Kahve Falında Oltayla Balık Tutmak

Kahve Falında Oltayla Balık Tutmak
25 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 2.327 kez okundu.

Kahve falında oltayla balık tutmak çok farklı ve hayırlı anlamlara gelebilir. Fal fincanında balık simgesi hayra ve güzel yorumlara tabi olunur, balık kısmettir gördüğünüz balığın hayatınızda ciddi şekil de önemli şeylerin olacağı yeni kişilerin hayatınıza gireceği ve kişilerin size maddi ve maddi anlam da ummadığınız kadar yarar getireceğidir.
Kahve falında görülen oltayla balık tutmak oltanın anlamı ise maddi iş arayan kişinin iş bulacağı, çevresin de beklemediği bir kişinin ona yarar sağlayacak ona yardımcı olacak.

Kahve Falında Oltayla Balık Tutmak Ne Anlama Gelir?falda oltayla balık tutmak

Falda oltayla balık tutmak bazı yorumculara göre ise balık sayısına göre anlamlandırılır. Oltanın başka anlamı ise kısmettir evlenmek isteyenin yakında evleneceği, bebek sahibi olmak isteyenlerin bebek sahibi olacağı, öğrenci ise derslerin de sınavların da başarısız geçen dönemin sonunda başarılı olacağı, oltayla tutulan balık kişinin yararına olan bir şeyin gerçekleşeceğidir sizde falınızda balığı oltayla tutarsanız dileğinizin veya dile diklerinizin gerçekleşmesine az kaldığına işarettir.

Kahve falında oltayla balık tuttuğunu görmek ne anlama gelir ? Ne demektir, neye işaret eder ? Falda oltayla tuttuğunu görmenin anlamı ve oltayla balık tutmak kahve falı yorumu.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git