Kahve Falında Midilli Görmek

Kahve Falında Midilli Görmek
21 Ekim 2015 tarihinde eklendi, 1.888 kez okundu.

Kahve falında midilli görmek, küçük heyecanlara işaret olur. Şu sıralar hayatınızda yolunda gitmeyen bir süreçtesiniz. Hafif de olsa keyfiniz kaçık ve deşarj olmaya ihtiyacınız var. Yine de bunun için fırsat yaratamıyorsunuz. Fakat sizi bekleyen bir sürpriz var. Yakın zamanda sizin planlamadığınız bir tatile ya da hava değişikliğine çıkabilirsiniz. Bu size ilaç gibi gelecektir. Eğer  üzerinde biri varsa, duygusal anlamda sizi tatmin eden bir eşe sahipsiniz ve çoğu çevreniz içinde en şanslı olan çift sizsiniz. Aranızdaki şu kimseye benzetilemeyen bağ, yakınlarınız tarafından yapmacık olarak görülecek kadar pürüzsüz.

Eğer binen sizseniz, evinizde bir kaç değişim olabilir. Dekorasyon hakkındaki düşüncelerinizi sonunda plandan uygulama aşamasına geçiriyorsunuz ve herkes bu durumdan memnun kalıyor. Renkler konusundaki başarınız ve hayal gücünüz en büyük yardımcınız. Bazen anlaşılmaz biri gibi görünebilirsiniz. Hatta siz bile kendinizden ve potansiyelinizden şüphe edebilirsiniz. Yine de vazgeçmemelisiniz. Yeteri kadar uğraşılmış ve düşünülmüş çalışmalarınız, sonunda sizi bile şaşırtacak derecede güzel olacaktır.

Çok kısmetli bir insansın. Artık sende bir aile olacaksın. En kısa zamanda düğün görünüyor. Sağlıklı bir bebek de kucağınıza alacaksınız. Bereket ve bolluk evinize dolacak. Sağlığın hakkında bir sıkıntı var. Ama en kısa zamanda sağlığına kavuşacaksın. Uzun ömür, sevgi dolu birliğe adım atmalısın.

Ne kadar şanslı bir insan olduğunuzu ve çok vefakar bir eşe sahip olduğunuzu bu dönemde daha iyi anlayacaksınız. Kısa bir süre yatağa bağlı kalmanıza neden olacak bir rahatsızlığını olacak ama tedavinizin sonucunda eskisinden daha iyi hissedeceksiniz. Eski dostların sizi ziyarete gelemsi moralinizi oldukça yükseltecek. Maddi konularda bunalmaya başladığını anda imdadınıza evlatlarınız yetişiyor.

İş hayatınızda beklenmedik değişmeler olacağını gösterir. Sevdiğini bir kişinin ağzından duyacağınız sözler nedeni ile incineceğinize işaret eder. İleride sevgi ve mutluluk dolu bir aile kuracaksınız. Mutlu olduğunuz anlarda sizi kıskanan bazı kişiler var demektir. Geçmişte yaptığınız hatalarınızdan ders çıkartarak ileriye daha sağlam adımlarla gitmelisiniz.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git