İkizler Burcu Erkeğinin Kalbi Nasıl Kazanılır ?

İkizler Burcu Erkeğinin Kalbi Nasıl Kazanılır ?
10 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 329 kez okundu.

İkizler burcu erkeğinin kalbi nasıl kazanılır ? Erkekler yapıları gereğiyle kadınlardan daha az karmaşık olan, birçok konuda sıkıntı yaratmayan varlıklardır. Kadınlar genel olarak hem duygusal yapılarıyla , hem de hormonlarıyla bir çok konuyu daha karmaşık olarak düşünmekte bu sebepten de karşısındakini biraz süründürmektedir. Kaba tabirle erkeklerin tav olması kadınlara göre biraz daha kolaydır. Fakat bu demek değildir ki erkekler de her önüne gelenle sevgili olurlar. Aksine erkeklerin de bir çok konuda gayet seçici bir yapıları vardır. Burada asıl önemli olan sizin nasıl bir ilişki istediğinizdir. Günü birlik bir eğlence mi arıyorsunuz, yoksa bir ömür geçirebileceğiniz, ruh eşim diyebileceğiniz, hayatınızın aşkını mı arıyorsunuz asıl önemli olan bu sorunun cevabıdır.

İkizler burcu erkeği zeki, pratik ve ilgi görmeyi seven bir burçtur. Karşısındaki kadının da kendi gibi zeki olmasını, sorulan sorulara tıpkı onun gibi pratik cevaplar vermesini isterler. Yanlarındaki taşıdıkları kadının kollarına yakışmasını, en az onun kadar ilgi görmesini isterler. Onlar için bir kadının manken gibi olmasından daha çok zeki olması önemlidir. Bundandır ki yanlarında kişi de en az ikizler erkeği kadar ilgi çekici ve parlak olur. İkizler erkekleri ilgi görmeyi çok sever demiştim ya bu ilgiyi partnerinden görmesi de çok hoşlarına gidecektir. Ona ilgi gösterdiğiniz takdirde siz de onun ilgisini çekecek ve yavaş yavaş kalbini kazanacaksınızdır. İkizler burcu erkeğinin bir diğer özelliği diğer birçok erkekte olduğu gibi yemeğe olan düşkünlükleridir. Onun kalbini kazanmak için yapacağınız en güzel şey en sevdiği yemekleri yapmak olabilir herhalde. Kolay kolay yemek beğenmezler, seçicidirler. Eğer damak tatlarına uygun yemekler yaparsanız bu sizi bir adım öne çıkaracaktır. Şöyle güzel bir sofrayla kurulmuş romantik bir yemek onların akıllarını başlarından alır.

İkizler burcu erkeğinin kalbi nasıl kazanılır ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git