Kahve Falında Kundak Görmek

Kahve Falında Kundak Görmek
17 Ekim 2015 tarihinde eklendi, 1.150 kez okundu.

Kahve falında kundak görmek, çoğunlukla hayırlı olayların gerçekleşeceği şeklinde yorumlanır. Kişi çevresindeki kişilerle sıcak ilişkilerde bulunan, sevecen, hoş sohbetli ve insanlarla muhabbet etmekten çok hoşlanan bir kişiliğinin olduğuna işaret etmekte. Fal sahibinin çevresindeki insanlarla kurduğu bu iletişim sayesinde çok mutlu olacağına delalet eder. Çok olumlu gelişmelerin yaşayacağına işaret eder. Eğer kişi evli ve çocuğu varsa, çocuğundan her konuda memnun olacağına ve bütün çabalarının neticesini alacağını ifade eder. Eğer erkekse sıkıntı ve zorlukların sonlanacağına işaret eder. Hayatının bundan sonraki sürecinde hep mutlu ve mesut olacak. Ferah ve rahat bir ömre kavuşacak fal sahibi. Arzu ettiği mutluluk kapısını çalacak.

Bu sembolün diğer önemli bir yorumu ise sevdiği insanın çok nazlı bir karakterinin olduğuna ve fal sahibinin sevdiği insanın kaybetmemek için her türlü nazına katlanan hoşgörülü bir kişiliğinin olduğu ifade edilir. Çevresi tarafından çok beğenilen ve sevilen bir kişiliğe sahip olduğuna delalet eder. Fal sahibinin çok şanslı bir kişi olduğu şeklinde de yorumlanır çoğu zaman. Hayalini kurduğu şeylerin fazlasıyla gerçekleşeceğine, yaşamının bundan sonraki sürecinde huzur ve güzelliklerin yaşanacağına, kazançlı ve bereketli bir geleceğinin olacağı şeklinde yorumlanılır.

Büyük işlere senden daha iyi lider bulunmaz ancak çekimser tavrın hep geri planda kalmana neden oluyor.Kalbindeki kişiyle ilgili şüphelerin yersiz, o kişinin gözü senden başkasını görmüyor, tek hayali seninle kuracağı mutlu bir yuva. Bu hayalini gerçekleştirmek için canla başla çalışıyor, ona haksızlık etmekten vazgeçersen mutlu bir evliliğe doğru yol alacaksınız.

Kahve Falında Kundakta Bebek Görmek

Fal sahibinin eline bir fırsat geçeceği ve bu fırsatı iyi değerlendirecek olursa bu küçücük fırsatın gün geçtikçe büyüyen ve geleceğini belirleyen bir hale dönüşeceği anlamına gelir. Kendisine verilen ve büyütüp yetiştirmesi gereken bir umut bir fırsattır ve bir defa karşısına çıkacaktır. Eğer kaçıracak olursa bir daha aynı imkânı bulamayacaktır. Bir müjde ile de yorumlanır. Bazı yorumcular tek başına yorumlanamayacağı etrafında ki diğer sembollerinde değerlendirilerek yorumunun yapılması gerektiği anlamına gelir.

Tahsil yapmakta olan biri için bu tahsilin başarı ile sonlanacağı anlamını taşır. Kişi tahsilinin ardından aldığı eğitimin üzerine bir işte çalışmaya başlayacak ve bu meslekte hızla ilerleyecektir. Bu meslekte iyi bir gelecek ve yüksek kazançlar sağlayacaktır.

Şu sıralar biraz maddi veya manevi sıkıntı çekebilirsiniz. Ancak bu sıkıntıları eşinizle birlikte çok hafif biçimde atlatabileceksiniz. Yakın zamanda bir bebek haberi alacağınız görünüyor. Bu bebek hanenize bolluk, bereket ve kısmet getirecek. Üstelik bu bebek haberi ailenizi ve arkadaşlarınızı da çok sevindirecek. Onlar da sizin gibi epeydir bu haberi bekliyorlar gibi görünüyor. Varlıklı veya yüksek mevkiye sahip olan birinden yardım alabilirsin. İleri ki yaşantında çok kazançlı olacağın ve yüksek yerlere geleceğin görünüyor. Hanenizden bolluk, bereket ve huzur eksik olmayacak gibi… Sanırım eşinin bir lafına biraz kırılmış gibisin. Ancak eşin bu durumun farkında değil, bu durumu ona en kısa sürede açsan iyi olacak.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git