Akrep Burcu Erkeği Nasıl Tavlanır ?

Akrep Burcu Erkeği Nasıl Tavlanır ?
16 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 844 kez okundu.

Akrep burcu erkeği nasıl tavlanır ? Akrep burcu erkeğine aşıksanız ve onu tavlamak istiyorsanız kesinlikle bu makaleyi okumanızda fayda olacaktır. Çünkü akrep burcu erkeği tavlamanın ilk yolu onu daha yakından tanımaktan geçer. Sizlere ilk başta akrep burcu erkeğin özelliklerini anlatacağım daha sonra onu tavlamanız için sizlere birkaç öneride bulunacağım.

Akrep burcu erkeğine aşık olunacak en güzel yeri gözleridir. Onun öyle gözleri vardır ki ne duygular, fırtınalar yaşarsa onun gözlerinde yer bulur kendine. Ayrıca akrep burcu erkeğin dudakları da onu ayrı kılmıştır.

Akrep erkeği son derece arzu ve istekli bir kişiliğe sahiptir. Bu arzu ve isteği sayesinde istediği her şeyi elde etmektedir. Zaten onu diğer burçlardan ayıran özelliği arzu ve isteği sayesinde bir şeyler başarmasıdır. Akrep burcu erkeği bunu aşk hayatında da gösterir. Eğer bir kıza aşık olursa onunla sonuna kadar gitmek için her şeyi yapar. Bunun için akrep burcu erkeğine aşık olmakla en iyi seçimi yapmış oldunuz.

Akrep Burcu Erkeğini Tavlamanın Yolları

akrep burcu erkeğini tavlamanın yolları
Adım bir: akrep burcu erkeği tavlamak için arzulu ve istekli olmalısınız. Akrep burcu erkeği istekli ve arzulu kadınlardan hoşlanır. Adım iki: akrep burcu erkeği ailesine çok değer verir. Özellikle anneleri onlar için çok değerlidir. Kaynana ile gelecek adına aranızı iyi tutun.  Adım üç: akrep burcu erkeğini tavlamanız için ona yakın durun. Ve onun sert mizacından yararlanın. Akrep burcu erkeğin iş hayatı da aşk hayatı gibi arzuların peşinde gerçekleşir. Yanı iş hayatı başarılarla doludur. Akrep burcu erkeğin gizemli oluşu onu kadınların ilgi odağı yapmıştır. Örneğin dıştan çok sempatik, seve can görünen akrep burcu erkeğine aldanmayın içinde çok ser bir kabukta yaşamaktadır.

Akrep burcu erkeğini tavlamak istiyorsanız onun zaaflarını, istek ve arzularını iyi tanımalı ve buna göre hareket etmelisiniz. Cinsel dürtüleri gelişmiş, çok tutkulu bir burçtur. En güzel ve en tutkulu aşk yaşayabileceğiniz burç kesinlikle akrep burcudur. Akrep burcu zor aşık olur fakat aşık olduğunda gözü sevdiği kişiden başka hiçbir şey görmez. Akrep ile ile çok tutkulu bir aşk yaşayabilirsiniz. Fakat önce onu tavlamanız gerekiyor. Bu burç erkeği erkeği görsele çok önem verir. Bu nedenle sık sık dişiliğinizi ön plana çıkaracak kıyafetler tercih etmeli ve onu tahrik edici sözler söylemelisiniz. Sizin kendisine uygun olduğunuzu düşündüğü an sizi sahiplenir ve kendi dünyasının içine alır. Akrep burçları için ilişkide güven olmazsa olmazdır. Fakat güvenmediği bir insana tüm benliğini tam anlamı ile açmaz. Fakat size gerçekten güvendiği anda tüm her şeyini sizinle paylaşır.

Aşk hayatında yeniliklere açıktır fakat aşk hayatını gizli yaşamaya sever. Aşk hayatına kimsenin burnunu sokmasına ve kendini söz sahibi hissetmesine izin vermez. Aynı zamanda, özel hayatını başka insanlarla paylaşan kişilerle bir arada olmak istemez. Akrep burcu erkeği, sevdiği kadını çok sahiplenir. Başkasının ona kendisi gibi hissedeceğini düşünmek bile istemez ve onu başına gelebilecek tüm kötülüklerden korumaya çalışır. Akrep erkeği, aynı şekilde sevildiği kadın tarafından sahiplenilmek ve kıskanılmak ister. Aşk hayatını canlandırmanın sürekli bir yolunu bulur. Yaptığı sürprizlerle sevgilisinin gönlünü kazanmayı çok iyi bilir. Önemsemediğini hissettiği anda kendisi daha çok karşısındakini önemser ve onun için elinden gelenin fazlasını yapmaya hazırdır. İlişkileri bu nedenle hep genellikle uzun soluklu olur. Sevdiği insanın her zaman yanında olmaktan gurur duyar ve onundan bir an bile ayrı kalmak istemez.

Akrep burcu erkeği nasıl tavlanır ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git