Kahve Falında Olta Görmek

Kahve Falında Olta Görmek
9 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 1.616 kez okundu.

Kahve falında olta görmek, yaşayacağı olumlu ve güzel olayların habercisidir. Bu olaylar yalnızca fal sahibini değil yakın çevresindeki insanları da oldukça etkilemektedir ve onları da hayli mutlu edecektir. Hayatında yer bulan endişe ve kaygıların artık sona ereceğine yerini mutluluk ve huzur dolu günlere bırakacağına işaret etmektedir.

İçinde bulunduğu olay ve durumların, yakın zamanda yaptığı tercihlerin ona başarı ve mutluluk getireceğinin göstergesidir. Tercihlerini bu yönde yapmakla belki de son zamanlarda verdiği en mantıklı kararı vermiştir. En kısa zamanda bu kararlarının neticesini alacak ve uzun yıllar boyunca bunun mutluluğu ile yaşayacaktır. Karar aşamasında olan bir kişi için, vereceği kararın onu mutlu edecek olan durum olacağının habercisidir. Aynı zamanda atacağı bu adım onu ve sevdiklerini derinden etkileyecek, çevresindeki saygınlığı artarak takdir ve teşekkürlere maruz kalacak demektir. Bu yorum gerek iş yaşamına gerek aşk yaşamına gerekse de eğitim yaşamına uyarlanabilir. Bir diğer anlamı, tıpkı oltasını nereye atacağını bilen iyi bir avcı gibi, ileri görüşlülüğü ve atacağı adımları hesaplayarak ilerlemenin verdiği avantaj ile başarıdan başarıya koşacağının müjdecisidir. Başarılarının birinin kutlaması bitmeden bir diğerini kutlamaya başlayacak bu şekilde çevresi tarafından gördüğü değer ve saygı artacak demektir. Bir başka yoruma göre ise, çevresi tarafından sevilen sayılan biri demektir. Sevdiklerinden gördüğü bu değer ve sevgi nedeniyle hayatı boyunca başına her ne gelirse gelsin huzurunu ve mutluluğunu kaybetmeyecek birisi olduğunun göstergesidir.

Kahve Falında Olta ile Balık Tutmak

Huzurlu olmak demektir. Sabırsız olmak özellikle bu sıralar işlerini daha da bozacak. Sakin ol, sinirlilik sana zarar. İşlerinde bunlara dikkat etmezsen rakiplerin seni geçecek.İşlerim kötü diye üzülme, her şey düzelecek.

İşlerin sabrın sayesinde artacak, sadece rakiplerini değil kendini geçeceksin demektir. Ama şuna dikkat etmen gerek; sabır huzur getirir aynı her şeyi zamanında yapmak gibi. Zamanıysa bekleme,yap! Eşine, arkadaşına bir şey söyleyeceksen bekleme, söyle. Yoksa işler sarpa sarabilir. Balığı kaçırmak istemezsin. İş konusunda da bekleme eğer zamanı geldiyse fakat sabırlı olmayı bil. Beklemekten korkma ve bir şey yapmadan önce zamanı mı iyice düşün. Karışık görünse de bunları yapsan iyi olur. Bu aralar dikkat et. Vakti geldiğinde sakın kaçırma. Kısacası her şeye hazırlıklı ol. Dikkatli olursan balığı kaçırmazsın!

Üç vakit’e kadar birisi ile tanışacaksın. Geçmişte yaşadıklarım kafanda karışıklığa sebep olmuştur. Bundan dolayı güven sorunu yaşamaktasın. İş hayatında yükselmelere sebep olacak projelere katılacaksın. En yakın arkadaşın tarafından bilinmedik sırların ortaya çıkacaktır. Bu da aranızın bozulmasına sebep olacaktır. Yakın bir zamanda yolculuk yapacaksın.

Kahve Falında Oltada Balık Görmek

Mal ile yorumlanır. Kişi uzun zamandır niyet ettiği bir malın sahibi olacaktır. Fal sahibinin hayalini kurduğu şeye sahip olacağı anlamına gelir. Bu iş için biriktirdiği bir paranın üzerine ailesinden de bir miktar destek alacak ve bu sayede sahip olmak istediği şey her ne ise alacaktır.

Sizler için her şey ne kadar hayatta toz pembe gibi gözüküyor olsa bile aslında hiç de öyle olmadığını işaret etmektedir. Sizler her olaya oldukça pozitif ya da çok doğal gibi bakmayı tercih eder iseniz sadece sizler hayatınız boyunca kayıp edersiniz ve her neyi kolay bir şekilde kazanmanıza olanak var ise bunu kendiniz oldukça zor hale de getireceksiniz. Her şey sizlerin lehine ilerler iken sizler bu durumu kendinize kötü bir şekilde çevirmeyin ve sizler de mantıklı olan şeyleri yapmayı tercih edin. Bu hayatın sadece sizlere ait olduğunu bilerek davranmayı tercih eder iseniz o zaman daha iyi kazanabilecek olduğunuzu bilmeli ve sizler de ona göre davranmayı daha çok tercih etmelisiniz.

Hayatınız boyunca pek de yapmadığınız şeyleri yapmak üzere olduğunuzu ve bu yüzden de artık bir hayli zorlanmaya başlıyor olduğunuza işaret etmektedir. Bir hayat sizler için oldukça güzel bir şekilde ilerliyor iken sizler kendi elleriniz ile bunu berbat hale getirmek için o kadar çok çaba sarf ediyorsunuz ki artık kendinize bir dur demeniz gerekir ve sizler de bu esnada daha çok başkalarından çok kendinizi düşünmeyi tercih etmelisiniz. İnsanlar unutmayın ki asla sizlerin onları düşünüyor oldukları kadar sizleri düşünmüyorlar ve sizler de bu yüzden en mantıklı olan şeyi yapmalısınız.

Kahve Falında Olta Kancası Görmek

Zorlu bir dönemin ardından gelecek ferahlığa işarettir. Kişi kısa süreli sıkıntılı bir dönem geçirecek sonrasında ise aydınlığa çıkacaktır. Bu sıkıntılı süreç maddi olabileceği gibi duygusal yada sağlıkla alakalı bir sıkıntı süreci de olabilir. Bu dönemin sonrasında ise aydınlığa kavuşulacaktır. Genellikle bir destekçi bir yardımcı aracılığı ile hedefe ulaşmak anlamına geldiğinden bu aydınlığa çıkma sürecinde de yine birilerinin desteği olacaktır. Bu destek sıkıntının nedenine göre maddi ya da manevi olabilir.

İyi niyetli, merhametli, sevecen ve seni çok seven bir eşe sahip olduğun görünüyor. Böylesine iyi bir insanı ara sıra gereksiz yere üzüyor gibisin. Onun senden beklediği sadece biraz zaman ayırıp, ona ilgi göstermen. Belki hafta sonu için ona ufak bir tatil sürprizi ayarlayabilirsin. Üstelik bu tatil ikinize de iyi gelecek. Yeni bir işe atılım söz konusu olabilir. Üstelik bu yeni iş bol kazanç sağlayacağa da benziyor. Düğün hazırlıkları için maddi sıkıntıda olduğun şu günlerde bu kazançlı iş sana ilaç gibi gelecek. Düğün sonrası uçakla veya vapurla gidilen uzun bir yol görünüyor. Sanırım bu yolculuk balayı için sevdiğinle birlikte gideceğin tatil gibi duruyor.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git