Kahve Falında Ters J Harfi Görmek

Kahve Falında Ters J Harfi Görmek
16 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 947 kez okundu.

Kahve falında ters J harfi görmek, çok yakın bir zaman içinde deniz kenarında ikamet eden bir akrabanıza ziyarette bulunacağınızın veya deniz kenarı bir yerleşim yerine seyahat edeceğinizin göstergesidir. Yapacağınız bu ziyaret veya seyahat sonucunda mavinin verdiği huzur ile içiniz mutluluk duygusu ile dolacak ve hayata bakış açınız değişerek yenilenmiş olarak devam edeceksiniz demektir.

Kahve Falında Ters J Harfi Görmek Ne Anlama Gelir?falda ters j harfi görmek

Falda ters J harfi görmek çok sevdiğiniz ve isminin içinde J harfi bulunan bir kişi ile küçük bir münakaşa yaşayacağınızı da temsil ediyor olabilir.  Fal fincanında ters J harfi görmek, yenilenmiş, eski duygu ve düşüncelerinden arınmış olarak hayata devam edeceğinizi gösterir. Ters J harfinin müjdelediği deniz kenarına seyahat ile birlikte stres ve sıkıntılarınız son bulacak içinizdeki tüm kötülüklerden ve olumsuz enerjiden arınmış olarak devam edeceksiniz. Mavinin verdiği huzur sayesinde, yolunda gitmeyen herşey de rayına girecek ve huzurlu günler kapıda demektir. Kim bilir belki de bu seyahat sonunda tanışacağınız yeni bir kişi ile de hayatınıza devam edecek olabilirsiniz. Etrafınıza dikkatli bakmakta fayda var!

Falda Ters J Harfi

Ters J harfi görmek bir diğer anlamı ile, isminin içinde J harfi bulunan bir yakınınız ya da arkadaşınız ile küçük bir tartışma yaşayacağınızdır. Ancak bu tartışma konusunda kaygılanmanıza gerek yok çünkü küçük bir inatlaşma ile ortaya çıkan bu tartışma yine karşılıklı inatlarınızı bir kenara koyarak konuşmanız ile hallolabilecektir. İyi tarafında düşündüğümüzde bu tartışma yakınınız veya arkadaşınız ile aranızdaki bağı kuvvetlendirecek, fal sahibinin hayatında ne denli önemli bir yeri olduğuna vurgu yapacaktır.

Kahve falında ters j harfi görmek görmek ne anlama gelir ? Ne demektir, neye işaret eder ? Falda ters j harfi görmenin anlamı ve ters j harfi kahve falı yorumu.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git