İkizler Burcu Erkeğini Kendine Bağlamanın Yolları

İkizler Burcu Erkeğini Kendine Bağlamanın Yolları
25 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 300 kez okundu.

İkizler burcu erkeğini kendine bağlamanın yolları nelerdir ? Bu yazımızda kendinizin ve sevdiğiniz kişinin özellikleri üzerinde duracağız. Birini seviyorsunuz ama onun nasıl biri olduğunu bilmiyorsunuz ve bu kişi ikizler burcu erkeği. Öncelikle onu iyi tanıyın sonra kendinizle bağdaştırın. Çünkü ikizler burcu erkeği ne istediğini bilen kadınlardan hoşlanır. İyi bir gözlemleyici olun. Onun neler ile ilgilendiğini, neleri sevdiğini ve neler ile ilgilenmediğini öğrenin. Sevmediği şeyleri kesinlik ile yapmayın. Bu ona sizi itici biri olarak görmesine neden olur. Baştan bir yenilgi hiç hoşunuza gitmeyecektir. Çünkü ikizler erkeği kendisine çok yakın olmayan insanları hayatlarından çıkarabilirler. Bunun nedeni kendilerinin az ama öz arkadaşlar kurduklarını ve yeni insanlara karşı hayatlarında bir alan vermemeleri gelmektedir.

İkizler erkekleri zor güvenirler diyebiliriz. Mücadeleci olun. Bu bir savaş ise iyi bir savaşçı olun ve planınızı yapın. Onun kalbine girmek istiyorsunuz. Önce onun beynini yenmeniz gerekir. Çünkü çok zekidirler. Bunu genelde pek belli etmezler ama dikkatli olursanız bir durum karşısında söylediği bir sözden bile anlayabilirsiniz. İlgisini çekin. Bunu zekanızla yapın. Bırakın o sizi keşfetsin. Tabi bunun için önceden dediğim gibi ilk adımı sizin atmanız gerek. Kendinizin varlığını ona hissettirin ve onun sizi keşfetmesini bekleyin. Bu yüzden iyi bir savaşçı olup olacakları kestirebilmeniz gerek. En başta belirttiğim özellik tanıyın onu. Kazanacağınız hazineyi düşünün yani onun kalbini. Bu savaş her iki taraf içinde mutlu bir son olacaktır. Hırslı olduğunuzu ve hedefine kitlenen bir savaşçı modeliyle zaten onu ne kadar sevdiğinizi göstermiş olacaksınız. Bu zaman içinde onun size olan davranışlarından onu tanıyacaksınız. Tanıdıkça ortak yönlerinizi göreceksiniz. Bunlarda sizi mutlu edecektir. Sonuç olarak her ikiniz içinde uyumlu bir ilişki yaratmış olacaksınız.

İkizler burcu erkeğini kendine bağlamanın yolları nelerdir ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git