İkizler Burcu Erkeğinin Kalbine Giden Yol Nerden Geçer ?

İkizler Burcu Erkeğinin Kalbine Giden Yol Nerden Geçer ?
26 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 284 kez okundu.

İkizler burcu erkeğinin kalbine giden yol nereden geçer ? Karakterinin çok renkli olması sebebiyle yanındaki partnerinin de renkli bir anlayışa sahip olmasını ister. Eğer ikizler burcu erkeği bir sevgiliniz varsa sürekli somurtan ve hayattan zevk almayan bir tip olmak yerine, hayatın her alanından her an neşe alabilecek biri olmanız gerekir. Tabi ki de bu burcun erkeklerinin de kötü zamanları olabilir ama genel olarak neşeli olan ve neşeyi seven erkeklerdir.

Aynı zamanda ikizleri erkekleri gezmeyi , seyahat etmeyi çok sever. Onu alıp ‘Hadi tatile gidiyoruz , her şeyi ayarladım.’ deseniz, size döner ‘ Tamam , hadi gidelim ‘ der. Haliyle de her zaman kenarda bavulunuzu ve pasaportunuzu hazır tutsanız fena olmaz. Tatil anlayışları çok geniştir. Onlar deniz kenarında deniz, kum, güneş üçlüsünde de olmayı severler, doğa içinde oradan oraya gezmeyi de, kışın ortasında kayak yapmayı da.

İkizler erkeği,maceracı ve meraklı bir ruhları vardır. Yeni şeyler ilgilerini aşırı derecede çeker. Bu sebeple ikizler burcu olan sevgilinizin sizden sıkılmaması önemli. Çünkü onlar sıkıldıkları ortamdan çabuk kaçarlar. Haliyle de bir konu hakkında sürekli konuşmak yerine bir çok konuda konuşmak onun daha ilgisini çekecektir. İçi boş insanları sevmezler. Daha çok dolu, bir çok konuda fikri olan zeki kadınlar ilgilerini daha çok çekmektedir.

En önemlisi ise her erkeğin olduğu gibi onunda kalbine giden yol midesinden geçer. En basitinden alışverişe gittiniz diyelim. Erkekler genel olarak alışveriş kavramını pek sevmezler, onunda diğer erkeklerden farkı yoktur. Fakat karınlarını doyurduktan sonra emin olun her istediğinizi yapacaktır, size itiraz etmeyeceklerdir. Çünkü midesi dolu olan erkeğin kalbi de doludur. Güzel bir yemekle yaptıramayacağınız bir şey yoktur.

İkizler burcu erkeğinin kalbine giden yol nereden geçer ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git