İkizler Burcu Erkeği Etkilemenin Yolları

İkizler Burcu Erkeği Etkilemenin Yolları
27 Aralık 2015 tarihinde eklendi, 830 kez okundu.

İkizler burcu erkeği etkilemenin yolları, değişen karakter yapısı sebebiyle etkilemek sizin için hiç de kolay bir iş olmayacaktır. Öncelikle zor yolu seçtiğinizi baştan kabul etmelisiniz. Ancak ne kadar zor gibi görünse de doğru taktikleri bilmeniz durumunda önünüzde hiçbir engel kalmayacaktır. Kısa süreli bir birliktelikse istediğiniz kolaylıkla bunu başarabilirsiniz, çünkü çapkındır ikizler erkeği. Ancak istediğiniz uzun süreli bir ilişkiyse, onun saygı ve ilgisini kazanmalısınız. İşte bu da sizi zorlayacak olan noktadır. Peki, ikizler erkeğini etkilemek için neler yapmak gerekir, nasıl etkileyebilirsiniz biliyor musunuz?

İkizler Erkeğini Etkilemenin Yolları!

İkizler burcu etkilemek için nasıl biri olduğundan çok nasıl karakterden hoşlanır bununla başlamak gerekir. Bu açıdan bakıldığında, ikizler erkeği akıllı, mantığıyla hareket eden ve entelektüel kadınlardan hoşlanır. Ayrıca o üzerinde asla hâkimiyet kuramayacağı kadınlar ile ilgilenmeyi tercih eder. Yani ikizler erkeği, kontrolü tamamen partnerine bırakan ve onun istediklerine göre hareket eden kadınları etkisiz eleman olarak görüyor. Diğer bir nokta ise sabır. İkizler erkeği ile birlikte olmak istiyorsanız, en çok ihtiyacınız olan sabır olacaktır. Gerek ona kendinizi tanıtırken gerekse de onun tavırları karşısında asla sabırsız davranmayın. Ayrıca ikizler erkeği birlikte olduğu kadını hayatının her alanında görmek ister. Yeri geldiğinde sevgili, yeri geldiğinde dost, yeri geldiğinde arkadaş hatta annesi gibi görebileceği bir partner ile beraber olmak ister. Kıskançlığa kesinlikle tahammülü yoktur ikizlerin. Aşırı kıskanç biriyseniz şansınız oldukça düşük, bizden söylemesi.

ikizler burcu erkeği etkilemenin yolları
İkizler Burcu Erkeğinin Duygusal Özellikleri

İkizler burcu erkeği, duygularını açıkça ve rahatlıkla ifade edemez. Bu burç sebeple sizden hoşlanıyor olsa da bazen aksini hissettirebilir. Böyle durumlarda ona karşı anlayışlı davranmalı ve sık boğaz etmemelisiniz. Acelecidir ikizler erkeği. Birinden hoşlandığında ona hemen açılır ve elinden gelen tüm ilgiyi, alakayı gösterir. İlişki başlayana kadar bu durum böyle devam eder. İlişkinin ilerleyen dönemlerinde ise, bu aceleciliği sona erer ve ilişkiyi tadına vararak, yavaş yaşamayı tercih eder. Böyle durumlarda asla stres yapmayın ve bekleyin, zamanla ilgi geri dönecektir. Stres yapıp, aceleci davranırsanız, sizin yanlış kişi olduğunuz hissine kapılmasına sebep olabilirsiniz. Aslında ikizler ile mutlu bir aşk yaşamanın altın kuralı da budur. Onun aceleci tavırlarına uyum göstermek ve ara ara yalnız başına kalmasına izin vermek.

İkizler Burcu Erkeğinin Aşk Hayatı

İkizler erkeği, diğer tüm burçlar nazaran doğru kişiyi bulduğunda çok daha sadık ve yaşanmışlıkların değerini bilen bir karakterdir. Baskı ve hayatında gizli kalmasını istediği yönlerin çözümlenmeye uğraşılması tahammül edemediği şeylerdir. Bu sebeple onun özeline saygı duymalısınız. O sizi seviyorsa zaten sadık olacak ve sizinle beraber olacaktır. İkizlerin hafızası fazlasıyla iyidir. Gerekli gereksiz tüm detayları beynine kazır ve asla unutmaz. İnce analizlerin adamıdır o, ona küçücük bir ipucu verseniz dahi, yeterlidir. Bu yüzden her zaman ikizler erkeğine karşı açık ve dürüst olmalısınız. Yalanınızı ya da sakladığınız bir durumu yakaladığında terkedilmeniz an meselesi olabilir! İkizler erkeğinin sevmediği diğer bir şey ise, misilleme ve laf sokmadır. Böyle durumlarda susmak en mantıklı çözüm olacaktır. Ayrıca kıskanılmayı sevmemesine karşın aşırı kıskanç bir burçtur. Bu sebeple sorun olabilecek durumları önceden konuşarak, tartışmayı önleyebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git