İkizler Burcu Erkeği Cimri Mi ?

İkizler Burcu Erkeği Cimri Mi ?
20 Ağustos 2017 tarihinde eklendi, 204 kez okundu.

Farklı kişilik özellikleri ile bilinen bir burçtur. Bu burç insanı, çoğu zaman tutumludur. Fakat canı istediği zaman savurganlık yapmaktan da hiç kaçınmaz. Sevdikleri için elinden ne gelirse yapar ve onlara yardım etmekten çok hoşlanır. Boş yere harcama yapmaktan büyük keyif alır. Hesap kitap yapmadan çok para harcayabilir. Sevdiği insanlar için yapamayacağı fedakarlık yoktur. Fakat kızdığı bir insan için bir kuruş bile masraf yapmaz. İkizler erkeği, kendisi için çok bonkör olsa da etrafındakiler için aynı bonkörlüğü geçerli değildir. İkizler burcu insanının ruh hali çok sık değişiklik gösterir ve ruh haline göre hareket eder.

İkizler burcu erkekleri, sevdiği insanların rahatlığı ve iyiliği için her şeyi düşünür. Fakat bazen inanılmaz düşüncesiz bir insana dönüşebilir. Onu anlamak için öncelikle ne düşündüğünü ve ne hissettiğini bilmek gerekir. İkizler burcu erkeği, gel gitli bir ruh haline sahiptir. Bu özelliği nedeni ile her zaman aynı olaya aynı tepki vermez. Bu özelliği nedeni ile sevdiklerini sık sık şaşırtabilir. Diğer insanlar için saçma gelen bir şeyi ikizler burcu çok önemseyerek buna yüklü miktarda para yatırabilir. Kendisine maddi konularda kimsenin karışmasını istemez ve bundan büyük rahatsızlık duyar. Hiç kimseden para istemez ve kendi çalışarak kazandığı parayı da istediği gibi harcamak ister.

Bu özgürlüğünü onun elinden almaya kalkarsanız sıkıntılı zamanlar geçirebilirsiniz. Biri ondan borç istediğinde sevdiği bir insan ise her türlü yardımı yapar. Sevmediği ve çok da güvenmediği biri aynı harekette bulunduğunda ise, farklı bir tepki verebilir. Cimri bir erkek, sizden tüm mal varlığını ve kazancını sakınır. Onunla ömür geçirmek ise oldukça zordur. Her giderin hesabını yapar ve ufak bir aksaklıkta sorun yaratabilir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git