İkizler Burcu Erkeği Nasıl Affeder ?

İkizler Burcu Erkeği Nasıl Affeder ?
21 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 626 kez okundu.

İkizler burcu erkeği nasıl affeder ? İlişkilerde çiftler zaman zaman anlaşamayabilir, bazı durumlarda kavgalar çıkar bunlar da ilişkinin yıpranmasına neden olabilir. Bu kavgalar çok büyüdüğünde birbirini kırmaya ya da ayrılığa gidebilir. Eğer bir taraf kabahatliyse bunu anlaması bazı durumlarda uzun sürebilir. Hatta genellikle erkekler kabahatli olduğunu daha geç anlayabilir. Gerçi erkeklerin kendini affettirmeleri genellikle daha kolay olabiliyor. Çünkü biz kızlar erkeklere kıyamadığımızdan olsa gerek, bir çiçeğe bile affedebiliyoruz. Fakat erkeklerde bu pek öyle olmuyor. Genellikle onların affetmesi daha zor olduğu gibi affetmek için ortaya şartlar da koyabiliyorlar.

İkizler burcu erkeği ise bu konuda iyice zor olan bir burç. Zeki ve analitik düşünen bir burç oldukları için affetmeleri genellikle kolay olmuyor. Zaten kolay kolay kavgaya , tartışmaya girmeye meyilli olmayan ikizler erkekleri eğer sizinle bir tartışmaya giriyorsa ortada ciddi bir şey var demektir. Çünkü onlar genellikle sorunla, kavgayla başlarının ağrımasını pek istemezler. Zaten uyumlu bir burç oldukları için de böyle bir şeye gerek duymazlar. Tartışmaya girdiklerinde ise onları ikna etmeniz oldukça zordur çünkü aşırı inatçı bir yapıları vardır. Kafalarında bir şey varsa sizin onu değiştirmeniz kolay kolay mümkün olmaz. Yaptıkları yanlış da olsa onlar illa o yanlışı yapmak isteyeceklerdir.

İkizler erkeği kavga edip sizinle küstüğünde ya da Allah korusun ayrılmaya kalktıklarında ise işiniz oldukça zordur. Çünkü dedim ya inatçılar. İkizler burcu erkekleri sizden ayrılmayı kafalarına koydularsa bir defa, bu fikirlerinden vazgeçmeleri neredeyse imkansızdır. Onların sizi affetmeleri için onları gerçekten bazı konularda ikna etmeniz gerekmektedir. Peşlerinden çok koşmanız gerekmektedir ki bu bir insanı oldukça usandıracak bir duruma dönüşebilir. Bu sebeple aslında bu konuda yapılacak en güzel şey onları bu kadar kıracak bir tartışmaya hiç girmemenizdir. Tabi ki asla dönmezler demiyorum fakat dönmeleri için gerçekten size deliler gibi aşık olmaları gerekmektedir.

İkizler burcu erkeği nasıl affeder ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git