Akrep Burcu Erkeğini Ne Mutlu Eder ?

Akrep Burcu Erkeğini Ne Mutlu Eder ?
12 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 520 kez okundu.

Akrep burcu erkeğini ne mutlu eder ? Genellikle koyu giyinmeyi severler. Açık renkli kıyafetler onları mutlu etmez. Güçsüz insanlardan hiç hoşlanmazlar. Güçlü insanlar güçlü kadınlar onları hep cezbeder. Hayatı daima zevkleri doğrultusunda yaşamak isterler ve bu doğrultuda hareket ederler.

Duyarsız insanlar onları aşırı derecede mutsuz eder. Hayatına alacağı kişinin duyarlı ve vicdanlı olması gerekir. Duygusal oldukları için romantik insanlardır her ne kadar dışarıdan öyle görünmeseler de. Duyarlı insanlar oldukları için bazı konularda çekingen olabiliyorlar. Ve sürekli konuşan insanlardan uzak durmayı seçerler.


Akrep erkeği, söylediklerinin yapılmadığı zaman çok huysuz olur. Kısıtlanmalardan hoşlanmadıkları için özgürlüklerine çok düşkündürler. Genellikle sinirli ve huysuz göründükleri için onları mutlu etmek zor olarak bilinir ancak akrep burcu erkeğini mutlu etmek için sadece dediklerini uygulamak ve sözünden çıkmamak yeterlidir.

Akrep burcu erkekleri, özgürlükleri kısıtlanırsa mutsuz olurlar. Yumuşak ve sakin huylu insanlarla anlaşamazlar ve mutlu olamazlar. Onlar için hayatındaki kişiyle mutlu olmak için sert ve aşk dolu kavgalar etmeleri gerekmektedir.

Ev hayatı onları çok mutlu eder. Sosyal hayatı da hareketli olmasına rağmen tam bir ev kuşudur. Arkadaşlarıyla bol bol vakit geçirmesine rağmen bir anda evi özler ve koşa koşa evine gider. Eğlenmesini ve eğlendirmesini bildiği için ortamlarda sadece kendini değil arkadaşlarını da mutlu eder.

Akrep burcu erkeği, belirsizlikten hoşlanmadığı için onun ortamı ve kararları net olmalıdır. İnsanları kolaylıkla çözdükleri için zor insanlar onları mutlu eder çünkü uğraşacak ve inceleyerek yeni şeyler öğreneceklerdir.

Akrep burcu erkeğini ne mutlu eder ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git