Kahve Falında Patika Görmek

Kahve Falında Patika Görmek
13 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 1.440 kez okundu.

Kahve falında patika görmek, genelde hedefleriniz ve hayalleriniz önündeki engel olarak yorumlanır. Sıkıntılı, mutsuz bir dönem geçirdiğinizi ancak bu sıkıntının yakında sona ereceğini, mutlu ve huzurlu günlerinizin çok yakın olduğunu söyler.

Sıkıntıların, gurbetin, perişanlığın, zorluğun sembolüdür. Hayatınızda bazı konularda rekabet halinde olduğunuz insanlar olabilir. Bu dönemde rakipleriniz çok üstünüze gelebilir, sizi çok sıkıştırabilir ve zor durumda bırakabilir. İş hayatınızda ve eğitim hayatınızda hatta bazen sosyal hayatınızda bile daha iyi olmak için, daha başarılı olmak için mücadele etmek zorunda kalacağınız bazı problemler olacağının habercisidir. Aşk hayatınızda da bazı problemlerle karşılaşacağınızın habercisidir. Sevgiliniz ya da eşiniz arkanızdan iş çeviriyor olabilir. Bu öğrendiğinizde sizi mutsuz edebilecek bir şey olabilir. Hatta aldatmak bile olabilir. Bu duruma karşı hazırlı ve tedbirli olmanız sizin için daha doğru olacaktır. Uzaktaki sevdiklerinizi çok özlediğiniz anlamına da gelebilir. Bu dönem içinde bu özlemi dindirecek bir kavuşma yaşanabilir. Sevdiklerinizle sizi çok mutlu edecek anlar yaşayabilirsiniz. Aynı zamanda zenginliğin, mertliğin, hayalin ve gücün de sembolüdür. Ancak bu yorumlardan hangisinin size ait olduğunu belirlemek için fincandaki diğer sembolleri de doğru şekilde yorumlamanız gerekir. Sadece patika sembolünün anlamını bilerek yorum yapmanız yanlış sonuçlara varmanıza neden olacaktır.

Devlet işini de işaret eder. Devlet le bir işiniz olacak ve bu iş tam istediğiniz gibi sonuçlanacak. Devlet işlerinizi halledebilecek oldukça nüfuzlu birinin size oldukça yardımı dokunacak bu süreçte. Aynı zamanda yükselmeye ve şöhrete kavuşmaya da işarettir. Hak ettiğiniz mevkilere sonunda geliyorsunuz. Yaptığınız işte zirveye çıkacaksınız ve herkes sizden bahsedecek. Aman nazara gelmekten korunun, bol bol dualarınızı okuyun. Şanslı olduğunuz bir dönemle birlikte aynı zamanda yıldızınızın da düşük olduğu bir döneme giriyorsunuz ve nazara gelmeniz kaçınılmaz olacaktır bu durumda. Mutlaka önleminizi alın. Etrafında bir insan kalabalığı var ise bu çok hayırlı bir iş olacağına yorumlanır. Çok yakında bir çok tanıdığının toplandığı bir kutlama yapacak. Evli ise bu çocuğu olacağını öğrenip tanıdıklarına ziyafet çekecek diye yorumlanırken, bekar ise eğer, bu kutlama düğünü gösterir, çok yakında sevdiğiyle dünya evine girecektir. Bu kalabalık kazanın yanında göründüğünden bu evlilik çok bereketli ve çok huzurlu, mutlu bir evlilik olacak, tüm ömür boyunca mutlu olunacaktır. Ve evlenilecek kişi fal sahibinin hayatına tüm bereketiyle girecek, maddi anlamda da manevi anlamda da oldukça bolluk yaşanacak günler gelecektir çok yakında.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git