Akrep Burcu Erkeği Çekici Midir ?

Akrep Burcu Erkeği Çekici Midir ?
2 Ağustos 2017 tarihinde eklendi, 151 kez okundu.

Akrep burcu erkeği çekici midir ? Akrep burcu erkeği, her zaman karizmatiktir ve en çekici burçlar arasında yer alır. Akrep burcunun cazibesi ve çekiciliği farklıdır. Karşısındaki insanı nasıl etkileyebileceğini çok iyi bilir. Bu özelliği sayesinde çok rahat farklı ortamlara katılabilir ve yeni yeni insanlar tanıyabilir. Kendini sevdirmek için özel bir çaba saf etmez. Akrep burcunun en önemli özelliği, aşk ve cinsel yaşantısında çok başarılı ve tutkulu olmasıdır. Akrep burcu erkeği ile aşk yaşayan biri başka burçtan biri ile zor anlaşır. Tüm kriterleri en üst seviyede yaşayan akrep burcu erkekleri, partnerini nasıl mutlu edeceğini çok iyi bilirler. Bu konularda başarılı olmak, onun öz güvenini en üst seviyelere çıkarır.

Kendine özgü küçük taktikleri ile partnerini mutlu etmeyi bilir. Onun ruhunu okşayacak sürprizler yaparak onu kendine yakınlaştırmaya çalışır. Akrep erkeği, çok yakışıklı olmasa bile karizmatik bir yapıya sahiptir. Karşısındaki insanı nasıl etkileyebileceğini çok iyi bilir. Sakin ve soğuk kanlı bir yapıya sahiptir. Bunun yanında çok gururludur ve istenilmediğini anladığı bir ortamda asla durmayı tercih etmez. Hayatındaki hiç kimseyi aldatmaz ve aldatılmaktan da hoşlanmaz. Birisinin kendisine yalan söylediğini anladığı anda oradan uzaklaşır ve o insanla olan tüm muhabbetini bir anda bitirir.

Tüm duyguları uçlarda yaşamayı seven akrep burcu, sevdiği kadını tüm hücrelerine kadar benimser ve onun mutlu olması için ne gerekiyorsa yapmaya hazırdır. Kendisinden çok etrafındakileri düşünür. Onları mutlu etmek için elinden gelen ne varsa yapmaya hazırdır. Akrep insanı, sevdiği insanı sahiplenir ve çok sevdiği zaman gözü ondan başkasını görmez. Bu özelliği sayesinde tam bir aşk insanı olarak bilinir. Sevdiği insan ile yeni şeyler denemek ve keşfetmekten büyük keyif alır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git