İkizler Burcu Erkeği ile Nasıl Konuşulur ?

İkizler Burcu Erkeği ile Nasıl Konuşulur ?
21 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 791 kez okundu.

İkizler burcu erkeği ile nasıl konuşulur ? Bu burca sahip bir erkekle konuşabilmek için onun hangi özellikleri taşıdığını bilmeniz gerekir. Hoşlandığı şeyleri, sevmediği şeyleri bilmeniz gerekir. Mesela; konuşmaktan hatta sürekli konuşmaktan, sohbet etmekten çok hoşlanır. Onunla konuşurken karşısında sıkılmış imajı vermemeniz gerekir.

İkizler erkeği hoşlandığı şeyleri konuşmayı severler. Karşısında birisi otursun sürekli onu dinlesin isterler. Konuşurken onun yüzüne bakarak konuşmalısınız. Yada o sizinle konuşurken onun yüzüne bakmanızı isterler. Yüz teması ikizler burcu erkeği için çok önemlidir. Kitap okumayı çok sevdiği için imlası kuvvetlidir. Bu yüzden karşısında konuşurken bir edebiyat havası sezersiniz.

Son derece iyi ve etkili bir şekilde konuşurlar. Tartışmayı severler. Ama seviyeli ve karşılıklı tartışmayı severler. Karşıdaki insanı dinlemeyi severler. Kendisi konuşurken sözünün kesilmesini sevmezler. Onun konuşmasına ‘dur’ diyemezsiniz.

Her burcun kötü bir özelliği olduğu gibi ikizler burcu erkeğinin de kötü bir özelliği vardır. Konuşurken karşısındaki insan kırıldı mı üzüldü mü hiç dikkat etmez. Tabiri caizse düz ayak konuşur. Bu yüzden kırılmak ve üzülmek istemiyorsanız ikizler burcu erkeği ile konuşmadan önce onu iyi tanımanız gerekecektir. Aksi taktirde konuşma sonunda iki düşmana bile dönebilirsiniz. Konuşurken tek bir konu üzerinde konuşamazsınız. Konu öyle bir dağılır ki siz ilk başta hangi konuyu konuştuğunuzu hatırlamazsınız.

İkizler erkekleri diyalog kurmayı çok sevdiği için her ortama ayak uydurması da kolaydır. Karşısındaki insanlara sözünü kolaylıkla dinletir ve bu durumu çok severler. Konuşma konusunda inatçılığını yenemezsiniz. O bir konuda ısrar ediyorsa, geri çeviremezsiniz. Düşünceleri sürekli değişkenlik göstereceği için hangi durumda neyi ısrar ediyorsa o doğru olacaktır. Siz ona karşı geldiğiniz sürece tartışmaya dönecek ve iki ısrar karşısında kalp kırgınlığı yaşanacaktır. Konuşma konusunda enerjisi yüksek olduğu için bunu olumlu ve iyi yöne çevirmek sizin elinizdedir.

İkizler burcu erkeği ile nasıl konuşulur ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git