İkizler Burcu Erkeğinden Nasıl İntikam Alınır?

İkizler Burcu Erkeğinden Nasıl İntikam Alınır?
17 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 603 kez okundu.

İkizler burcu erkeğinden nasıl intikam alınır ? Geçmiş zaman diliminde sevgiliniz, eşiniz, dostunuz olan ikizler burcu erkeğinden yediğiniz kazığın acısını hala içinizde taşıyor ve artık intikam alma vaktinin geldiğini düşünüyor iseniz sıvayın kolları başlıyoruz! Öncelikle ikizler burcu erkeğinden intikam almak çok zordur, bu nokta da yapamayacağını düşünenler aramızdan ayrılabilir. Ancak intikam soğuk yenen bir yemektir unutmayın, tam her şeyi unuttuğu ve en savunmasız olduğu anda geçmişin intikamını almak size haz verecektir ve geçmişe ait yaşadığınız o olayın acısı biraz da olsa hafifleyecektir. Affetmek en büyük intikamdır safsatalarına inanmayı tercih ediyorsanız tam olarak bu aşamada yollarımız ayrılıyor. İkizler burcunun yaptığı hatayı affetmek ona yeni bir şans tanımak, hatasını tekrarlaması için sunulan fırsattır. Bu sebeple affetmek, unutmak gibi fiilleri bir kenara bırakıp intikamın tadına varmalı ve hatasını fark etmesini sağlamalısınız. Bir ikizler erkeği ancak bu şekilde yaptığı hatadan ders alır unutmayın!Kısasa kısas gibi uygulamalar ikizler erkekleri için çok basit intikam yoludur. Kıvrak zekası sayesinde bu durumu intikam almak için yaptığınızı fark eder ve onun için hiç bir anlam ifade etmez, size sadece uzaktan uzağa gülerek göz devirir.

Tüm bu konular tamam ise artık başlayabiliriz. Plan son derece şeytani görünse de aslında yapılanların intikamını almak sizi huzura sevk edecektir. İlk olarak ikizlerin karşısında muazzam görünmelisiniz. Üzgün ifadelerden, tavırlardan kaçınmalısınız. Bu güçlü duruş onu rahatsız edecek ve ne kaybettiğine şöyle bir bakacaktır. Son derece sakin tepkiler verin, kızıp bağırma yoluna gitmeyin, eski hatalarını yüzüne vurmayın, unutmuş gibi davranın ve çokta oralı olmayın. Bu tavrınız ikizler erkeğini rahatsız edecek ve ilgi delisi olan ikizler burcu erkeği bu ilgisizlik karşısında deli olacaktır. Sosyal ağları kapatın, sizin hakkınızda bilgi almasını engelleyin, bu durum sonucunda merakı giderek artacak ve aklından çıkmayacaksınız. Bu kadar basit ama son derece etkili bu yöntemler sayesinde ikizler burcu erkeğinin içi içini kemirecektir, hissedeceği ilk şey size yaşattıklarına pişman olmak olacak ve tıpış tıpış ayağınıza gelerek dil dökecektir, intikam başarıyla alınmıştır.

İkizler burcu erkeğinden nasıl intikam alınır ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git