İkizler Burcu Erkeği Nasıl Kızlardan Hoşlanır ?

İkizler Burcu Erkeği Nasıl Kızlardan Hoşlanır ?
10 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 377 kez okundu.

İkizler burcu erkeği nasıl kızlardan hoşlanır ? Bu makalede size bazı bilgiler vermek istiyorum. Öncelikle ikizler burcu erkeği hayattan ne istediğini bilen kızlardan hoşlanır. Tuttuğunu koparan kızlar bu burç erkeği için ideal tiplerden biridir. Yani öz güveni yüksek olan kızlar çok dikkat çekicidir, bu burç için. İkinci bir bilgi ise dürüstlüktür. Yalan söyleyen kızlar çok itici bir görünüme sahip olmaktadırlar. İlişkide oyun oynamalısınız sevmez ikizler erkeği. Ciddi olmak püf noktalardan biri. Böylelikle ona olan sevgini somut olarak gösterebilirsin. Diğer önemli bilgi ise sıra dışı olmak. Evet doğru duydunuz. Monoton bir kişilik göstermeyin. Hayatınızda renkli ve bir o kadar eğlenceli yönleriniz olsun. Tabi bu yönler hoşlandığınız partneriniz olan ikizler burcu erkeği ile onun hoşlanabileceği alanlarda  paralellik göstermesine dikkat etmelisiniz. Yoksa ikinci bir iticilik olayını yaşayabilirsiniz.

İkizler erkekleri meraklı bir burç aynı zamanda umursamaz da olabilen bir burç. Bu tamamen sizin gözlemlerinize dayanarak atacağınız adımla ilgili olacaktır. Yani araştırıcı biri olun. Kendisi için çaba harcayan birine  önem verecektir. Bunu gösterecektir. Davranışlarıyla anlayabilirsiniz. Zeki kızlardan da hoşlanır, bu burcun erkeği. Onun yanında  bunu belli edin. Diyelim en son teknolojik bir şey var. Onun özelliklerini söyleyin. Tabi bunu oku, ezberle ve anlat şeklinde yapmayın. Bu da sizi çok bilmiş durumuna sokabilir ve itici olabilirsiniz. Sadece bilinmeyen bir özelliğinden bahsetmeniz bile onda hayranlık duygusu oluşturabilir. Birlikte vakit geçirme isteğinizi ona gösterin. Onun demesini beklemeyin. Atik olun. Bu bir hobi kursu olabileceği gibi ansızın alınan ilgisini çekebilecek bir gösteri veya vizyona yeni giren bir filmin sinema bileti de olabilir. Böylelikle ona küçük sürprizler yapmanız onu daha da mutlu edecek ve sizde olan ilgisini daha da büyütebilirsiniz. Kısaca her adımınızı onu düşünerek yapmanız sizden hoşlanması için yeterli sebepler oluşturacaktır.

İkizler burcu erkeği nasıl kızlardan hoşlanır ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git