İkizler Burcu Erkeği Kıskanılmaktan Hoşlanır Mı ?

İkizler Burcu Erkeği Kıskanılmaktan Hoşlanır Mı ?
23 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 373 kez okundu.

İkizler burcu erkeği kıskanılmaktan hoşlanır mı ? Aklıyla sevdiği kadını en içten etkilemeyi başaran bu burcun erkeği, karşısında ki kadını çok rahat idare etmeyi de bilir. Eğer ki ağına kolay düşebilen bir karaktere sahipseniz ne yazık ki aldatılmayı onun gözünde hakketmiş olursunuz. Çünkü onlar yerlerinde çok rahat durabilen kişiler değillerdir ve her zamanda tek bir kişiyle takılmaktan hoşlanmazlar. Ancak ve ancak sizi gerçekten severlerse bir tek sizinle olmak isterler ki bu durumu elde etmeniz oldukça zordur.  Şimdi bunları neden anlattığımı merak ediyor olabilirsiniz. Çünkü burada hayatınızda bir ikizler burcu erkeği varsa dikkat etmeniz gereken bir husustan size bahsetmek isteyeceğim.

İkizler erkeği her konuda aklını kullanarak hareket eden bir burçtur ki bu yüzdende duygularını pek belli etmeden geri plana atmayı çokta iyi becerir. Sizce aklını bu kadar iyi kullanan bu beyler kıskançlık denilen duygudan hoşlanır mı? Tabi ki de hayır. Kendileri çok nadir konularda kıskançlık gösteren ikizler erkekleri aynı şekilde kendilerinin de kıskanılmasın dan zerre hazzetmezler. İkizler burcu için kıskanmak ve kıskanılmak onlara göre basit bir eylemdir. İki kişi birbirine güveniyorsa kıskanmak diye bir şey yoktur düşüncesine bazen sahip olabiliyorlar. Zaten doğaları gereği özgür takılmayı seven bir yapıya sahip oldukları için bu tarz duyguları yaşayıp hayatlarında daha da çıkmaz sokmak istemezler. Ama bunların hepsi bu burç erkeklerinin tamamen duygusuz olduğunu göstermez. Tabi ki onlarında kıskandığı durumlar vardır. Yalnızca diğerleri gibi sürekli bunu tekrar etmezler.

Aynı zamanda ara ara onlara kıskançlık oyunları düzenlenmek isteyeceksinizdir Fakat biz şimdiden uyarıyoruz, bu oyunlar onu tuzağa asla düşürmez. Bu durumun farkına vardığı anda sizi tıpkı bir balık gibi ağanı yakalama peşine düşecektir. Ne yazık ki onunla başa çıkmak hiçte kolay değildir…

İkizler burcu erkeği kıskanılmaktan hoşlanır mı ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git