İkizler Burcu Erkeği Nasıl Geri Kazanılır ?

İkizler Burcu Erkeği Nasıl Geri Kazanılır ?
22 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 554 kez okundu.

İkizler burcu erkeği nasıl geri kazanılır? Bu burç erkeği gerçekten zordur. Kişiliklerinden hangisini yansıttığı da gününe göre değişim gösterebilir. Duygusallık ve alınganlıkları en belirgin özellikleridir. Sevdiği kişiye karşı sabır eşikleri yüksektir. Kolay kolay terk etmezler. İhaneti asla affetmezler. Bunun dışında onları aşırı sıkmanız, engellemeniz, değiştirmeye çalışmanız, yalan söylemeniz gibi nedenlerden kaybettiyseniz eğer bu durumu nasıl düzeltiriz onu inceleyelim.

Öncelikle içten olmanız gerekmektedir. Duygusal olan ikizler burcu samimiyetsizliği anında anlar ve bu onları iyice uzaklaştırır. Kaş yapayım derken göz çıkarmayın. Ona belki de bu güne dek hiç olmadığınız kadar doğal olun. En içten duygularınızı açın ve pişmanlığınızı dile getirin. Bu onu yumuşatacaktır. Olmadı mı ? O zaman devam edelim.

Onu gerçekten de isteyip istemediğinize emin olun. Çünkü ikizler erkeği demek sabırdan bir yelek giymeniz demektir. Her ne kadar duygusal olsalar da kırılan bir ikizler erkeği inatçı olur. Sabırlı olun ve elinizden geleni yapmaya devam edin. Dayanamayıp en sonunda duygusallıkları devreye girecektir.

Her neyden kaybettiyseniz onu o konuda daha anlayışlı olacağınız konusunda onu ikna edin. Başta da belirttiğim gibi ihaneti asla affetmezler. Diğer ufak tefek konulardan bahsediyorum.

Ona hobileriyle alakalı küçük küçük hediyeler alabilirsiniz veya hobilerini beraber yapmak konusunda teşvik edebilirsiniz. Seyahati seven bir ikizler erkeği ile farklı yerleri görmek hem güzel olacaktır hem de sizi tekrardan birbirinize yakınlaştıracaktır. Eğer dağcılıktan hoşlanan bir ikizler erkeği ise sanırım cesaretinizi takınıp bu deliliği de yapmak zorunda kalabilirsiniz.

Çekiciliğinizi kullanın. Konu erkeklerse özellikle bu ikizler burcu erkeği ise buna çok fazla dayanamayacaktır.

Onun zor anlarında yanında olun. Bir sorunu varsa dinleyin veya onu destekleyin. Çalışan bir ikizler erkeği ise onun yükünü hafifletin. Mesela küçük bir kahve molası sürprizi onu geri kazanmanıza yardımcı olacaktır.

Sonuç olarak klasik olacak belki ama ikizler erkekleri emek ister. Bazen çocuk gibi sevilmeyi bazen koca bir adam gibi dikkate alınmayı ister. Tüm bunları denediyseniz elinizden gelebilecek her şeyi yaptınız demektir. Bunlara rağmen onu geri kazanamadıysanız eğer olay sandığınızdan çok daha büyük demektir. Ya da size olan ilgisi bitmiş demektir. Artık başka limanlara bakma zamanı gelmiştir.

İkizler burcu erkeği nasıl geri kazanılır ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git