İkizler Burcu Erkeğine Nasıl Yaklaşılır?

İkizler Burcu Erkeğine Nasıl Yaklaşılır?
25 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 273 kez okundu.

İkizler burcu erkeğine nasıl yaklaşılır ? Öncelikle, onu elde etmek istiyorsanız, görüntü bilmeniz gereken en önemli şeydir. İkizler erkeği, görünüme çok önem verir çünkü. Onun için fiziksel çekim her şeyden önce gelir. Güzel ve şık kıyafetler, hoş kokular ve belki biraz seksapalite onu etkilemek için fena durmuyor sanki. Bunun yanında karşınızdaki erkeği etkilemek istiyorsanız bilgili, donanımlı olmalısınız. Çünkü; tipik ikizler, çok kültürlüdür ve bilgisine hep daha fazlasını katma çabası içindedir. Bir ikizler burcu erkeği öyle çok kasmaya, sıkmaya gelmez. Onu, elde etmek istiyorsanız, altın kafeslerde saklamayacaksınız, önüne kısıtlamalar koymayacaksınız. Bunun yanında çok ta fazla kıskanmayacaksınız. Yoksa anında uzaklaşabilir sizden. Kendisi de zaten yapısı gereği rahat ve özgürlükçü olduğundan bunu kaşı taraftan da zaten  bekleyecektir.

Çok hareketli bir yapısı vardır, siz ilişkinizde genel anlamda sakinlik isteseniz de bir ikizler erkekleri yerinde duramaz. Sürekli hareket halindedir, yeni bir şeyler yapmayı sever. Eğer hareketli bir yapım yok, ben sakinliği severim, evimde oturayım bunu bana yeter diyorsanız onlar pek size göre durmuyor. İkizler burcu erkeği çok ta duygusal bir yapıya sahip değildir, ona yaklaşırken bu özelliğini de göz ardı etmemeniz gerekir, özellikle duygusal bir yapınız varsa. Onu kendinize gerçek manasıyla aşık etmelisiniz. Çünkü, kendisi zor aşık olur, oldu mu da tam olur. Eğer aşık olmadıysa sadece öylesine bir birlikteliğin içindedir, çok umut vadetmez o ilişki. Taktıysanız eğer kafayı, o zaman sabırlı olmalısınız ve her ne olursa olsun onun yanında olduğunuzu ona his ettirmelisiniz. Yeri geldi mi bir anne, bir dost, bir sevgili gibi olmalısınız ona karşı.

İkizler burcu erkeğine nasıl yaklaşılır ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git