İkizler Burcu Erkeği Ayrıldıktan Sonra Ne Yapar ?

İkizler Burcu Erkeği Ayrıldıktan Sonra Ne Yapar ?
22 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 387 kez okundu.

İkizler burcu erkeği ayrıldıktan sonra ne yapar ? İlk olarak, ikizler burcu erkeğinden bahsedelim. Genellikle çift karakter akla gelir. İki kişilik barındırır ruhunda. Çok zeki, yerinde duramayan, meraklı, içi içine sığamayan bir kişiliktir. Her konu ile yakından ilgilenir. Konu ile ilgili bir şey bilmediğini düşünseniz de onunla konuştuğunuz da ne kadar bilgi sahibi olduğuna şaşırır kalırsınız. Çok etkili konuşma tarzı vardır. Fakat değişken bir yapıya sahip olduğundan. Bugün farklı, yarın farklı düşünebilir. Bu birinci kişiliği. Bir de başka kişiliğinden bahsedelim. İkizler erkekleri tartışmacı ve duygusal aynı zamanda içine kapanık olabilir. İnsanları kırmaktan asla çekinmez. Düşüncesiz. Sürekli mekan değiştirir, kimselere haber vermez. Arkasında bıraktıklarını hiç merek etmez.

Gelelim aşk hayatına, ikizler erkeği, ciddi beraberlik sergiler. Sevgilisine, kadın olduğunu hissettirir. Sevgilisinin ona ayak uydurmasını ister. İkizler burcu erkeği, aşık olduğunda sahiplenir. Sadıktır. Aşık değilse eğlenmek için birliktelik kurabilir. Eğer aşık ise çok çabuk evlilik kararı alabilir. Kısacası, aşk hayatı oldukça hareketlidir. Bu burç grubu, kadınını yönetmekten hoşlanır. Ayrıca kendi ayakları üzerinde durabilen, özgürlüğünü kısıtlamayacak, güçlü kadınlardan da hoşlanır.

İkizler burcu erkeği, ayrıldıktan sonra, içine kapanır, hiç bir zaman aşık olduğu kadını unutmaz. Fakat çok gururlu ve inatçıdır. Dönmeyecek sanırsınız, çok seviyorsa kesinlikle geri döner. Aşk bir uyuşturucu gibidir. Bu durum ikizler erkeğini sinirli, kaba, bir canavara dönüştürebilir. Sevgilisi hakkında olumsuz dedikodular bile çıkarabilir. Bu yüzden ayrılırken bu konuyu iyi düşünüp, tedbirinizi almalısınız. Eğer sevmemişse ayrılık ikizler erkeği için çok kolaydır. Hiç yaşanmamış bile sayabilir.

İkizler burcu erkeği ayrıldıktan sonra ne yapar ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git