız sıkıntılarda hassas davranarak bu problemlerden hem kurtulmanız mümkün. Eğer kapalı bir şekilde ise ilişkinizi kıskanan birileri eşiniz yada sevgilinizle aranızı açmaya çalışabilir bu konuda dikkatli olmanız gerekir aksi takdirde ilişkiniz tehlikeye girer. Ağzı açık olması sevdiğiniz kişinin size yapacağı sürprize işarettir. Hayatınızın ileri dönemlerinizde huzur ve mutluluk kapınızı çalacak. Eğer siz de fazla yemek tüketenlerden iseniz, bu konuda yaşayacağınız ufak pürüze de dikkat çekmekte.

Görüş ve düşüncelerine saygı duyduğun bir kişi tarafından yönlendirileceğin yeni iş sahaları var. Eğer değerlendirmekte geç kalmazsan harika bir yaşantının kapılarını aralamış olacaksın. Erkek arkadaşın çok güler yüzlü olmanı eleştirip duruyor ama bunun sebebi seni çok kıskanması. Seni kaybetme korkusu ile hata yapabilir fakat onunla konuşarak istediği güveni verirsen çok daha mutlu olacaksınız.

Kahve Falında Midye Kabuğu Görmek

Sana kısa süre içerisinde gelecek olan evlilik teklifi ya da nişan veya belki de söz gibi olan bir olaya da işaret etmektedir. Sen o gelen kişinin evet gerçekten de hayatımı sonuna kadar paylaşmak istiyor olduğum kişi bu diye düşünüyor olmandan dolayı onu kabul edeceksin ve o kadar güzel olan bir hayata da sahip olacaksın ki işte o zaman sen de bunlar için oldukça şükür de edeceksin. Her şey senin için bu kadar güzel bir şekilde ilerler iken sen de aşkın sarhoşu olup ve bu girdaba kapılıp hayatın boyunca uzun süre boyunca uğraşıp en son galip gelerek girdiğin işini de kayıp edebilirsin. Senin için en az eşin kadar önemli olan bu işi kayıp etmek de seni adeta evlat acısı çekiyor gibi de acı çekiyor olmana neden olacak olduğu için de sen de göreceksin ki işte hayatın her en önemli anında da mutsuz olabilirsin.

Kötülük ile gelen iyilik olarak da nitelendirilebilir. Sen de eğer bunu fark eder ve insanları en ufak yanlışları ile hayatından çıkarmak yerine onları dinlemeyi tercih eder isen de işte o zaman sen de mutlu olabilirsin. Unutma bu hayata bir kere geliyorsun ve insanları kırmak ya da kırılmak yerine sen de mutlu yaşamayı tercih etmelisin.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git