İkizler Burcu Erkeği Nasıl Tavlanır ?

İkizler Burcu Erkeği Nasıl Tavlanır ?
12 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 577 kez okundu.

İkizler burcu erkeği nasıl tavlanır ? Bu burç erkeklerin iki kısma ayrıldığından bahsedebilirim. Bazıları aşka çok değer verip aşk onlar için ilk palanda olmuştur. Diğer guruptaki erkeklerin ise aşkı ikinci plana attıklarına şahit olabilirsiniz. İkizler burcu erkeği çok akıllı hemen her konuda bilgi sahibi olan kültürlü kendini geliştirmiş bir kişiliğe sahiptir. İşte bu burçlar özellikleri kadınları kendine bağlar ve aşık eder. İkizler burcu erkeği birlikte olduğu kadını çok mutlu eder. Onu eğlenceli yerlere götürür. Daha önce hiç yaşamadığı mutluluğu tattırır. Ancak unutulmaması gereken bir konu vardır ki bir anda ikizler burcu erkeği karşısındaki kadından bıkabilir ve nedensiz çekip gidebilir. Bu yüzden bir kadının ikizler burcu erkeğine kendisini fazla kaptırmaması gerekir.

İkizler Burcu Erkeğini Tavlamanın Yolları

ikizler burcu erkeğini tavlamanın yolları

İkizler burcu erkeği tavlamak istiyorsanız işe onun sevdiği şeylerden ve değer verdiği insanlardan başlamanız gerekir. Çünkü o sevdiklerine ve değer verdiği her şeye yanında taşıyacağı sevgilisinin de aynı değeri vermesini bekler. Eğer bir ikizler burcu erkeğini aşık etmek istiyorsanız onun ailesini el üstünde tutmanız gerekecektir. Sevdiği filmleri sizin de sevmeniz izlediği maçları isin de izlemeniz gerekecektir. Onunla birlikte güzel vakit geçirmek şarttır. Ancak böyle yaptığınız zaman onu kendinize aşık edebilirsiniz. İkizler burcu erkeği sorumlu bir insan özelliği taşımaz. Bu yüzden yanındaki kadının onu yönetmesi ve işini halletmesi hoşuna gider. Her erkek arkasında başarılı bir kadın ister ancak bu özellik ikizler burcundaki erkeklerde daha üst doruklarda yaşanır.

İkizler burcu erkeğini tavlamak her zaman kolay değildir. Bu burç, halk arasında çift kişilikli olarak da bilinir. Bunun asıl sebebi çok çabuk değişen ruh halidir. Onu tavlamak istiyorsanız bakımlı olmalı ve güzel giyinmelisiniz. Fakat ikizler burcu için bu kadarı da yeterli değildir. İkizler burcu erkeği, kendine güvenen kadınlardan çok hoşlanır. Kendine güvensiz insanlarla birlikte vakit geçirmekten hiç hoşlanmaz. İkizler erkeği, genellikle garantici bir yapıya sahiptir. Dibini görmediği suya basmak istemez. Bu nedenle onu tavlayabilmeniz için öncelikle onun tam olarak güvenini kazanmalısınız. Onu tavlayabilmek için dürüst olmalı ve abartılı sözlerden kaçınmalısınız. Sevdiği kadının ölene kadar yanında kalmasını, çekilmez olduğu zamanlarda bile onu idare etmesini ister. Kendinize güvenmeli ve konuşmanıza dikkat etmelisiniz. Anı kurtarmak için asla karşınızdaki insana yalan söylememelisiniz. Bu burçların pembe yalana bile tahammülü yoktur. Onu kıskandırmak için söylediğiniz bir yalan, ayrılmanıza bile sebep olabilir.

İkizler burcu erkeklerinin en bilindik özelliği ise, sık sık kafa karışıklığı yaşamasıdır. Yine böyle bir durum yaşadığında kendisini, etrafındakileri ve hatta var oluşunu bile sorgulayabilir. Onun bu tavrına alışmanız hayatınızı kolaylaştıracaktır. İkizler erkeği, kolay kolay insanlara güvenmez ve sırlarını vermez. Çünkü insana ne gelirse en yakınlarından gelir diye düşünür ve en sevdiği insana bile temkinli yaklaşır. Onun içi %100 güvenmek diye bir şey söz konusu bile değildir. Etkilemek istediğiniz kişinin hobilerini, önemsediği ve hoşlandığı şeyleri iyi bilmeniz gerekir. Bu şekilde çok daha rahat amacınıza ulaşabilirsiniz. Fakat onu etkilemeye çalışırken asla kendinizi küçük duruma düşürmemeli ve peşinden koşuyormuş gibi bir hava yaratmamalısınız. Sizin kendisinden hoşlandığını hisseden ikizler erkeğinin içinde de zaten size karşı bir duygu var ise sizin açılmanızı beklemeden o harekete geçer.

İkizler burcu erkeği nasıl tavlanır ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git