İkizler Burcu Erkeği Alıngan Mı?

İkizler Burcu Erkeği Alıngan Mı?
17 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 287 kez okundu.

İkizler burcu erkeği alıngan mı ? Bu burç erkeğini kırıp incittiğiniz de bir adım geri çekilmelisiniz. İkizler burcunun en bilinen özelliği olan tutarsızlığı bu nokta da kendini gösterir. Kırıldığı ve alındığında ikizler burcu erkeği adeta bir ateş topuna döner. Bu nokta da üzerine gittiğiniz an pimi çekilmiş bomba gibi patlar ve geri dönüşü olmayan sonuçların doğmasına sebebiyet verebilir. Bazı dönemlerde oldukça alıngan olan ikizler erkeği, bazı dönemlerde damarına basılsa dahi sadece gülümser geçer. Karmaşık iç dünyası ve çözülemeyen tavırları nedeniyle ne zaman hangi tepkiyi vereceğini anlamak oldukça zordur. Bu sebepten alınganlığı konusunda kesin bir kanı yoktur. Ancak diğer burçların erkeği ile kıyaslandığı takdirde oran olarak ikizler burcu erkeği daha alıngandır. Çevresinde ki olaylara oldukça ilgili olması sebebi ile dahil olduğu muhabbet sırasında kırıcı bir sözün ardından alınarak küsebilir. Bu durumu karşısında ki insana belli etmemeyi tercih eder.

Güçlü bir duruş sergilemesi ile bilinen ikizler erkekleri bu alınganlığını belli ederek güçsüz görünmek istemez. Bu sebeple bazı durumlar da kırılıp alınsa da belli etmediği için ikizler burcu erkeğinin alındığını anlamayabilirsiniz. Ancak bunu anlamak için oldukça kolay bir yol vardır. İkizler burcu erkeğinin gözleri her şeyi ele verir. Gözlerinin içine baktığınız takdirde kırgınlığını görebilirsiniz. Diğer insanlar gibi dışa vurup söylenmeyi tercih etmeyen ikizler burcunu ikinci defa kırdığınız takdirde alıngan tavrını saklamak yerine dışa vurmayı tercih eder. İlk seferde alınganlığını gizlese de bir sonraki olayda içinde ki öfke patlak verir ve siz paramparça edebilir sözleri ile. Özellikle bir konuda damarına basıldı ise durdurabilene aşk olsun. Alıngan tavrı ile sizi dünyayı dar ederken, sürekli mızmızlanması ile ruhunuzu sıkar. Tüm bunların yanı sıra bazen bu alınganlık bir öfke patlaması ile sonuçlanır ve geri dönüşü olmayan sonuçlar doğar. Bu nedenle siz siz olun ikizler burcu erkeğinin alınabileceği tavır ve tarzda konuşmalardan uzak durun. Çünkü ne zaman ne yapacağı belli olmaz ve olan sonunda size olur.

İkizler burcu erkeği alıngan mı ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git