Olta

Olta
9 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 1.257 kez okundu.

Kahve falında olta görmek, yaşayacağı olumlu ve güzel olayların habercisidir. Bu olaylar yalnızca fal sahibini değil yakın çevresindeki insanları da oldukça etkilemektedir ve onları da hayli mutlu edecektir. Hayatında yer bulan endişe ve kaygıların artık sona ereceğine yerini mutluluk ve huzur dolu günlere bırakacağına işaret etmektedir.

falda olta görmek

Falda olta görmek, içinde bulunduğu olay ve durumların, yakın zamanda yaptığı tercihlerin ona başarı ve mutluluk getireceğinin göstergesidir. Tercihlerini bu yönde yapmakla belki de son zamanlarda verdiği en mantıklı kararı vermiştir. En kısa zamanda bu kararlarının neticesini alacak ve uzun yıllar boyunca bunun mutluluğu ile yaşayacaktır. Karar aşamasında olan bir kişi için, vereceği kararın onu mutlu edecek olan durum olacağının habercisidir. Aynı zamanda atacağı bu adım onu ve sevdiklerini derinden etkileyecek, çevresindeki saygınlığı artarak takdir ve teşekkürlere maruz kalacak demektir. Bu yorum gerek iş yaşamına gerek aşk yaşamına gerekse de eğitim yaşamına uyarlanabilir. Bir diğer anlamı, tıpkı oltasını nereye atacağını bilen iyi bir avcı gibi, ileri görüşlülüğü ve atacağı adımları hesaplayarak ilerlemenin verdiği avantaj ile başarıdan başarıya koşacağının müjdecisidir. Başarılarının birinin kutlaması bitmeden bir diğerini kutlamaya başlayacak bu şekilde çevresi tarafından gördüğü değer ve saygı artacak demektir. Bir başka yoruma göre ise, çevresi tarafından sevilen sayılan biri demektir. Sevdiklerinden gördüğü bu değer ve sevgi nedeniyle hayatı boyunca başına her ne gelirse gelsin huzurunu ve mutluluğunu kaybetmeyecek birisi olduğunun göstergesidir.

Kahve Falında Olta ile Balık Tutmak

Açıklanması en zevkli fallardan biridir ve çok farklı anlamlara da gelebilmektedir. Falında çıkan bu güzel sembolün ilginç yorumları için yazımızın devamını kesinlikle okumalıdır. Kahve ülkemizde her gün içilen ve de doyulamayan bir içecek. Haliyle her gün binlerce kahve falı bakılıyor. Huzurlu olmak demek. Sabırlı biriysen tabi. Sabırsız olmak özellikle bu sıralar işlerini daha da bozacak. Sakin ol, sinirlilik sana zarar. İşlerinde bunlara dikkat etmezsen rakiplerin seni geçecek.İşlerim kötü diye üzülme, her şey düzelecek.

İşlerin sabrın sayesinde artacak, sadece rakiplerini değil kendini geçeceksin demektir. Ama şuna dikkat etmen gerek; sabır huzur getirir aynı her şeyi zamanında yapmak gibi. Zamanıysa bekleme,yap! Eşine, arkadaşına bir şey söyleyeceksen bekleme, söyle. Yoksa işler sarpa sarabilir. Balığı kaçırmak istemezsin. İş konusunda da bekleme eğer zamanı geldiyse fakat sabırlı olmayı bil. Beklemekten korkma ve bir şey yapmadan önce zamanı mı iyice düşün. Karışık görünse de bunları yapsan iyi olur. Bu aralar dikkat et. Vakti geldiğinde sakın kaçırma. Kısacası her şeye hazırlıklı ol. Dikkatli olursan balığı kaçırmazsın!

Üç vakit’e kadar birisi ile tanışacaksın. Geçmişte yaşadıklarım kafanda karışıklığa sebep olmuştur. Bundan dolayı güven sorunu yaşamaktasın. İş hayatında yükselmelere sebep olacak projelere katılacaksın. En yakın arkadaşın tarafından bilinmedik sırların ortaya çıkacaktır. Bu da aranızın bozulmasına sebep olacaktır. Yakın bir zamanda yolculuk yapacaksın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git