Aslan Burcu Kadını Etkilemenin Yolları

Aslan Burcu Kadını Etkilemenin Yolları
20 Aralık 2015 tarihinde eklendi, 1.030 kez okundu.

Aslan burcu kadınını etkilemenin yolları nelerdir? Başlarında görünmez bir taç ile dolaşırlar. Başarılı her zaman bakımlı narin ve güzel kadınlardır. Başları önlerinde ve dik bir şekilde kendinden emin yürürler. Bir toplulukta yürüdükleri zaman kendilerini o ortamda her zaman ön plana çıkarırlar. Aslan kadını ne yapması gerektiğini nerede nasıl davranması gerektiğini önceden bilen bir kadındır. Bir başkası tarafından asla yönlendirilmek istenmezler. Eşi tarafından biri ona yön verdiği zaman çılgına dönerler. Çünkü aslan kadını emir almayı asla sevmezler. Aslan burcu kadınları sözünün eri bir kadındır. Bir kez bir konuda karar verdimi asla kararından dönmez ve güvenilir kadınların arasındadır. Aslan kadını erkeğinden daha başarılı ve yere sağlam basan kadındır. Aslan kadını gece hayatını çok sever. Sürekli şık giyinmeyi seven en moda trend kıyafetleri seçen ve şıklığından asla ödün vermeyen kadındır. Aslan kadını aslan erkeği kadar özgürlükçüdür. Kimse onu kısıtlayamaz. Asla kıskanılmaktan hoşlanmaz. Ama son derece de kıskançtır. Erkeğini çok kıskanır ve kimse ile paylaşmaz.

aslan burcu kadını ve aşk

Aslan Burcu Kadınını Etkilemenin Yolları

Aslan burcu kadını etkilemek isteyen erkeklere tavsiyelerim olacaktır. Aslan kadınını etkilemek istiyorsanız ona güçlü olduğunu hissettirin. Ona karışmayın ve onu özgür bırakın. Aslan kadını yanında özgür olduğu birini ister. Onu kısıtlamayan ona değer veren onu gerçekten seven ona başarılı ve güçlü olduğunu hissettiren erkek aslan kadınının gönlüne sahip olmuş demektir. Aslan kadını giyimine çok önem verilir. Ve karşındaki erkeğinde bakımlı olmasını çok ister. Bu yüzden aslan kadınını etkilemek istiyorsanız kesinlikle şık ve bakımlı olmanız gerekir. Aslan kadını kıskanç erkeklerden hoşlanmaz bu yüzden kıskanç olduğunuzu aslan kadınına hissettirmeyin. Aslan kadını dürüstlüğe çok önem verir. Bu yüzden erkeğin çok dürüst olması gerekir. Çok küçük bir hatanız da bile aslan kadını bir kalemde siler ve asla bir daha affetmez. Asla aldatılmayı ihaneti kabul etmez. Bu yüzden aslan kadınını etkilemek istiyorsanız ilk işiniz ona karşı dürüst ve samimi olmanızdır.

Aslan Burcunun Duygusal Özellikleri

Aslan burç kadını için dürüstlük aşktan önce gelir. Bir ilişkide en önemli şey dürüstlük ve sadakattir. Aslan kadını bir yere gittiği zaman asla hesap vermez. Kısıtlanmaya asla gelmez. Aslan kadın kuş gibi özgür olmak ister. Bu yüzden aslan kadınını sevmişseniz çok dikkatli olmanız gerekir. Aslan kadını ile bir alış verişe ya da yemeğe gittiğiniz zaman asla aslan kadınına parayı ödetmeyin asla aslan kadının yanında para konusu açmayın. Aslan kadını kendini güvende hissetmek ister. Sarılacak sığınacak bir liman ister. Limanın güvende olduğunu anladığı zamanda asla o erkeği bırakmaz. Onun yanında yani aslan kadının yanında her zaman kendinizi güçlü gösterin asla kendinizi övmeyin. Bırakın da o sizdeki cevheri fark etsin. O sizi sevsin ve sizi görsün. Aslan kadınına onu ne kadar çok sevdiğiniz ve onu asla bırakmayacağınızı ona ne kadar güçlü olduğunu söyleyin. Aslan burçlar içinde kadını övülmekten çok hoşlanır.

Aslan burcu kadınını etkilemenin yolları nelerdir ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git