İkizler Burcu Erkeği Aşk Hayatı

08.07.2020
İkizler Burcu Erkeği Aşk Hayatı

Çok değerli, çok farklı ikizlerle yaşamak zihinsel, fiziksel, duygusal olarak oldukça hareketli olduğu için hem çok zor hem de bir o kadar keyifli. Hiçbir şey insanı zor elde edilen kadar da mutlu etmez değil mi? Peki ikizler burcu erkeği aşk hayatı da bu kadar hareketli mi? Onunla birlikte olmak tam olarak nasıl bir şey olduğunu ve ilişkiler hakkında karakteristik yapısı hadi masaya yatıralım.

Yazı İçindekiler

İkizler Burcu Erkeği Aşk Hayatı Nasıldır?

Aşık olsa bile bu aşkın ne kadar süreceğini söylemek zordur

Aşık olsa bile, bu aşkın ne kadar sürebileceğini söylemek zordur ve daima kendini yenileyerek sevdikleri ile heyecanını paylaşır. Duygularından emin olamadığı için, geçebilir korkusu ile derinlere inemez ve bağlanmaktan kaçınarak anı yaşarken aynı zamanda ilgilendikleri kadına karşı son derece nazik, anlayışlı ve esprilidir.

Aradığı özellikteki kadın tipini bulana kadar arayış içindedir

Özel hayatında, aradığı özellikteki kadın tipini bulana kadar arayış içindedir. Rutin şeylerden hoşlanmadığı için de özel hayatında da değişikliği tercih eder ve sürekli hareket halinde olması, partnerlerini, yerlerini, ilgilendiği şeyler de de değişikliği tercih eden bir yapıya sahip olmasına neden oluşturur.

Elde edemediği insanlara ulaşmak için çaba harcar

Özel hayatlarında, karmaşık bir görüntü meydana gelmektedir ve bu duruma değişken ruh halleri neden olur. Ciddi beraberliklerden hoşlanmadığı düşünülse de aslında bu gerçek değildir bu nedenle elde edemediği insanlara ulaşmak için çaba harcar.

Sürpriz hediye alır

Birliktelik yaşadığı insana sürprizler hediyeler almayı severken, ciddi beraberlik yaşamaktan hoşlanmaz. Aşık olduğu zaman gözü sevdiğinden başkasını görmez. Evlilik kararını ani bir şekilde verebilir ancak düşünmeden karar verdiği için aldığı kararlar hüsranla sonuçlanmaktadır. Evlendikten sonra kendini düzeltmesinden ötürü, gözü sevdiği kadından başkasını görmez.

Birlikte olabilecekleri insanın zeki ve bilgili olmasını tercih ederler

İkizler erkeğinin aşk hayatına bakarken önce karakter yapısına bakmalıyız çünkü çapkın insanlar olduğunu söylemek doğru bir tespit olabilmektedir. Aşk hayatlarındaki kararsız halleri, partnerleri ile sorun yaşamasına neden olmaktadır ama çapkın olsalar da daima birlikte olabilecekleri insanın zeki ve bilgili olmasını tercih ederler.

Eğlenceli bir yapıya sahiptirler

Özel hayatların da oldukça eğlenceli bir yapıya sahip olmalarından dolayı, onun yanında sıkılmanız söz konusu değildir nedeni ise özel hayatındaki insanlar ile de arkadaşlık bağı kurmuş olmasıdır. Meraklı yapıları nedeni ile ilgilerini çeken konular söz konusudur ve kendisini anlayabilecek, özgürlüğüne mani olmayacak ılımlı kadınlardan hoşlanır.

Duygularından emin değildir

Aşık olduğu zaman bu sevgisinin ne kadar süreceğini bilmek zordur aynı zamanda değişikliği sever ve sevdiklerine karşılık verir. Hissettiği duyguları derinlemesine yaşarken, bu duygularından pek de emin değildir. Komik bir yapıya sahip olması ile çevresindeki kadınları güldürebilir.

Nazik yapılıdır

Nazik bir yapıya sahip olması ile heyecan vericidir ve kişilik özellikleri değişiklik gösterebilir. Duygusal açıdan bağlanmaları kuvvetlidir bu nedenle sevdiklerine değer verir. Kendisine meydan okunması hoşuna giderken, değişik kadınları sever ve hayatında değişikliğe yer vermektedir.

Tutarsız bir yapısı vardır

İkizler erkeğine güvenip güvenemeyeceğinizi kestiremezsiniz ama aslında partnerini hayal kırıklığına uğratmak gibi bir niyeti bulunmasa da, aşık olduğu zaman bile duygularında geçişler vardır. Tutarlı bir yapısı yoktur bu nedenle birlikte olması zor bir insandır.

Sevdiğinin güvenine asla ihanet etmeyecek şanslı bir erkektir

İkizler erkeğine güvenir misiniz sorusu karşılığını hayır olarak bulmuştur ve bu güvensizliğin nedeni ise yalancı biri olduğu için değil, ruh halindeki değişiklikten dolayı olduğu belirtilmektedir. Aklından geçen düşünceleri çözmeniz zordur ama gerçekten sevebileceği bir partner bulabilirse, sevdiğinin güvenine asla ihanet etmeyecek şanslı bir erkektir ve ilk adımı atan taraf değildir.

 Duygularını görülmesini istemeyip gizler

Diğer insanlara yüzeysel davranmaktadır ama aslında doğası gereği yüzeysel değildir fakat karmaşık bir yapıya sahip olduğundan ulaşılması zordur. Başkalarının duygularını görmesini istemeyip gizler bu nedenle kendi duygularından uzaktır.

Maceracıdır

Olumlu, maceracı ve şaşırtıcıdır ve daima hareket halinde oluşu ile mücadeleci bir yapıya sahiptir. Gerçekten aşık olup sevmişse, kalbindeki el değmemiş, saf duyguları açığa çıkar.

Güvenilmezdir

Güvenilmez olabilmekte olup umursamadığı durumlar söz konusu olduğunda hoşa gitmeyen hareketleri vardır ve bu hareketleri şımarık bir çocuğunkine benzemektedir. Duygularını ifade etmekten korkar ve bu nedenle diğer insanlar ile olan iletişimi zayıflık gösterir.

Kadınlar tarafından çekici bulunur

Eğlenceli bir yapıya sahip oluşundan dolayı, iletişim yönünün kuvvetli oluşu nedeni ile kadınlar tarafından çekici bulunarak sevgi görürler. Bu durum onlar için fiziksel temas kadar önemlidir ve bu iki yönü birleştiği zaman engeller kalkar.

Meraklıdır

Meraklı ve flörte açık yapıları ile birlikte akıllarını ve enerjilerini birleştirerek doğru insanı bulana kadar arayış içine girmektedir. Heyecan ve tutku peşinde olmaları nedeni ile aradıkları doğru insanı bulmaları halinde sadık kalırlar. Eşlerine daima değer verirler ve ikizler erkeğinin aşk hayatı için zor olan şey yaşlandıkları zaman, yüzeysel bağların onların hayal kırıklığına uğramalarına neden olmasıdır.

Hayata farklı pencereden bakarlar

Kişilikleri gereği fazla derinliğe inmeyerek hayata faklı pencereden bakarlar. Kişiliklerindeki değişiklik nedeni ile, kendi yönlerinden asla emin olmayarak onları sevenleri geride bırakıp keskin dönüş yapabilirler. Zaman içerisinde sevgilerini paylaşabilecekleri insanları, eşlerini bulurlar.


İkizler Burcu Erkeğine Nasıl Davranılmalı?

Değişken yapılıdır

İkizler burcu erkeğinin karakter yapısı değişkenlik göstermektedir, gayet zeki ve pratik bir yapıya sahiptirler. Aralarında sanatsal alanlara eğilim gösterenler mevcutken, içlerinden bazıları ise uçarıdır.

Düzgün bir aile yapısı yoktur

Değişken ruh hallerinin olması, aniden sıkılmalarına neden olabildiğinden azimli bir yapıları yoktur. Düzgün bir aile yaşamı yok denecek kadar azdır. İstemesi durumunda ise düzgün bir aile yapısı oluşturabilir.

Onların ruh halini anlamaya çalışın

Kendisine duygusal acındırma gösterileri yapılmasından hiç hoşlanmaz. Ruh hallerinin değişiklik göstermesi nedeni ile, eşinin anlayışlı olması ve onun ruh haline göre hareket etmesi evliliklerinin sağlam olabilmesi için gereklidir.

Tepkisini ölçerek davranışlarınıza şekil verin

Onu tanıyabilmenizin bir başka yolu, söylediğiniz yada yaptığınız davranışlarınıza vereceği tepkiyi ölçmek, onu ne kadar incittiğinize bakıp davranış şeklinizi değiştirebilirsiniz.

Duygularını önemseyin

Daima neşeli tavırları ile bilinen ikizler erkeği, üzülmekten, öfkelenmekten ve reddedilmeden hiç hoşlanmaz. Bu yüzden onun duygularına önem vererek hareket etmeniz, onu anlamanızı sağlarken, ikili ilişkilerinizi de güçlendirecektir.

İyi hissetmesini sağlayın

Üzüldüğü veya kırılıp incindiğinde bir süreliğine suskunluğu tercih edip, durumu analiz edin, duygu ve düşüncelerine yön vermek için sizinle iletişimini kesip köşesine çekildiği vakit ise üzüntüsünü hafifleterek, iyi hissetmesini sağlamaya çalışın.

Hatasını anlaması için zaman verin

Tartışma yaşadığınız zaman, haklı olduğunuzu düşünüyorsanız, hatasını anlaması için ona zaman verebilirsiniz. Olumlu bir tavır sergilemese bile onu önemsediğinizi hissettirin ve iletişim kurun.

Daima gerçeği söyleyin

Söylediğiniz sözleri açık ve net olarak söylediğinizden emin olun. Dürüst olun, daima gerçeği söyleyin ve bir sonraki hamlesini yapması için ona fırsat tanıyın.

Üstüne gitmeyin

Bazen sebepsiz üzüldüğünü fark edebilirsiniz ve bu üzüntülerini sizinle paylaşmak istemiyor olabilirler. Bu durumun sebebi bir şeyden memnun olmamaları, nedeniyle olabilmektedir. Yapmanız gereken şey onu bir süre kendi haline bırakmanızdır, bir süre sonra açılacağını ve eski haline döneceğini göreceksiniz.

Davranışınızın sebebini açıklayın

Yaşadığı sorunlardan sonra, hiçbir şey olmamış gibi davranıyorsa, sorunun ne olduğu ile ilgilenmelisiniz. Farklı davranmaya çalışsa da onu rahatsız olduğu şeyi anladığınızı söyleyip, yardım etmek istediğinizi hissettirin. Sizin yaptığınız bir şey için üzülüyorsa, davranış sebebinizi mantıklı bir şekilde açıklayın.

Onu zorlamayın

Onu iyi tanıyın ve ne hissettiğini anlamaya çalışın. Üzülme sebebini anlayamıyorsanız, deneyimlerinizden tahmin edebilirsiniz. Konuyu açın, bu onu rahatsız ederse ve üzüldüğünü fark ederseniz fazla zorlamayın.

Anlayış göstererek onlarla ilişkinizi sağlamlaştırın

İkizler erkeği, yaptığı beklenmedik davranışlar ve rahatsızlık hissettirebilecek anlık çıkışlar yapma eğilimindedir. Aynı zamanda oldukça hareketlidir, uçarı davranışlar da bulunabilmektedir. Bu rahatsız edici tavırlarına karşılık onlara anlayış gösterilirse aralarındaki ilişki sağlamlaşacaktır.

Çocuksu davranışlarına sabredin

Dünyayı iyi, güzel bir yer haline getirerek yaşam alanlarını genişletmek ister. İkizler erkeğinin çocuksu davranışlar sergilediği görülür ve her zaman için ilginin sürekli üzerinde olmasını ister.

Sinirlendiğin de hoşgörü gösterin

Sıkılgan yapısı ile bir anda küsebilir ve sözleri, davranış biçimi ile de kendisini tanımayanların nefretini kazanabilir. Bu davranışları anlık olup, bir anda sinirlerinin yatışacağını bilerek, onlara hoşgörü gösterebilirsiniz. Kocasının bu hallerine katlanamayan eşleri onlarla tartışma ortamına dahi girebilmektedir.


İkizler Burcu Erkeği Nasıl Aşık Edilir?

Entelektüel olmalısınız

Her an için hareketli ve aktif olması, gülmeyi, oynamayı, şaka yapmayı, partilere katılmayı sevmesine neden olmaktadır. İkizler erkeğini etkileyebilmek için karşı cinsinde bu gibi özelliklerden hoşlanması gerekir. Kalbini entelektüel kadınlar kazanabilirler.

Onu dikkate aldığınızı gösterin

İlişkilerinde zorluğa alışkındırlar. Başkalarının onu dikkate almamasına tahammül edemezler. Eğlenceli, meraklı, karmaşık ve gizemli konuşma yapmayı seven kadınları beğenirler.

Onu rahatsız edecek davranışlardan kaçının

İkizler erkeğine aşık olursanız, ağırlık merkezini sabit tutmalısınız. Saygılı, güçlü ve koruyucu olmalısınız, onu rahatsız edecek davranışlardan kaçınmalısınız.

Çılgın ve cazibeli tavırlar sergileyin

Bağımsız kadınlardan hoşlanırlar nedeni ise zaman zaman yalnız kalmak istemeleridir. İkizler erkeği, çılgın ve cazibeli kadınlardan hoşlanır. İlişkilerinde devamı sağlayamamalarından dolayı, güçlü ve karşılıklı anlayış bulabilecekleri kadınları tercih ederler. Çünkü doğalarında zariflik bulunmaktadır ve bu yüzden elektrik alabildikleri kadınlardan hoşlanırlar.

Ona ayak uydurun

İkizler erkeğini etkilemek için onların yaşam tarzlarına ayak uydurmanız gerekir. Değişime açık yapıları nedeni ile, ilgisi daima farklı yönlere dağılabilirken, etkilemesi kolay olmasına rağmen dikkatlerini uzun süre bir konu üzerinde tutamazsınız.

Entelektüel, akıllı ve mantıklı olun

Onları etkilemeyi bilmeniz için, entelektüel bir yapıya sahip olmalısınız, kişisel özellik olarak mantıklı, akıllı bir yapıya sahip olmanız gerekmektedir. Aklını her zaman kullanabilen kadınlar ilgi alanlarındadır ve onları etkilemek isterseniz, daima farklı yönleriniz olmalıdır ve bu farklılığınızla onu etkilemeyi bilmelisiniz.

Paylaştığınız bilgiler detaylı ve güncel konulardan oluşmalı

İç dünyaları oldukça zengin olan ikizler erkeğini etkilemek isterseniz, sohbet edip konuştuğunuzda, yüzeysel olarak bildikleri konular hakkında bilgiler paylaşarak ve konu ile ilgili yeni bilgiler de ekleyerek onların ilgisini çekmeyi başarabilirsiniz.

Açık sözlü olmalısınız

İkizler erkeği ile sohbet ederseniz, düşüncelerinizi açık sözlülükle ifade etmenizde fayda vardır. Açık sözlü oluşunuz onun takdirini kazanmanıza zemin hazırlarken aynı zamanda ilgisini çekmeyi de başarabilirsiniz. Doğası gereği, konuşmaktan hoşlanması nedeni ile onlarla ortak tanıdıklarınız veya ünlüler hakkında sohbet ederken bu konular hakkında konuşmaya ne kadarda istekli olduklarını görebilirsiniz.

Komik şeyler anlatarak ilgisini çekebilirsiniz.

Neşeli insanlar olmaları nedeniyle, komik şeyler ilgilerini çeker, onları güldürebilirseniz dikkatini üzerinize çekip etkilemeyi başarabilirsiniz. Onun size duyduğu ilgisini aşka çevirmek isterseniz, sürprizler yapıp hediye alabilirsiniz. İkizler erkeği zekidir ve onun ilgisini çekebilecek zorlukta puzzle veya sevebileceği tarzda hediyeler almanız gerekir. Karakter olarak hassas bir yapıya sahip olmaları nedeni ile size olan sevgi ve ilgisinin aşka dönüşebilmesi için, şüphe uyandırabilecek davranışlardan uzak durmalısınız.


İkizler Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

Arayış içindedirler

İkizler erkeğinin özelliklerinden bir tanesi de aşka odaklı oluşlarıdır. Özel yaşantılarında her zaman daha fazlasını isterler. Duygusal hayatlarında zekaları ve entelektüel yapılarına uyabilen gerçekten sevebilecekleri biri karşılarına çıkana kadar ilişki kurdukları özel hayatlarına giren kadınlar değişecektir.

Doğru kadını bulurlarsa iyi bir sevgili olabileceklerini gösterirler

Doğru kadını bulduğunu hissettiğinde, sadık bir sevgili olacak ve birlikte olduğu insanın, ihtiyaç duyabileceği şeylere, özen göstererek iyi bir sevgili olabileceğini kanıtlayacaktır. Kalbi sevgi doludur ve yaşadığı ilişkilerini tutkulu bir şekilde yaşamaktadır. Aradığı ilişkilerinde kendisini sıkmayacak, sınır koymayacak kadınla beraber olmak ister.

Dikkatleri üzerin de toplayan

Zodyak’ın en değişken ve yerinde duramayan, atik ve enerji dolu olan ikizleri burcu, çoğu insanlara göre anlaşılması zordur. İstediği şeylerden emin olamaz, neyi istemediğini iyi bilmektedir. Girdiği ortamlarda farklı yapıları ile dikkatleri üzerine çekmektedir.

Neşeli

Kendileri gibi özellik taşıyan kadınlarda aradıkları özelliklerden bir tanesi, beraber olabilecekleri insanın kişisel özelliği olarak neşeli bir yapıda olmasıdır. Dramatik şeylerden ve mutsuzluktan asla hoşlanmayan bir yapıdadır ve bu tür davranışları olan kadınlardan uzaklaşırlar.

Esprili

Neşeli kadınlara duyduğu ilgi ve alaka nedeni ile, bu kadınlar çekim alanlarına girmektedir. Sosyal çevresi geniş olan bu insanlar, somurtan, enerjisi düşük, sürekli sıkıntılarını ortaya döken insanların olduğu ortamlara girmezler. Onlar eğlenebilecekleri tarzda mutlu, neşeli kadınlara ilgi duyarlar. Espri yapılmasını çok seven ikizler erkeği espriden hoşlanan karşı cinse ilgi ve alaka gösterirler.

Zeki

İkizler erkeğinin aradığı kadında istediği bir diğer özellik, zeki olmasıdır. Konuştuğunda sohbetiyle bile zekasını belli eden kadınlardan hoşlanan bir yapısı vardır. Böyle bir kadın gördüklerinde, kendini mıknatıs gibi çekebilir.

İletişim kurmada başarılı

İkizler burcu erkeği, ikizler kadınları gibi, iletişim kurmayı ve sohbet etmeyi çok severler. Kadının zekası dikkatini çekmişse, onu sohbet etmeye zorlar. Sohbete zorladıkları kadının kendileri ile güzel bir iletişim içinde olması halinde, kalbi onun için sevgi ile çarpacaktır.

Güzel konuşmasını bilen

Sevebileceği bir kadında aradığı bir başka özellik güzel konuşabilen biri olmasıdır. İkizler erkeği ses tonunun güzelliğine, kelimelerin kullanılma tarzına dikkat eder. Konuşulan konular ilgilisini çekerse, aşık olabilmesi olağandır.

Çok yönlü insanları tercih eder

İlgi alanları çok yönlüdür ve ilgilendikleri konular birden fazladır. Sevebilecekleri insanlarında, çok yönlü olması tercih nedenidir. Her konuda bilgi sahibi olan bir kadın, dikkatini üzerine çeker.

Nerede ve nasıl konuşması gerektiğini bilen

İlgi alanına giren bir başka kadın tipi ise, nerede ve nasıl konuşacağını bilen, zeki, kültürlü, her açıdan bilgili kadınlardır. İkizler burcu erkeği, bir ortama girdikleri zaman hareketleri, tarzları, neşeleri, kültürel yapıları ile ilgi çekmektedirler. İlgi alanlarında bulunan kadınlarında aynı özellikler taşımasını beklerler.

İmaları anlayabilecek

Zeki insanlardır ve beğenebilecekleri kadınlarında zeki, yapılan imaları anlayabilen tiplerinde olmalarını isterler.

Özgürlüğüne ve yaşam tarzına saygılı

Beğenebileceği kadında aradıkları diğer bir özellik ise, özgürlüğüne ve yaşam tarzına karışmayıp, saygılı olmasıdır. İkizler burcu erkeği özgürlüğüne son derece düşkündür ve onları kısıtlayıp, işlerine karışan kadınlardan uzak durur.


İkizler Burcu Erkeği Sevdiğini Nasıl Belli Eder?

Duygularını saklar

Özel hayatlarını paylaşmaktan çekinir ve duygularını da saklamayı tercih ederler. İlişkilerinde duygularını net olarak dile getirmemesi evhamlı bir partner için sıkıntılı bir durumdur. Ne hissettiğini bilememek ilişkilerinde pürüzlere neden oluşturur.

Sevdiğini söylemekten ziyade hissettirmeyi tercih eder

İkizler erkeği severse, sevdiğini dile getirmektense, ona onu sevdiğini hissettirip, yaşatmayı tercih eder. Partnerinin duymak isteye bileceklerini, hareketlerine yansıtan, gözleri ile sevgisini ifade etmeye çalışan yapıları nedeni yaşadığı ilişkilerde sıkıntı yaşayabilirler.

Severse evlilik düşünür

Zekaya önem veren biri iseniz ve zeki birini arıyorsanız aradığınız kişi ikizler erkeğidir. Aşık olana kadar ilişkilerini ciddi olarak algılamayan ikizler burcu erkeği, gerçekten sevmezse evlilik düşünmez.

Kıskançlık krizi geçirirse seviyordur

İkizler erkeği özel hayatlarında özgürlüğü savunurlar. Özgürlüklerinin kısıtlanması en son isteyecekleri şeyken, aşık olurlarsa ve gerçekten severse kıskançlık krizine girer.

Sosyal çevresine sokuyorsa seviyordur

Sizi sevdiğini anlamanın bir başka yolu ise sizi sosyal çevresine sokmasından anlaşılabilmesidir. Arkadaş ortamlarına, beraber katılıyorsanız bu sizi sevdiğinin belirtisidir.

Karışıyorsa seviyordur

Karakteri gereği, özgürlüğüne son derece düşkünken, aşık olduğu zaman karakterinde değişiklikler meydana gelir. Size karışıyorsa bu sizi sevdiğinin göstergesidir.

Sizi dinliyorsa değer veriyordur

Sürekli konuşma ihtiyacı hisseden ikizler erkeğinin size değer verdiğini sizi dinlemeye başladığından anlayabilirsiniz. Güçlü bir eğlence duygusu ile iletişimlerini sağlarlar ve istedikleri herkesle kolaylıkla konuşabilirler. İlişkilerinde bağlanmak istemezler. Sevginin güzel bir şey olduğunu belirtseler de, hatta bu konu hakkında konuşmaya istekli olsalar da saplanıp kalmak onlara göre değildir. Nadir de olsa aşık olabilirler ve bu aşkları sevdikleri alışkanlıkları değiştirecektir. Her an için huyları değişiklik göstere bilir.

Beraber olacakları insanı teste tabi tutarlar

İkizler erkeği, dikkatlerin kendi üzerinde toplanmasına bayılır ve bu ilgiyi kaybetmemek için yeteneklerini sergilemekten geri kalmaz. Kıskanç olmaları nedeni ile, birliktelik yaşadığı insanı tarafından terk ederek, kışkırtıp, ne yapacağı ile ilgili teste tabi tutar. Bunu yapmasındaki neden, birliktelik yaşadıkları, insanın karakterini ve sergilediği hareketleri görebilmek içindir ve beraber olduğu insanın testi geçmesi durumunda, aralarındaki ilişki ilerleyerek, tutkulu bir aşka dönüşür.

Daha Fazla Kaynak:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.