İkizler Burcu Erkeği Takıntılı Mı?

İkizler Burcu Erkeği Takıntılı Mı?
25 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 287 kez okundu.

İkizler burcu erkeği takıntılı mı ? Kafa karıştırıcı bu erkeği anlamak kolay değildir. Diğer burçlara nazaran daha farklı karakterdedir bu durumda işleri karmaşık bir hale sokar. Ayrıca takıntılı olduğu bir gerçektir. İkizler burcu erkeği oldukça takıntılı bir karaktere sahiptir. Ancak bu takıntı hali her zaman için geçerli değildir. Onunla inatlaştığınız an da takıntıları ortaya çıkar. İnatlaşma aşamasında takıntıları üst seviyeye ulaşır. Bir farklı takıntısı ise düzen takıntısıdır. İkizler erkekleri çoğu zaman düzen takıntısı taşır. Hayatını düzene koymaktan ziyade etrafında ki eşyalar üzerinde bir takıntısı vardır. Etrafında ki eşyaların düzenli olmasını ister. Bunun yanı sıra dış dünyasında da takıntı durumu vardır.

Ayrıca istediği şeyi yapma konusunda takıntılıdır. Eğer ki ikizler erkeği bir şeyi yapmaya inat etti ise onu kafasında takıntı haline getirir. Bu takıntı geceleri uyku uyuyamamasından tutunda gündüzleri hayallere dalmasına sebep olur. Ancak inat ettiği şeyi başarırsa bu takıntısı son bulur ve rahata kavuşur. Ayrıca ikizler burcu erkeğinin düzen takıntısı vardır. Bu durum hepsinde olmasa da büyük çoğunluğunda yaşanan bir durumdur. Temizlik onlar için farklı bir boyuttadır ve hastalığa kadar ulaşabilir. Temizlik anlayışları takıntı boyutundadır ve bu durumda kimi zaman çevredekileri rahatsız eder. Sürekli temizlik adına gösterdiği özen ve takıntı kimi zaman çevredekiler için çok abartılıdır ve bu sebepten sorunlar ile karşı karşıya kalabilir. Ancak bu temizlik takıntısı onlar için çok fazla sorun teşkil etmez. Onun için doğru olan budur ve bunun dışına çıkmak istemez. Çevrede ki söylenenlere kulak asmama özelliğine sahiptirler ve temizlik takıntısı hakkında söylenenleri de umursamayarak yine bildiğini yapma yoluna giderler.

İkizler burcu erkeği takıntılı mı ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git