İkizler Burcu Erkeğinin İyi ve Kötü Yönleri

İkizler Burcu Erkeğinin İyi ve Kötü Yönleri
27 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 319 kez okundu.

İkizler burcu erkeğinin iyi ve kötü yönleri nelerdir ? İyi ve kötü yönlerini bir teraziye koyduğumuz da terazinin kefesi eşittir. Şöyle ki iyi tarafları kötü yönlerine eşit gelmektedir. Genel olarak iyi yönlerine baktığımız da ilk olarak değer yargıları oldukça yüksektir. Özellikle aileye düşkünlüğü ile bilinen ikizler burcu erkeği için sevdiği insan da son derece değerlidir. Ancak etrafında gerçekten sevdiği insan sayısı çok azdır. Küçük bir çevre ve aile en önemli çemberdir onun için. Bunun dışındakiler için parmağını bile kımıldamaz ikizler burcu erkeğinin.

Diğer bir iyi yönü ise verdiği sözü tutmasıdır. Sözünün eri olan ikizler erkeği er ya da geç verdiği sözü yerine getirir. Kimi zaman unutkanlığı bu duruma engel olabilse de, ona bu sözünü hatırlatmanız yeterli olacaktır. Ayrıca sadakat konusunda da oldukça hassastır. Gerçekten sevip aşık olduğu bir insanı aldatma eğilimin de bulunmaz ve onu kırmamak adına birçok yol dener. Tüm bu iyi yönleri karşısında kötü yönü olarak sorumsuzluğu karşımıza çıkmaktadır. Son derece sorumsuz ve vurdumduymaz olmaları sebebi ile tahammül etmek ne yazık ki zordur.

İkizler erkekleri sizin çok değer verdiğiniz bir olayı önemsemeyerek göz ardı edebilir ve bu durum sizin açınızdan son derece can sıkıcı bir hal alabilir. Diğer bir kötü yönü ise en bilinen özelliği olan dengesiz tavırlarıdır. Dakikalar önce kahkahalar eşliğinde gülen insan, bir anda soğuk bir tavır ile araya duvarlar örebilir. Bu durum onun en belirgin kötü yönüdür. Aklından neler geçtiğini bilemediğiniz için ne tepki vereceğinizi de şaşırır kalırsınız. Bir gün önce ona yanlış gelen düşünceye bugün sıkı sıkıya sarılıp sonuna kadar onu savunabilir. Bu dengesiz tavrı son derece rahatsız edicidir.

İkizler burcu erkeğinin iyi ve kötü yönleri nelerdir ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git