Kahve Falında Ördek Kafası Görmek

29.06.2020
Kahve Falında Ördek Kafası Görmek

Kahve falında ördek kafası görmek, bu günlerde hiç mutlu olmadığınız kadar mutlu olacaksınız, kendinizi çok iyi hissedecek ve etrafa pozitif enerji saçacaksınız. Bu ruh haliniz işleriniz iyi gitmesi yüzünden olacak ve tahmin ettiğinizden daha iyi bir hayata doğru yavaş yavaş ilerleyeceksiniz. Yakın zamanda sevdiğiniz bir arkadaşınız sizi sürpriz yapabilir, bu sürpriz size ne kadar değer verdiğini gösterecek ve arkadaşlığınızın yıllar boyunca sürüp gidecek olacağını bir kez daha anlayacaksınız, beraber duygusal dakikalar geçirebilirsiniz.

Aşk konusunda ise hiç olmadığınız kadar şanslı olacaksınız, kendinizi gerçek sevginin kollarına bırakacak ve hiç güvenmediğiniz kadar çok güveneceksiniz. Uzun zaman sonra ilk defa kendinize büyük bir şey alabilirsiniz, biraz paraya kıyacaksınız ama bu küçük jest sizi kendi kendinize çok mutlu edecek.

Aşk Hayatı

Aşık olmayı özlemiş gibi bir haliniz var, sevdiğiniz kişiyle beraber uzun saatler boyunca sohbet etmeyi, romantik akşam yemekleri yemeyi özlemişsiniz. Sizin içiniz aşkla dolu ama bir türlü onu verecek kişiyi bulamamışsınız. Fakat bu dönem içinizdeki aşkı birine dökme vakti gelecek, gerçek aşkı bulacak ve güzel bir ilişkiye başlayacaksınız. Eskiden yaşadığınız talihsiz ilişkiler sizin için ders olmuş gibi görünüyor, bu yüzden bu sefer daha deneyimli olacaksınız ve hataya yer vermeyeceksiniz. Şanslısınız ki, partneriniz de tıpkı sizin gibi hataların ders almış biri, gerçekten sevmek ve sevilmek istiyor.

Bu yüzden birbirinizin ruh eşi olacaksınız, olaylara aynı pencereden bakacak ve aynı şeylere güleceksiniz. Kısa bir süre içinde aileleri bile tanıştırmak ve daha ciddi bir yola girmek isteyebilirsiniz. Partnerinizin ailesiyle de çok iyi anlaşacaksınız, tam birbirinize ait olduğunuzu bir kere daha anlayacaksınız. Sizi kendi evlatlarından hiç ayırmayacaklar, sevgi dolu bir aileye gideceksiniz. Bu yüzden kendinizi çok şanslı hissedeceksiniz, mutlu günler sizi bekliyor.

Para

Uzun zamandır nasıl rahat bir şekilde para kazanmanın yollarını arıyormuş gibi bir haliniz var, araştırmalarınız bu dönem son bulacak çünkü aradığınız şeyi bulacaksınız. İstediğiniz şekilde para kazanmak için gerekli olan her şeyi yerine getirmeye başlayacak ve beraberinde başarılı da olacaksınız. Size yapamazsın diyenlere bir bir nasıl başardığınızı göstereceksiniz ve ciddi paralar kazanmaya başlayacaksınız. Elbette bu işler bir anda olmadığı için ilk başta acaba sorusu kafanızda çok dolanabilir, fakat sabırlı olursanız her şey daha güzel olacak, istediğiniz kazancı elde etmek için tek yapmanız gereken sabırlı olmak, azimli bir yapıya sahip olduğunuz için kısa sürede ilerleyeceksiniz.

Hedeflerinize giden yolda hiçbir engebe çıkmayacak, her şey tam hayalinizdeki gibi olacak. Çevrenizdeki sevdiklerinizin de desteğini göreceksiniz ve ne kadar şanslı olduğunuzu hissedeceksiniz. Maddi anlamda yavaş yavaş refaha ereceksiniz, çok uzun zamandır istediğiniz arabayı bu dönem içinde alabileceksiniz gibi gözüküyor. Şans sizinle beraber olacak, yüzünüz hep gülecek ve asla pes etmezseniz bu yıllarca devam edecek.

Aile ve Yaşam Alanı

Bu dönem kendi ailenizi kurmak için ilk adımı atacaksınız, uzun zamandır bir ilişki içinde olduğunuz gözüküyor ve bu kişiyle evliliği başından beri düşünüyorsunuz. Hayalinizi gerçekleştirmenize çok az kaldı, hiçbir sorun çıkmadan kendi yuvanızı kurabileceksiniz. Kimse size bu konuda karşı çıkmayacak, aile olmak için can atarken destekler de hiç bitmeyecek. Rüya gibi bir düğün sizi bekliyor olacak, tüm sevdikleriniz yanınızda olacak ve en önemlisi hayallerinizdeki gibi bir düğün gerçekleştireceksiniz, ne eksik ne fazla…

Kendi yaşam alanınız ise sizin tatlı yuvanız olacak, dekorasyonu partneriniz ile beraber gerçekleştireceğiniz gözüküyor, kaliteli ama bir o kadarda tarzınızı yansıtan parçalar seçeceksiniz ve çok samimi bir ortam oluşturacaksınız. Evinizde misafir eksik olmayacak gibi görünüyor, yuvanızı tüm sevdiklerinize açacaksınız ve burada güzel yemekler yiyecek, hoş sohbetler edeceksiniz. İyi bir ev sahibi olacağınız belli, bu tutumunuz herkes tarafından taktir görecek. Evliliğiniz birkaç sene içinde bebekle taçlanacak, hatta iki bebekle birden diyebiliriz, sürprizlere hazır olun.

İş ve Kariyer

Artık kendi ayaklarınız üzerinde durmaya başlayacaksınız, iş hayatına kısa bir süre içinde giriş yapacaksınız gibi görünüyor. Okul hayatınız boyunca oldukça başarılı bir öğrenci olmuşsunuz gibi görünüyor, bu çabalarınızın karşılığını iyi bir kariyer hayatı ile alacaksınız. Staj yaptığınız yer sizi işe başlamanız için çağırabilir, böyle önemli bir fırsat karşısında çok mutlu olacaksınız ve heyecanlanacaksınız gibi gözüküyor.

Hayallerinizdeki mesleğe adım adım ulaşacaksınız. İlk işiniz diye sıkıntı çeker miyim acaba diye düşünmeyin, çünkü hiçbir sorun yaşamayacaksınız, çalışma arkadaşlarınız çok anlayışlı ve yardımsever insanlar gibi görünüyor, zorlandığınız anda yardımda bulunacaklar ve bu sayede işe çok hızlı bir şekilde adapte olabileceksiniz. İş saatleri sayesinde de düzenli bir hayata geçiş yapacaksınız, artık daha disiplinli biri olacaksınız, her şeyi saatinde yapacak ve ileriyi atıp sıkışmayacaksınız. Azimli tavrınız patronlarınız tarafından da fark edilecek ve kısa süre içinde yükseleceksiniz, bu sayede maaşını ve işe olan bağlılığınız da artacak, kendinize daha fazla güvenmeye başlayacaksınız, şans sizinle beraber olacak.

Sağlık

Çok daha sağlıklı olduğunuz bir döneme giriş yapacaksınız, artık kendiniz ile daha fazla barışık olacaksınız ve tüm bunları cildinizdeki değişimler ile yapacaksınız. Uzun zamandır bazı cilt problemleri ile mücadele etmişsiniz gibi gözüküyor, bu dönem eşsiz bakım sağlayacak ve kesin çözüm sunacak bir tedavi yöntemi ile karşılaşacaksınız ve bu sayede tüm problemlerinizden kurtulacaksınız, kendiniz ile daha barışık olacaksınız, yüzünüzü gizlemek zorunda kalmayacaksınız, hayata bir daha bağlanacaksınız diyebiliriz. Çünkü uzun zamandır depresyonda olduğunuzun bir hayatınız varmış, sosyalleşmek istemiyor ve kimseyle görüşmüyormuşsunuz.

Bu tutumunuz size zarar olarak dönmüş ancak şimdi tüm bunlardan kurtulacaksınız ve kendinizi sokağa atacaksınız. Uzun zamandır gidemediğiniz yerlere gidecek, arkadaşlarınızla keyifli dakikalar geçireceksiniz. Hemde tüm bunları yaparken eskisi gibi utangaç olmayacaksınız, artık daha girişken bir yapıya sahip olacaksınız. Ruhsal sağlığınızın yerine gelmesi tüm sevdiklerinizi çok mutlu edecek ve sizinle gurur duyacaklar, kısa zamanda geçirmiş olduğunuz bu değişim böyle sıkıntıları olan herkese umut olacak, kendinizi daha fazla şanslı hissedeceksiniz.

Daha Fazla Kaynak:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.