Kahve Falında Hamile Görmek

Kahve Falında Hamile Görmek
18 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 2.099 kez okundu.

Kahve falında hamile görmek, genel olarak iyi ve güzel yorumlanır. Fal sahibinin bebek beklemesi ile ilgili olabileceği gibi hane içinden birisiyle ilgili de olabilir. Eğer böyle bir beklenti yoksa alınacak güzel haberlerin, artacak şansın habercisidir. Uzun zamandır yaşanan sıkıntıların sona ereceğinin, huzurlu günlerin başlayacağının habercisidir. Olumlu gelişmelere işarettir. Bu olumlu gelişme iş hayatında olabilir, yeni girişimler deneyerek bol kazanç elde edebilirsiniz. Sosyal hayatta olabilir ya da eğitim hayatında olabilir.

Kısa bir zaman içinde bol paraya kavuşmak olarak da yorumlanır. Bolluğun da habercisidir. Kişi ev alabilir ya da evlenebilir. Eğer fal sahibi erkekse hamile sembolü iyi bir kısmete işarettir. Bunun yanında olumsuz anlamları da vardır. İlişki hayatında sorunlar yaşanacağına da işaret olabilir. Kişi doğru sandığı hareketleriyle aslında karşısındakini kırıyor olabilir ve tavırlarına dikkat etmesi gerekir. İkili ilişkilerde dikkatli davranmak gerektiğinin habercisi olabilir. Bekar bir erkeğin falında çıktığında nasıl ki olumlu anlamlar içeriyorsa bir bayanın falında çıktığında da sıkıntılı günlere işarettir. Ancak bu anlamları düşünürken falların niyetlere göre şekillendiğini de göz önünde bulundurmak gerekir. Ayrıca fincanı bir bütün olarak yorumlamak da kavramların anlamları açısından son derece önemlidir.

Eğitim hayatın ile ilgili önemli kararlar almak üzeresin. Hem eğitim hem de iş hayatında seni güzel günler bekliyor. Erkek arkadaşınla birlikte bir arkadaşınızın düğününe katılacaksınız. Orada tüm gözler sizin üzerinizde olacağa benziyor. Herkes sizi birbirinize çok yakıştırıyor ve birbiriniz için yaratıldığınızı düşünüyorlar. Uzaktan gelecek bir misafir hanenize güzel haberler getirecek.

Kahve Falında Hamile Kadın Görmek

Cinsiyete ve medeni duruma göre farklı şekillerde yorumlanabilir. Kişi, evli ise, yakın bir zamanda çocuklarının olacağının işaretidir ve aileye katılacak bu yeni evladın çok hayırlara vesile olacağının da habercisidir. Eğer kişi, evli değilse de yakın bir zamanda bir eş adayı bulacağını ve çok mutlu bir geleceğin onu beklediğini müjdeler. Aynı zamanda falda hamile bayan görmek, hayırlı birçok olayı da simgeler. Nasıl bir evladın dünyaya gelmesi herkes tarafından sevinçle karşılanıyor ise, çok yakın bir zamanda yaşayacağınız birçok gelişme ve haberler de o şekilde karşılanacaktır. iş hayatınızda birçok başarıya imza atabilirsiniz, yine eğitim hayatınızda çok iyi aşamalara gelebilirsiniz.

Aşk ve arkadaşlık ilişkilerinizde sorunlar yaşayacağınıza da dalalet edilebilir. Bir ilişkiniz var ise, sevdiğiniz kişiyle sorunlar yaşayabilir ve bu sorunların üstesinden gelmekte zorlanabilirsiniz. Ancak bu gibi durumlarda soğukkanlı davranmalı ve yakınlarınızın yorumlarına dikkate almalısınız. Bunun dışında yakın çevrenizden bir dostunuzla da aranız açılabilir. Bu dönemde çevrenizdekilere dikkat etmenizde fayda var.

Güzel bir gün geçireceksiniz fakat eski eşiniz her zaman olduğu gibi canınızı sıkmaya çalışacak. Artık onun bu hallerine alışmaya başladığınız için çok kafanıza takmayacaksınız. Sizde bazı önemli hatalarınızın farkına vardınız ama geçmişe bir sünger çekerek geleceğinizi kurma peşindesiniz. Uzak bir yakınınızdan duyacağınız ufak tefek dedikodular sizi biraz üzebilir. İşinize odaklanın ve başarınızın artmasını keyifle seyredin.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git