İkizler Burcu Erkeği Nasıl Yola Getirilir ?

İkizler Burcu Erkeği Nasıl Yola Getirilir ?
21 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 780 kez okundu.

İkizler burcu erkeği nasıl yola getirilir ? Her bireyin kendine özgü özellikleri bulunmakta ve bu özelliklerini doğduğu ay ve yılla orantılı olarak sahip olduğu burç belirlemektedir. Burçlar, gezegenlerin ve doğanın birlikteliği, birbiri ile uyumu ya da uyumsuzluğu gözetilerek, belirli ay aralıklarına isim verilip bireylere yönelik kavramlaşmış önemli analiz ve misyonlardır. Yazı dizimizin konusunu oluşturan ikizler burcu da bu 12 adet burcun arasındadır ve hem erkeğinde hem de kadınında belirgin özellikler bulunmaktadır. Bu özelliklerinin başında her çağa hızla ayak uyduruşu, değişime ve yeniliğe açıklığı yer almaktadır. İkizler burcu erkeği sergilediği değişken tavırlardan dolayı anlaşılması en zor burçlar arasında yer alır. Özellikle bu değişkenlik İkizler burcu erkeğinde daha yoğun yaşanmakta ve de yakın ilişkilerinde anlaşılamaz olmalarına neden olmaktadır. Bir ikizler burcu erkeğini istenildiği gibi yönlendirmek, tavlamak, ikna etmek onu anlamak ve uzun lafın kısası yola getirmek oldukça zor bir hal alabilmektedir.

Bizler bu burcun erkeğini sizin için derinlemesine incelemeye aldık ve de onu yola getirmenin bir takım yollarını sizlerle paylaşarak yaşamınızı kolaylaştırmaya onunla olan ilişkinizi kontrol altında tutabilmeniz için yardımcı olmaya karar verdik.

Özgürlüğüne oldukça düşkün olan bu burcun erkeğini yola getirirken uzun zamandır elde etmek istediği ancak elde edemediği bir şeyin sizin kontrolünüzde gerçekleşecek olduğu düşüncesini bilinçaltına yerleştirin.

Onun her istediğinizi gerçekleştirmesini istiyorsanız daima gülümseyin ve onun her anlattığını sabırlı bir şekilde dinleyin.

İkizler erkekleri için cinsellik, yaşamın akışını doğru bir biçimde sağlamaya yarayan önemli bir faaliyet olduğundan çekiciliğinizi ve seksapelinizi ona karşı bir silah gibi kullanın.

Bir takım konularda sınırları zorlayıp, karşı cephe oluşturmasına neden olmak yerine, size ait olan fikir ve istekleri sanki onun isteği sonucunda gerçekleştiriyor gibi gösterin. Bu doğrultuda onu yola getirmek için bazı zamanlar kelime avcılığı yapabilirsiniz.

Çocuksu tavırlarına yine aynı çocuksu tavırla karşılık verin. Bu aşamada sizin ve kendisinin tavırlarını kıyaslayacak bir daha ki evrede farklı bir ikizler erkeği olarak karşınıza çıkacaktır.

İkizler burcu erkeği nasıl yola getirilir ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git