İkizler Burcu Erkeği İyi Bir Eş Olur Mu ?

İkizler Burcu Erkeği İyi Bir Eş Olur Mu ?
23 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 240 kez okundu.

İkizler burcu erkeği iyi bir eş olur mu ? Bu burç erkeğinin hareketli bir yapısı vardır, anlayacağınız içi kıpır kıpırdır. Ne zaman ne yapacağını kestiremezsiniz. Çok konuşkan bir yapısı vardır ve bunun yanında sıcak kişiliği ile de dikkat çeker. Aslında bir yerde, ikizler burcuna sahip bir erkek duygularını bazen tam olarak belli etmez. Sinirliyken bile aslında mutlu bir yapı sergileyebilir. Ona ihtiyaç duyulan her anda zaten yanınızda olacaktır. Sadece onu fazla sıkmayın yeter. Çabuk bunalabilir ve size davrandığının aksine huysuz veya mutsuz davranışlar gösterebilir.

Ruhsal anlamda bir uyum yakaladığınız takdirde uzun soluklu bir ilişkiniz olacaktır. Aynı hayat tarzını paylaştığı kişi ile evlendiğinde çok mutlu olabilme olasılıkları yüksektir.

Partner ile uyum söz konusu olmazsa eğer o ilişkinin geleceği pek parlaktır diyemeyiz maalesef. Bakıldığında, ikizler burcu erkeğinin ruh halleri değişkenlik gösterebilir. İkizler  erkeği çok cömert iken belki bir bakarsınız hiç olmadığı kadar cimri olmuş ve öyle davranıyor. Bugün çok farkı davranıyorsa size, yarın bambaşka bir ikizler erkeği ile karşılaşabilirsiniz. Duygu hallerinin hiçbir garantisi yoktur.

Bir ikizler burcu erkeği çok cana yakındır bu yüzden onunla sıcak muhabbetler kurabilirsiniz. Çok dost canlısı bir yapısı vardır. Bu burç durumu için bakıldığında, bir anda oluşacak olan evlilik çok da iyi olmayabilir, belki bir süre daha flört dönemi devam edebilir. Bunun yanında ikizler erkekleri için biraz zor karar verir diyebiliriz, karar verme süreci güçtür onun için fakat karar verdiğinde de çok iyi bir eş olacağı da aşikardır. Aslında biraz da çocuk ruhludur, o yapısı değişmez. Sizden küçük bir çocukmuşçasına hep tolerans göstermenizi bekler. Onlar çok geleceği düşünmez aksine içinde bulunduğu anı yaşamayı tercih eder.

İkizler burcu erkeği iyi bir eş olur mu ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git