Kahve Falında Ölmüş Bebek Görmek

Kahve Falında Ölmüş Bebek Görmek
14 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 2.186 kez okundu.

Kahve falında ölmüş bebek görmek kısa bir süre içinde sıkıntılı zamanların yaşanacağına işaret eder. Problemler yaşayacak ve bundan ötürü çok üzüleceksiniz. İşlerinizde bir takım pürüzler ortaya çıkacak. Oluşan bu pürüzlerden dolayı çevrenizdeki kişileri yargılamadan önce kendi hatalarınızın farkına varmanız işlerinizin yakın zamanda düzelmesine ve sıkıntılarınızdan kurtulmanızı sağlayacak. Fal sahibi evli ve çocuğu varsa uzun ömürlü olacakları şeklinde yorumlanır. Eğer fal baktıran kişi bekar ise yakın bir zamanda hayırlı bir evlilik yapacak ve bebek sahibi olacak.

Kahve Falında Ölmüş Bebek Görmek Ne Anlama Gelir?falda ölmüş bebek görmek

Falda ölmüş bebek görmek diğer bir anlamı ile tarımla uğraşan kişilerin işlerinde maddi kayba uğramasına, içinde bulunan senenin kurak geçeceğine bundan dolayı ürünlerinin zarara uğramasına neden olacağıdır. Arkadaşlarınız ve aileniz yardımınıza koşacak ve bu sayede sıkıntılarınızı çözerek sizi dertten kurtaracaklar. Beklediğiniz bir haberin müjdesini alacaksınız. Güvenilmez kişilerle olan ilişkilerinizi kesecek. Çevrenizde yer alan herkesin sizinle gurur duymasını sağlayacaksınız.

Kahve falında ölmüş bebek görmek ne anlama gelir ? Ne demektir, neye işaret eder ? Falda ölmüş bebek görmenin anlamı ve ölmüş bebek kahve falı yorumu.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git