Kahve Falında Kuyruk Görmek

18.10.2015
Kahve Falında Kuyruk Görmek

Kahve falında kuyruk görmek, ev hanesinde bir artış olarak yorumlanabilir. Eğer evliyseniz hamile kalabilir, değilseniz yeni biri ile ciddi bir başlangıcın ilk adımlarını atabilirsiniz. Bu beklenmedik kalabalık ruhunuzu ferahlatacak ve geçmiş tüm sıkıntılarınızı unutturacaktır. Uzun zamandır kendinizi boşlukta , yalnız ve amaçsız hissediyorsunuz. Artık bu buhranlı dönem son bulacak, hak ettiğiniz hayata kavuşacaksınız ve yüzünüz gülecek.

Eğer bir insana bağlı ise, size kendini ifade etmekte sıkıntı çeken gizli bir hayrana yorumlanabilir. Bu kişi sizi uzaktan gözlemliyor, hatta takıntı derecesinde sizin hakkınızda bilgi ediniyor olabilir. Yine de hayatınıza girmesi muhtemel bu kişinin ne derece sağlıklı bir ilişki amaçladığını anlamak için detaylı bir gözleme tabi tutmanız gerekir. Yine de karar vermek için bu kadar ürkek davranmayın. Belki de hayatınızda alacağınız en doğru kararı alabilir, elinizi hiç bırakmayacak bir yol arkadaşı edinebilirsiniz. Eğer kuyruk siz olduğunu düşündüğünüz kişiye bağlı ise kafanızda takıntı ettiğiniz bir takım sıkıntılarınızın sakin bir açıyla baktığınızda yersiz olduğunu fark edeceksiniz.

Aslında sizi olgunlaştıran her şeye teşekkür etmelisiniz. Çünkü onlar sizi harika bir geleceğe taşıyarak çok mutlu olmanızı sağlayacak. Davranışlarınızdaki ağırlık ve asil tavrın sonucu size mükemmel bir eş hediye edecek. Böylelikle hayatınızdaki en büyük acıyı dindirerek, bu derin boşluk hissini yok edebileceksiniz. Kendinizi bir şeylere adamayı çok seviyorsunuz ve bir bebek sahibi olmak istiyorsunuz.

Dengeleme, düzeltme, uzlaşma ve anlaşmaya delalet eder. İçinde bulunduğu karışık duygulardan arınacağını gösterir. Bu kişi kendisi olabileceği gibi ailesinden bir başka kişi de olabilir olarak tabir olur. İçinden çıkamadıkları mevzular, rahatsızlık duydukları davranışlar varsa düzeltecekleri anlamına gelir. Kimi zaman sevginin galip geleceğine, alışkanlığa dönüşecek olan tavırların artık sorun edilmeyeceğine yorumlanır. Üzerinde duruldukça artan ne varsa terk edecek, büyük gibi gördüğü çok şeyin aslında önemli olmadığını keşfedecek, kendini ve sevdiklerini sorgulamaktan vazgeçecek olarak tabir olur.

Taliplerinin artacağı, etrafında çok dikkat çeken bir kimse olacağı anlamına gelir. Birisinden gelecek aşk itirafına yorumlanır. Kendisini şimdiden belli etmiş olan bu kişinin iyi niyetli bir kimse olduğunu ve sürekli kendisini düşündüğünü gösterir. Bu kişiye olumsuz cevap vermeden önce bir şans vermeli olarak tabir olur.


 

Kahve Falında Kuyruklu Adam Görmek

Arkada bırakacağı bor iş veya arkasında olan birini temsil eder bu fallarda genelde kötü yorumlanır bazıları iste temiz çıkar temiz çıktığında genelde arkasında olan bir insani ona destek olacağını hareketlerine dikkat etmesi gerektiğine yorumlanır. Genel olarak hayatınızda birisi varsa ve falcının hissiyatları gereği yapılması gereken bir ise o kişinin aklında boş şey olduğuna kötü çıktıysa genellikle sizin veya onun geçmişindeki birine yorumlanır

Hayatınızda olmasını istediğiniz biri ise ask hayatında bu kişiyle işleri iyiye gitmeyeceğine delalet eder. Eğer kuyruğun arkasında bir kalabalık varsa bir ortama gireceğine orada geçmişindeki birine yorumlanır. Yapacağınız islerle ilgili bir şeylerin yanlış gideceğine de yorumlanabilir. Sevdiğiniz insanların sizin yanınızda olacağı da söylenebilir. Fallarda genelde yorumcunun hisleri on plandadır. Buda sizin hayatinizi sizi veya karakterinizi nasıl analiz ettiğine bağlıdır. Genelde yalnız olduğunu düşünen bir adamı da temsil eder sıkıntı olarak yorumlanır yardıma ihtiyacı olan birinin sizi düşündüğü de söylenebilir buda genelde bayanların fallarında ortaya çıkar daha öncesinde sırtınızı döndüğünüz bir adam olarak yorumlanır. Geçmişindeki sevgiliniz veya sizi seven biri için söylenir. O kişinin aklında olduğunuz sizi düşündüğüne ve sizi görmek istediğine veya karşılaşacağınıza yorumlanır. Erkek genelde iyiye yorumlanır ama kuyruğu olan bir erkek genellikle sıkıntı borç arkasında bıraktığı bir insan aklına takılan biri veya bir geçmişi olduğuna delalet eder.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Adam


 

Kahve Falında Kuyruklu İnsan Görmek

Herkes arasında öyle sivri olan bir kişiliğin var ki her ne kadar her an kendini ön plana çıkarmak için uğraşıyor olsan bile uğraşmadan da çıkabilecek olduğunu da göstermektedir. Sen karakterin ve insanlar arasında olan tavrın ve hatta giyimin ile bile o kadar çok dikkatleri üzerine çeken bir bayansın ki artık insanlar senin bu konumundan dolayı senden uzak durmayı daha çok tercih ediyorlar. Sen insanların düşüncelerini ya da isteklerini hiç bir şekilde önemsemeden hayatına devam ediyor olman tabi ki de insanların seni sevmek yerine her an senden uzak durmak için çaba sarf etmelerine neden olur. Çünkü sen her ne kadar farkına bir türlü varamıyor olsan bile kendin dışında herkese zarar vermek konusunda o kadar başarılı olan bir insansın ki insanlar da tabi senden uzak kalmayı daha çok tercih eder.

Sana gelecek olan ve en az senin kadar tehlikeli olan insanların sana zarar verebileceklerini de işaret etmektedir. Sen öyle bir dalacaksın ki senin en ufak açığını kollayarak da sana öyle bir acı verecekler ki artık senden de kötü olan insanların olduğunu anlayacaksın. Bu durumdan dolayı ne ailen ne de eşin artık senin yanında yer almayı da pek tercih etmiyorlar olarak da yorumlanabilir.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında İnsan


 

Kahve Falında Balık Kuyruğu Görmek

Yakın zamanda sizin için yeni kısmet kapılarının açılacağını gösterir. Büyük bir maddi kazancın, karşınıza çıkacak yeni iş fırsatlarının ve hayalini kurduğunuz hayata ulaşmanıza çok az kaldığını gösterir. Kişinin hayatında yeni ve güzel değişiklikler olabilir. Bu dönemde fal sahibi bebek bekliyorsa yakın zamanda müjdeli haberi alabilir.

İş ya da eğitim hayatınızda karşınıza çıkacak büyük fırsatların göstergesidir. Hayatınızda önemli kararlar almanız gerektiren bir sürece girdiğinizi gösterir. Çevrenizde başarılarınızdan övünenler olduğu kadar başarılarınızı kıskanan insanlar da bulunuyor. İnsanlara çabuk güvenmekten vazgeçmeli ve bazı zamanlarda mantığınızı öne koyarak önemli kararlar almalısınız. Giriştiğiniz bir işte başarılı olmanızı istemeyen bazı kişiler, sizi caydırmak ve hevesinizi kırmak için yalan yanlış şeyler söyleyebilir. Bu kişilere kulak asmadığınız zaman daha mutlu olacaksınız.

Peş peşe gelecek güzel haberler ile sen ve hanendekiler rahata erecek gibi görünüyor. Şu sıralar ailenizle birlikte bir tatil planı içerisindesiniz. Gideceğiniz ve göreceğiniz yeni yerler ailenizle birlikte hoş vakitler geçirmenizi de sağlayacak. Epeydir üzerinde çalıştığın bir projeyi nihayet bitirmek üzere gibisin. Bu projenin bitmesi ile rahat nefes alacağın görünüyor. Hanenize çok hızlı gelecek bir habere eşinle birlikte çok mutlu olacaksınız. Yüzünü güldürecek olan bu haber sanırım bir bebek haberine benziyor gibi görünüyor. Bu güzel haber sizle birlikte ailenizi ve arkadaşlarınızı da çok sevindirecek. Bu güzel haberle birlikte çok telefon ve hediye alacağınız da görünüyor. Bebeğin de hanenize katılması ile birlikte bolluk, bereket ve rahatlık söz konusu olacak.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Balık


 

Kahve Falında Kuyruklu Yıldız Görmek

Fikre, işe veya kuruma işaret eder. Kafasında kurduğu iş fikirlerinden erişeceği berekete delalet eder. Etrafında olan kişi ve kurumlara biraz daha alıcı gözlerle bakması gerektiğine tabir edilir. Eline geçince sevineceği para belki de çok yakınında olarak yorumlanır. Azimli ve dürüst olmanın karşılığını katbekat alacağı günlerin yakın olduğuna delalet eder.

Ayaklarını yerden kesecek sürpriz gelişmelere tabir olur. Hayatına ay gibi doğacak bir haberle çok severek yapacağı işine kavuşacağını gösterir. Bazen kalabalıklar içinde çalışırken herkesin kendisini tanıyacağı başka bir iş konumuna geçeceğine delalet eder. Şana kavuşacak olarak tabir edilir. Yaşayacağı sürpriz azimli çalışmalarının getirisi olabileceği gibi dışarıdan bir kimseden gelecek olan destekle de olabilir anlamına gelir.

Sağlığın kıymetini anlamaya işaret eder. Kendine iyi bakmayan, ihmalkar bir kimse olduğuna delalet eder. Üzüleceği durumlardan emin olmak için sağlığına daha çok özen göstermesi gerektiğine tabir olur. Zararlı alışkanlıklarından kurtulursa kendini çok daha iyi hissedecek anlamına gelir. Alacağı yeni kararlarla dert ettiği ufak tefek rahatsızlıklarının hepsi geçecek, engel olan durumlarından kurtulacak, hayata uyum sağlayacak, enerjik ve pozitif olacak olarak yorumlanır.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Yıldız


 

Kahve Falında Kuyruklu Kalp Görmek

Yaşanacak sürpriz gelişmelere yorumlanır. Ümit ettiği nice işlerden kazanç sağlamamış olduğuna fakat hiç ümit etmediği bir yerden gelecek yüklü kazançla şaşkınlık yaşayacağına işaret eder. Beklemediği bu durum karşısında ne yapacağını bilemeyeceği günler yaşayacağına delalet eder. Şükredecek, fakir fukaranın gönlünü edecek, sevinç kutlamaları yapacak olarak yorumlanır.

Kimi zaman dengelerini alt üst edecek bir durumla karşılaşacağı olarak tabir edilir. Ayrıldığı sevgilisi gelip kapısını çalabilir, ikna kabiliyeti yüksek olan bu kişi aklını yeniden çelebilir, ne hissettiğini bilemez bir hale gelebilir anlamına gelir. Hayatında birden belirecek bu hal karşısında serin kanlı olması gerektiğine delalet eder. Zamana bırakıp gözlemlerse kendisi için daha hayırlı olur şeklinde tabir edilir.

Var olmaya, var etmeye delalet eder. Aklında şekillenen kararlar olduğunu, adım atarsa hayırlı sonuçlar elde edeceğini gösterir. Girmek istediği sınav varsa girsin, okumak istediği bölümde okusun, başvurmak istediği bir iş varsa kabul göreceğini bilsin anlamına gelir. Nasip kısmet sahibi bir kimse olduğuna, bazen kendini isteksiz hissettiğine, benliğinde var olan potansiyeli kullanmadığına tabir edilir. Üretken kişiliğine hasetli kimselerin nazarının değdiğine delalet eder. Dua etsin, enerjisini koruyacak egzersizler yapsın, zihnini temiz tutsun, güçsüz düşürmek için olumsuz laflar konuşan çevresine mesafeli dursun olarak yorumlanır.

Yenilenmeye, tazeliğine, küllerinden doğmaya delalet eder. Monoton giden hayatından çok sıkıldığını ama bu durumun kendisinde alışkanlığa yol açtığını, değişmek istediği halde tembelliğe düştüğünü gösterir. Hareketsiz, amaçsız ve karamsar geçen ömre işaret eder. Yeni bir imaj sahibi olacağına, hayatında köklü değişiklikler yapacağına, ondaki bu değişimin herkes tarafından fark edileceğine, adeta güneş gibi doğacağına tabir edilir.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Kalp


 

Kahve Falında Kuyruklu Elbise Görmek

Tutku, heyecan, şaşkınlık yaratacak duygulara işaret eder. Hayatının olağan seyrinin değişeceği, hareketli ve kıpır kıpır hissedeceği gelişmelere yorumlanır. Çok isteyip de alamadığı, sevgilisinden istediği halde yaklaşım göremediği hediyeye kavuşacağını gösterir. Bu bazen bir evlilik teklifi olabileceği gibi bazen de sahip olmak istediği bir eşyaya kavuşmak da olabilir anlamına gelir. Sevdiği kişinin ailesiyle tanışacak, aralarına girip güzel vakit geçirecek, gelip istenecekler, dünya evine girecek olarak tabir olur.

Hayat şartlarının değişeceğine işaret eder. Bir durumdan ötekine geçmek olarak tabir edilir. Hayırlı olacak olan bu değişimi bir haber sağlayabilir, hareketli günler yaşanabilir olarak yorumlanır. Haneye gelecek olan bir haber, gelin, damat, bebek veya misafirle hareketli günler geçireceklerine delalet eder. Yola çıkmalarını gerektirebilecek olan bu durum heyecanlı ve adrenalinli günler yaşatacak olarak tabir olur.

İş hayatında belirecek bir kimseye karşı temkinli olması gerektiğine işaret eder. Ticari işlerinde, alım satım yaparken, borç verirken, bir anlaşmaya imza atarken veya ortaklık kurarken bin düşünüp bir konuşmalı olarak tabir olur. Bu kişinin de tıpkı kendisi gibi canayakın, iletişim becerisi kuvvetli ve azimli olduğuna işaret eder. Tatlı dili ile kendisini sevdirecek olan bu kişi aslında dürüst olmayabilir olarak yorumlanır. Güzelce araştırma yaptıktan sonra atacağı adımlardan hayırlı sonuçlar elde edeceğine delalet eder.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Elbise


 

Kahve Falında Kuyruklu Kadın Görmek

Bolluk ve bereketin habercisi olarak yorumlanır. Bol miktarda para kazanacağınıza, hayallerinizdeki gibi hayata sahip olacağınıza işaret eder. Bir yakın dostunuzdan destek alarak bir projeyi tamamlayacağınıza, tamamlanan proje sayesinde çok başarılı olacağınıza delalet eder. Çalıştığınız şirkette son derece saygın bir kişi olduğunuza, herkesin size imrenerek baktığına yorumlanır. Eğer Öğretmen mesleğini yapan bir kişiyseniz, çalıştığınız kurumda öğrencileriniz ile aranızdaki diyaloğun çok iyi olduğuna işaret eder. Herkes tarafından sevilen bir eğitimci olduğunuza tabir edilir.

Ailenizde bir kişinin hasta olduğunu öğreneceğinize ve endişe edeceğinize işaret eder. Bu sağlık sorununu başta çok büyütseniz bile kısa zaman içerisinde bu kişinin eski sağlığına kavuşacağına ve son derece sağlıklı olacağına delalet eder. Bu önümüzdeki dönemde hane içerisindeki kişilerin hiçbir sağlık sorunu yaşamayacağına tabir edilir. Dönem dönem yaşadığınız stresten dolayı bu aralar biraz baş ağrısı yaşayabileceğinize yorumlanır. Fakat artık kendinizi yenilemeyi öğreneceğinize ve geçmişe takılı kalmayarak, kendinize daha çok dikkat edeceğinize işaret eder. Eğer çalışmıyorsanız evde oturduğunuz vakti yiyerek geçirmemeniz gerektiğine, fazla kilo almanın sağlığınızı olumsuz etkileyeceğine delalet eder. Sizin de bu zaman zarfında kendinize daha iyi bakmaya gayret göstereceğinize, fiziksel açıdan daha fazla özen göstereceğinize tabir edilir.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Kadın


 

Kahve Falında Kuyruğu Havada Kedi Görmek

Aile içinde büyük bir sırrın açığa çıkacağına, bu sır sayesinde kısa süreli gerginlik yaşanacağına yorumlanır. Fakat bu gerginliğin ardından gelen huzura da işaret eder. Dışarıda çok konuşan birtakım insanların sizi olumsuz etkilediğine fakat bu insanlardan yakın zamanda kurtulacağınıza delalet eder. Arkadaş çevreniz ile yeni bir hobi edineceğinize, bu hobi sayesinde hayatınızda birtakım değişiklikler yapacağınıza işaret eder. Yeni arkadaşlıklar edineceğinize, bu arkadaşlarınız ile bağlarınızın çok kuvvetli olacağına yorumlanır.

İş hayatınızda olumlu gelişmeler yaşayarak, yükseleceğinize işaret eder. Aradığınız kriterlere uygun iş bulacağınıza, bu kriterlerin olması ile huzurlu çalışma ortamına sahip olacağınıza delalet eder. İş başvurularınızın olumlu sonuçlanacağına, maddi gelirinizin artacağına tabir edilir. Çalıştığınız iş yerinde yükseleceğinize, başarılarınızın artacağına işaret eder. Başarılarınızın artması ile maddi gelirinizin de istediğiniz gibi olacağına rahat bir hayata kavuşacağınıza tabir edilir. Yeni bir iş kurma hayalinizi artık gerçekleştireceğinize yorumlanır. Zor ve meşakkatli bir yol olarak görünse de, yakınlarınızın yardımı ile bu işinde üstesinden geleceğinize, iyi bir iş sahibi olacağınıza işaret eder. Hane içerisinde iş arayan bir kişinin olduğuna ve yakın zamanda istediği gibi bir işe gireceğine yorumlanır.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Kedi


 

Kahve Falında Kuyruğu Kapalı Tavus Kuşu Görmek

Hane içinde bolluğa ve ferahlığa ereceğinize, maddi sıkıntıların son bulacağına yorumlanır. Kısa zaman önce yüklü miktarda para kaybettiğinize fakat bu paranın bulunacağına işaret eder. Paranın bulunmasının ardından artık malınıza daha çok sahip çıkacağınıza yorumlanır. Borç verdiğiniz kişiden borcu geri alacağınıza ve bu para ile yakın çevrenize maddi destekte bulunacağınıza işaret eder. Geçim sıkıntısı yaşamadan rahat bir hayat yaşayacağınıza yorumlanır. Bolluğun, bereketin olduğu döneme gireceğiniz anlamına gelmektedir.

Bu aralar çevrenizdeki kişilere karşı daha duyarlı olmanız gerektiği anlamına gelmektedir. Herkese karşı gözlerinizi kapatmış kimseyi önemsemediğinize bu durumdan çevrenizdekilerin rahatsız olduğuna tabir edilir. Fakat sizde kısa zaman içerisinde yapmış olduğunuzun yanlış olduğunun farkına varacak, herkesin gönlünü kazanacağınıza işaret eder. Aileniz ile eşinizin arasında kaldığınıza ve kendinizi büyük bir çıkmazda hissettiğinize yorumlanır. Bu durum gelip geçici olsa da hane içerisinde büyük bir huzursuzluğa neden olduğuna işaret eder. Eşinizin alttan alması ile bitecek olan bu durum karşısında sizin büyük bir rahatlama yaşayacağınıza tabir edilir. Hane içinden bir kişinin devlet kapısında işi olacağına işaret eder. Bu iş sonucunda ailede büyük bir sevinç yaşanacağına, huzurun hakim olacağına yorumlanır. İşlerinizde bu dönem aksaklık yaşanacağına ve sizin moralinizin çok bozulacağına işaret eder. Bu durumda ailenizin verdiği destek sayesinde ayaklanacağınıza, kaldığınız yerden daha güçlü şekilde devam edeceğinize tabir edilir.

Yakın zaman içerisinde radikal bir karar alarak tüm kötü alışkanlıklarınızdan kurtulacağınıza, daha sağlıklı yaşamak için yeni adımlar atacağınıza yorumlanır. Verdiğiniz bu kararı destekleyen çevreniz sayesinde zorluk yaşamadan kurtulacağınıza işaret eder. Yeni son derece sağlıklı olacağınız döneme gireceğiniz anlamına gelmektedir.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Tavus Kuşu


 

Kahve Falında Kuyruğu Havada Köpek Görmek

Maddi açıdan yaşanan sıkıntıların kısa süre içerisinde son bulacağına yorumlanır. Biraz daha tutumlu ve dikkatli olmanız gerektiği anlamına gelir. Çok fazla har vurup harman savurduğunuza kendinizi durduk yere sıkıntıya soktuğunuza işaret eder. Karşınıza çıkacak olan iyi bir iş imkanı olmasına ve bu iş sayesinde kısa sürede ihya olacağınıza delalet eder. Parayı çok sevdiğinize ve lükse düşkün olduğunuza tabir edilir. Bu nedenle çok çalışmanın sizi yıpratmadığına aksine daha da güçlendiğinize delalet eder. İyi bir yatırım yapmak için fırsat kolladığınıza ve artık yatırım yapma zamanınızın geldiğine işaret eder. Yapacağınız iyi bir yatırıma ve bu yatırımın getireceği rahatlamaya yorumlanır. Yeni bir iş kurma isteğinizin olduğuna fakat bu işte iyi gelir elde etmek için ortaklıktan uzak durmanız gerektiğine delalet eder. Elde ettiğiniz gelirinizin bir kısmını biriktirme kararı alacağınıza, geleceğiniz için yatırım yapacağınıza işaret eder.

Nişanlınıza karşı bu aralar çok asi davrandığınıza ve isteklerinizin olması için sürekli direterek huzursuzluk çıkardığınıza yorumlanır. Aile büyüklerinin araya girmesi ile sona erecek olan bu durum sonrasında, aranızdaki sıkıntının biteceğine tabir edilir.

Partneriniz ile ilişkinizi sonlandıracağınıza kısa sürelide olsa burukluk yaşayacağınıza yorumlanır. Bu ayrılık sonrası yaşadığınız mutsuzluğun, kısa sürede geçeceğine ve çok daha mutlu olacağınıza işaret eder. Sizden çok hoşlanan birinin varlığına, bu kişinin sizin etrafınızda pervane olduğuna tabir edilir. Sizin de kısa zaman içinde bu kişi ile yakınlaşacağınıza, çok fazla ortak noktanız olduğu için güzel bir ilişki yaşayacağınıza işaret eder. Evlilik ve nikah masası olarak yorumlanır. Kısa zaman içerisinde evlenme kararı alacağınıza, güzel sade bir törenle dünya evine girerek huzurlu bir başlangıç yapacağınıza delalet eder.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Köpek

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.