Kahve Falında Kuyruk Görmek

Kahve Falında Kuyruk Görmek
18 Ekim 2015 tarihinde eklendi, 2.295 kez okundu.

Kahve falında kuyruk görmek, ev hanesinde bir artış olarak yorumlanabilir. Eğer evliyseniz hamile kalabilir, değilseniz yeni biri ile ciddi bir başlangıcın ilk adımlarını atabilirsiniz. Bu beklenmedik kalabalık ruhunuzu ferahlatacak ve geçmiş tüm sıkıntılarınızı unutturacaktır. Uzun zamandır kendinizi boşlukta , yalnız ve amaçsız hissediyorsunuz. Artık bu buhranlı dönem son bulacak, hak ettiğiniz hayata kavuşacaksınız ve yüzünüz gülecek.

Eğer bir insana bağlı ise, size kendini ifade etmekte sıkıntı çeken gizli bir hayrana yorumlanabilir. Bu kişi sizi uzaktan gözlemliyor, hatta takıntı derecesinde sizin hakkınızda bilgi ediniyor olabilir. Yine de hayatınıza girmesi muhtemel bu kişinin ne derece sağlıklı bir ilişki amaçladığını anlamak için detaylı bir gözleme tabi tutmanız gerekir. Yine de karar vermek için bu kadar ürkek davranmayın. Belki de hayatınızda alacağınız en doğru kararı alabilir, elinizi hiç bırakmayacak bir yol arkadaşı edinebilirsiniz. Eğer kuyruk siz olduğunu düşündüğünüz kişiye bağlı ise kafanızda takıntı ettiğiniz bir takım sıkıntılarınızın sakin bir açıyla baktığınızda yersiz olduğunu fark edeceksiniz.

Aslında sizi olgunlaştıran her şeye teşekkür etmelisiniz. Çünkü onlar sizi harika bir geleceğe taşıyarak çok mutlu olmanızı sağlayacak. Davranışlarınızdaki ağırlık ve asil tavrın sonucu size mükemmel bir eş hediye edecek. Böylelikle hayatınızdaki en büyük acıyı dindirerek, bu derin boşluk hissini yok edebileceksiniz. Kendinizi bir şeylere adamayı çok seviyorsunuz ve bir bebek sahibi olmak istiyorsunuz.

Kahve Falında Kuyruklu Adam Görmek

Arkada bırakacağı bor iş veya arkasında olan birini temsil eder bu fallarda genelde kötü yorumlanır bazıları iste temiz çıkar temiz çıktığında genelde arkasında olan bir insani ona destek olacağını hareketlerine dikkat etmesi gerektiğine yorumlanır. Genel olarak hayatınızda birisi varsa ve falcının hissiyatları gereği yapılması gereken bir ise o kişinin aklında boş şey olduğuna kötü çıktıysa genellikle sizin veya onun geçmişindeki birine yorumlanır

Hayatınızda olmasını istediğiniz biri ise ask hayatında bu kişiyle işleri iyiye gitmeyeceğine delalet eder. Eğer kuyruğun arkasında bir kalabalık varsa bir ortama gireceğine orada geçmişindeki birine yorumlanır. Yapacağınız islerle ilgili bir şeylerin yanlış gideceğine de yorumlanabilir. Sevdiğiniz insanların sizin yanınızda olacağı da söylenebilir. Fallarda genelde yorumcunun hisleri on plandadır. Buda sizin hayatinizi sizi veya karakterinizi nasıl analiz ettiğine bağlıdır. Genelde yalnız olduğunu düşünen bir adamı da temsil eder sıkıntı olarak yorumlanır yardıma ihtiyacı olan birinin sizi düşündüğü de söylenebilir buda genelde bayanların fallarında ortaya çıkar daha öncesinde sırtınızı döndüğünüz bir adam olarak yorumlanır. Geçmişindeki sevgiliniz veya sizi seven biri için söylenir. O kişinin aklında olduğunuz sizi düşündüğüne ve sizi görmek istediğine veya karşılaşacağınıza yorumlanır. Erkek genelde iyiye yorumlanır ama kuyruğu olan bir erkek genellikle sıkıntı borç arkasında bıraktığı bir insan aklına takılan biri veya bir geçmişi olduğuna delalet eder.

Kahve Falında Kuyruklu İnsan Görmek

Herkes arasında öyle sivri olan bir kişiliğin var ki her ne kadar her an kendini ön plana çıkarmak için uğraşıyor olsan bile uğraşmadan da çıkabilecek olduğunu da göstermektedir. Sen karakterin ve insanlar arasında olan tavrın ve hatta giyimin ile bile o kadar çok dikkatleri üzerine çeken bir bayansın ki artık insanlar senin bu konumundan dolayı senden uzak durmayı daha çok tercih ediyorlar. Sen insanların düşüncelerini ya da isteklerini hiç bir şekilde önemsemeden hayatına devam ediyor olman tabi ki de insanların seni sevmek yerine her an senden uzak durmak için çaba sarf etmelerine neden olur. Çünkü sen her ne kadar farkına bir türlü varamıyor olsan bile kendin dışında herkese zarar vermek konusunda o kadar başarılı olan bir insansın ki insanlar da tabi senden uzak kalmayı daha çok tercih eder.

Sana gelecek olan ve en az senin kadar tehlikeli olan insanların sana zarar verebileceklerini de işaret etmektedir. Sen öyle bir dalacaksın ki senin en ufak açığını kollayarak da sana öyle bir acı verecekler ki artık senden de kötü olan insanların olduğunu anlayacaksın. Bu durumdan dolayı ne ailen ne de eşin artık senin yanında yer almayı da pek tercih etmiyorlar olarak da yorumlanabilir.

Kahve Falında Balık Kuyruğu Görmek

Yakın zamanda sizin için yeni kısmet kapılarının açılacağını gösterir. Büyük bir maddi kazancın, karşınıza çıkacak yeni iş fırsatlarının ve hayalini kurduğunuz hayata ulaşmanıza çok az kaldığını gösterir. Kişinin hayatında yeni ve güzel değişiklikler olabilir. Bu dönemde fal sahibi bebek bekliyorsa yakın zamanda müjdeli haberi alabilir.

İş ya da eğitim hayatınızda karşınıza çıkacak büyük fırsatların göstergesidir. Hayatınızda önemli kararlar almanız gerektiren bir sürece girdiğinizi gösterir. Çevrenizde başarılarınızdan övünenler olduğu kadar başarılarınızı kıskanan insanlar da bulunuyor. İnsanlara çabuk güvenmekten vazgeçmeli ve bazı zamanlarda mantığınızı öne koyarak önemli kararlar almalısınız. Giriştiğiniz bir işte başarılı olmanızı istemeyen bazı kişiler, sizi caydırmak ve hevesinizi kırmak için yalan yanlış şeyler söyleyebilir. Bu kişilere kulak asmadığınız zaman daha mutlu olacaksınız.

Peş peşe gelecek güzel haberler ile sen ve hanendekiler rahata erecek gibi görünüyor. Şu sıralar ailenizle birlikte bir tatil planı içerisindesiniz. Gideceğiniz ve göreceğiniz yeni yerler ailenizle birlikte hoş vakitler geçirmenizi de sağlayacak. Epeydir üzerinde çalıştığın bir projeyi nihayet bitirmek üzere gibisin. Bu projenin bitmesi ile rahat nefes alacağın görünüyor. Hanenize çok hızlı gelecek bir habere eşinle birlikte çok mutlu olacaksınız. Yüzünü güldürecek olan bu haber sanırım bir bebek haberine benziyor gibi görünüyor. Bu güzel haber sizle birlikte ailenizi ve arkadaşlarınızı da çok sevindirecek. Bu güzel haberle birlikte çok telefon ve hediye alacağınız da görünüyor. Bebeğin de hanenize katılması ile birlikte bolluk, bereket ve rahatlık söz konusu olacak.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git