İkizler Burcu Erkeğinin Sevgisini Nasıl Kazanabilirim?

İkizler Burcu Erkeğinin Sevgisini Nasıl Kazanabilirim?
25 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 260 kez okundu.

İkizler burcu erkeğinin sevgisini nasıl kazanabilirim ? Bu makalede size bir kaç öneride bulunmak istiyorum. İkizler burcu erkeğini seviyorsunuz ama onun dikkatini nasıl çekeceksiniz bilmiyorsunuz. Öncelikle onu tanımaya çalışın. Sizin varlığınızı bilsin ya da bilmesin. İyi bir gözlemci olun. Neyi seviyor, neyi sevmiyor? Olaylara karşı nasıl tepki veriyor? Bunları bilmenizde fayda var. Zaman alıcı bir durum olsa da durum sizin lehinize olacaktır. Sonra dikkatini çekin. Sevdiği şeyleri az çok tahmin edebiliyorsunuz. Bu konuda ilk adımı atmış olacaksınız. İlk adım ile tabi ki başarılı sayılmıyorsunuz. Bu uzun bir yol olacak. Sabırlı olmalısınız ve aynı zamanda istikralı. Ayrıca bu tip özelliklere önem verdiğini belirtebilirim. Aynı zamanda gizemli biri olun. İlk adım varlığınızı ona göstermek içindi. Şimdi ise onun sizi merak etmesini sağlayın.

Keşfetmek bu burcun olmazsa olmazıdır. Tabi yine siz onu şaşırtın. Bunu zekanız ile yapın. Bir fırsat yakalayın, onunla ilgili bir olayda ama sanki ona değil de başka bir şey içinmiş gibi söyleyin. Bu onda şaşkınlık yaratacaktır. Bu burcun zeki olduğu söylenir ama siz zeki olduğunuzu onun bilemediği konularda gösterin ki farkınızı anlayabilsin. Zeki ve bunu gösteren kadınlardan hoşlanırlar. Hala ona olan ilginizi göstermeyin. Bekleyin. Endişelenmeyin de siz ona fark ettiriliyorsunuz. İkizler burcu erkeği karmaşık bir burçtur. Anlamanız zor olabilir. İkizler erkeği ilgisiz davranıyor olabilir. İşte bunu şu şekilde anlayabilirsiniz. İlgili olabileceği ama daha önce yapmamış, denememiş bir kursu ya da bir oyunu söyleyin ona. Tabi siz bu konuda ön bilgili olun ve bilmiyormuş gibi davranın. Eğer cevabı olumlu ise bu size ilgisi olduğu anlamına gelir. Olumsuz ise de buna ön yargılı olmayın. Benimle ilgilenmiyor diye uzaklaşmayın ya da kötü davranmayın. Belki sizin tepkinizi ölçüyor olabilir. Bu sebeple onu kaybetmeyin. Olumlu ve güler yüzlü özellikle samimi olun. Büyük bir olasılıkla ikizler burcu erkeği size adım atacaktır.

İkizler burcu erkeğinin sevgisini nasıl kazanabilirim ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git